Jump to content

Oferta: Współpraca z redakcją magazynu SAT Kurier


Recommended Posts

Redakcja Magazynu SAT Kurier rozwija się, stają przed nami nowe wyzwania, w związku z czym musimy zasilić swoją ekipę.

 

Chętnie podejmiemy współpracę z newsmanami, do zadań których będzie przygotowywanie świeżych informacji do serwisów internetowych satkurier.pl (technika satelitarna) i digi-tv.pl (nowe technologie). Szczególnie zapraszamy do pomocy przy drugim serwisie. Jest to praca zdalna, czyli można ją wykonywać z dowolnego miejsca w Polsce lub nawet za granicą. Wymagana świetna znajomość zasad polszczyzny (chyba to logiczne ;) ) i szeroka wiedza z zakresu TV Sat. Konieczna jest znajomość tematyki mediów i techniki satelitarnej, aby teksty posiadały wysoką wartość merytoryczną. Po pewnym okresie pracy w internecie możemy także podyskutować o możliwości aktywnego pisania do magazynu drukowanego, co oczywiście wiąże się z lepszymi warunkami finansowymi.

 

Na wstępie jasno określę reguły gry: dziennie 5 - 10 tekstów, nie musi to być własna twórczość - w grę wchodzi także tłumaczenie informacji ze źródeł zagranicznych. Teksty muszą być nienaganne stylistycznie i językowo. Na początku podejmujemy współpracę na okres próbny - jest to miesiąc. W tym czasie piszący nie dostaje dostępu do administracji serwisu - teksty mają być dostarczane drogą mailową. Jeśli redaktor naczelny (to nie zależy ode mnie, ja tylko przekazuję powyższe ogłoszenie) uzna, że praca jest wykonywana solidnie - po miesiącu proponujemy umowę i podejmujemy temat ew. wynagrodzenia, a gdy uda się nawiązać porozumienie - osoba pisząca otrzymuje ograniczony dostęp do administracji serwisu (później kolejne uprawnienia w administracji to już solidna praca - drogą awansu). Kwestia konkretnych stawek i ilości tekstów jest do ustalenia, w tym celu proszę kontaktować się na adres email: jsulisz [malpa] satkurier.pl

 

Co bardzo ważne - po ostatnich wydarzeniach zastrzegamy, iż wymagamy WYŁĄCZNOŚCI na publikowane teksty i pisanie. Nie ma możliwości współpracy z nami i jednocześnie innymi serwisami o tej samej/zbliżonej tematyce. W umowie pojawia się stosowna klauzula i w przypadku wykrycia działań nieuczciwych podejmiemy kroki prawne względem osoby, która zasadę wyłączności złamała.

 

Po co bawić się za darmo i marnotrwaić cenny czas, jeśli można zarobić? Muszę jednak zwrócić uwagę, że nie chodzi o to, żeby na kalkulatorze liczyć sobie ilość tekstów, albo na "odwal się" w poniedziałek stworzyć załóżmy 50 tekstów i cały tydzień zbijać bąki, tylko chodzi o większe zainteresowanie tematem, podjęcie odpowiedzialności, ponieważ od Waszego stosunku do serwisu będzie zależeć jego popularność, tym samym ilość kasy z reklam i w efekcie - możliwość uzyskiwania w przyszłości podwyżek.

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany przejściem z amatorki na profesjonalizm - kontakt: jsulisz [malpa] satkurier.pl

W mailu proszę zawrzeć kilka słów o sobie, swoje osiągnięcia, informację o wykształceniu i poziomie wiedzy z zakresu TV Sat. Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane zgłoszenia.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Aktualizacja - proszę przeczytać informację powyżej. W skrócie nadal jesteśmy otwarci na propozycje od osób zainteresowanych:

 

- pisanie newsów na serwisy satkurier.pl i digi-tv.pl (praca zdalna, wymagana wiedza z zakresu mediów i telewizji satelitarnej, możliwe zarobki zależne od zaangażowania, ilości przygotowywanych tekstów i posiadanej wiedzy - możliwość dorobienia ekstra kierowana do ludzi młodych, studentów itp.)

- autorzy blogów (tylko dla osób z branży - nie przewidujemy żadnego wynagrodzenia. Dajemy platformę do komunikacji z osobami związanymi z branżą TV Sat i hobbystami. Blog prowadzony gdzieś na jednym z wielu serwisów oferujących blogi nie miałby takiej siły przebicia jak u nas!)

 

Ogłoszenie z pierwszego postu jest nadal aktualne. Brak nam ludzi z pasją. Jak już ktoś się pojawia na horyzoncie, to jego wizja współpracy z nami jest taka: "odklepać co kazali i się ulotnić". Media i technika satelitarna to nie jest zwykła praca, a powołanie. Jak ktoś tego nie czuje, to pod zły adres puka. Wszyscy DX-erzy wymarli już? :roll: Wiem, że jest nieco ludzi poświęcających swój czas na wędrówki po orbicie i zgłębianie tajników sztuki DX-ingu. Czemu nie spróbować przejść na profesjonalizm? Nie obiecuję, że musi nam się udać porozumieć, ale spróbować warto, więc nie krępujcie się i jeśli macie sprzęt, wiedzę i doświadczenie, a telewizja satelitarna to Wasze życie - zgłaszajcie się ;)

 

PS: Temat zamknięty, bo nie ma tu co komentować. Jeśli ktoś zainteresowany - proszę się zgłaszać, a jak nie... to nie ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...