Skocz do zawartości

TVP Polonia


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

U mnie problem taki sam, obraz na TVP Polonia z satelity Hotbird (tp. 11.487H) co chwilę się tnie i obraz jest rozsynchronizowany z dźwiękiem. Nie jest to raczej wina złej instalacji antenowej, bo choćby na TVP Kultura, która nadaje z tego samego transpondera, nie ma już takich problemów. I jak to teraz wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj korygowałem ustawienia anteny i konwentera lecz problem pozostał.RafiX masz racje z tymi częstotliwościami to moja pomyłka.Co do TVP Polonia to tylko z tym kanałem jest problem, mam Cyfre + i wszystkie inne kanały śmigają .Posiadam Philipsa 3201 spóbuję podpiąć go pod inną antenę ,może tu leży przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dziś w programie Tomasza Lisa wystąpił krótki zanik dźwięku, który skończył się po kilku sekundach jak obraz mocno się poszatkował. Później jeszcze był jakiś krótki problem ale wynikał on chyba z tego, że tak został nagrany ten program bo realizowany jest przecież na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

od 1 kwietnia nowe parametry TV Polonia, oto one:

ASTRA 1KR

● pozycja orbitalna 19,2°, Wschód

● transponder nr 59

● modulacja DVB-S2/8PSK

● system kompresji MPEG-4 Part 10/AVC

● częstotliwość 10 862 MHz

● polaryzacja pozioma H

● symbol rate 22 Msymb/s

● FEC 8/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Krzysztof Ziemiec w "Wiadomościach" powiedział, że spośród instytucji z którymi stykają się codziennie Polacy ośmiu na dziesięciu uważa telewizję publiczną za najbardziej godną zaufania i jest to najlepszy wynik spośród wszystkich instytucji. Chyba padnę... Szkoda, że nie zadali pytania: "Którą telewizję publiczną w Polsce darzą Państwo największym zaufaniem: A - TVP, B - TVP, C - TVP. Już kilka osób się przejechało na tym zaufaniu do naszej kochanej telewizji z Woronicza. Zacznijmy od tego, że TVP sama sobie nie ufa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nieźle uśmiałem jak to usłyszałem szkoda że jeszcze nie powiedział że Polacy są zadowoleni z darmowej platformy TVP.Normalnie śmiech na sali.Szkoda że jeszcze nie powiedział że zaraz za TVP darzoną zaufaniem instytucją jest ZUS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Krzysztof Ziemiec w "Wiadomościach" powiedział, że spośród instytucji z którymi stykają się codziennie Polacy ośmiu na dziesięciu uważa telewizję publiczną za najbardziej godną zaufania i jest to najlepszy wynik spośród wszystkich instytucji.

:lol2: Radzę poczytać to: http://www.tvn24.pl/24466,1649436,0,1,polacy-najlepiej-oceniaja-tvn,wiadomosc.html TVP przegrywa o jeden procent z TVN. Ale w porównaniu z NFZ to i tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że mówicie @jarek999 i @[beep]zipałek o jednym i tym samym badaniu, bo wynik TVP jest dokładnie identyczny - 8 na 10, 80%. Nie zdziwiłbym się gdyby w Wiadomościach przedstawiono wynik wybiórczo, przemilczając wyniki TVN-u (81%) i Polsatu (78%), w taki sposób aby TVP wyszła na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...