Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było mieć LM w C+, ale nie za wszelką cene. W sumie jest to tylko 13 kolejek na sezon, a koszty bardzo duże. Zresztą i tak oglądam LM sporadycznie i to co było w TV otwartej z reguły mi wystarczało. Jak już pisałem wole ligi narodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..bolączką jest niski kurs złotego ..

Wątek o C+ a mowa o LM+N - trochę nie ten temat ? Kto ile dał do kwesta biznesu, kalkulacji. A co jak EUR będzie po 5zł , jak N którą matka jest TVN za to zapłaci ? - proszę nie odpisywać tylko policzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dutchel1828-michal128 ma racje .tu kasa nie gra az takiej roli jak w walce o Lm.Tutaj ważniejsza jest wspołpraca i wzajemne zaufanie . podczas ostatniego przetargu polsat dawal więcej kasy za prawa i chciał też pokazywać jeden macz na otwartym polsacie ,ale przegrał.Dla Anglików nie tylko liczy się kasa ,ale też wzajemne zaufanie i wspołpraca z canal+ jaką zbudowała sobie canal+ przez tyle lat pokazując lige angielską ,dlatego nie ma szans aby ta liga znikneła z oferty canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiership zostanie w C+,bo tam nie decyduje sama kasa, ale takze dotychczasowa wspolpraca.Tak bylo juz poprzednim razem.

 

Z prawami do wytworni filmowych to jak bylo?

C+ wczesniej sie chwalilo, ze maja dobre kontakty z wytworniami i nagle sie okazalo, ze n zrobilo takie "kuku", ze w C+ byli w szoku!

 

Oby sie nie okazalo, ze bedzie kolejne "kuku" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiership zostanie w C+,bo tam nie decyduje sama kasa, ale takze dotychczasowa wspolpraca.Tak bylo juz poprzednim razem.

 

Z prawami do wytworni filmowych to jak bylo?

C+ wczesniej sie chwalilo, ze maja dobre kontakty z wytworniami i nagle sie okazalo, ze n zrobilo takie "kuku", ze w C+ byli w szoku!

 

Oby sie nie okazalo, ze bedzie kolejne "kuku" :D.

 

C+ sam zrezygnował z Paramountu, głupie to było, ale z jakiegoś powodu tak zrobili. Zresztą konsekwencje personalne zostały szybko wyciągnięte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obyscie mieli racje z ta liga angielska ale teraz w dobie kryzysu raczej patrzy sie na swoj interes a ie na to czy sie kogos lubi czy nie.Zimna kalkulacja.Fakt faktem ze Polsat i N mogly sie wystrzelac finansowo ale i cyfra kubujac polska ekstraklase tez dosc mocno przeplacila.A szczerze wam powiem ze wolalbym ogladac lige mistrzow czy lige europejska niz mierna polska ekstraklase do ogladanie ktorej naprawde trzeba duzo sil zeby nie usnac poza paroma spotkaniami!!!

 

Dla mnie od dluzszego czasu nic pozytywnego nie dzieje sie w cyfrze tak jakby inne platformy byly bardziej sprytne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pwenoscia cos musza wykombinowac, w najblizszym czasie szykuja sie podwyzki, sa problemy z oprogramowaniem sprzetu, strate LM mozna uznac za porazke wiec jest troche niesprzyjajacych okolicznosci dla C+, jakas "rekompensata" dla abonentow musi byc.

Oczywiscie taka, zeby C+ bylo zawsze bardziej do przodu niz do tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby to niezła ciekawostka, ale dla mnie małe zdziwienie, bowiem we Francji istnieje Canal+ Family. Zapewne nowy kanał miałby podobny, komediowo-familijny profil. Takie kanaly to nie jest złe rozwiązanie, aczkolwiek wiadomo, że nie należy spodziewać się wielu premier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym C+Serial :)

W tym aspekcie masz rację - dziwne, że jeszcze żaden z operatorów nie poszedł tą drogą. No może Nka trochę to rozumie tworząc "NScreen", ale jest to jednak dosyć droga opcja. Kanał serialowy w ofertach Premium zdecydowanie by się przydał. Nie rozumiem np. dlaczego ITI nie wykorzystuje swoich możliwości w tym celu (Piszę akurat o tym, bo mam szczególne upodobanie w serialach The CW, a do nich prawa w Polsce ma ITI). Ale zdecydowanie trafna uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze C+ zaczyna upodabniac sie do profilu/pozycjowania HBO. Osobiscie wolalbym, aby glowny C+ byl w HD, dodatkowy C+ Comedy jest mi obojetny, chyba, ze content nowego kanalu bylby inny niz C+ i C+film.

 

Przed wielu laty pierwowzorem dla C+(France) bylo wlasnie HBO.

Oczywiscie ramowka dostosowana byla do francuskich warunkow prawnych i tych "ich widzi mi sie" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym C+Serial :)

Brawo, wyśmienity pomysł!!! :brawo:

Dlaczego mi się podoba? Canal+ to kanał, który jako chyba jedyny (poza VOD nki) emituje seriale w 16/9 i z oryginalną ścieżką dźwiękową z napisami. Dodatkowy kanał z hitowymi serialami (choćby takim Mentalistą, Prison Break, Lie to me itp.) nadawanymi w taki sposób i nie długie miesiące po premierze w USA jak dla mnie byłby strzałem w dziesiątkę. Uzupełnić ramówkę można serialami, które były juz na antenie C+ (choćby niezniszczalnymi Przyjaciółmi) lub jakimiś innymi nienajnowszymi ale koniecznie w panoramie i z napisami.

Do dziś liczę, że FoxLife pójdzie tą drogą ale tam niestety ciągle po staremu więc i abonentem tego kanału nie jestem.

 

A poprzedni post przeniesiony do Off-topic prosze wykasować - nie mogę go usunąć ani edytować (świeżak jestem) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw powinni zrobić zwykły Canal+ w HD,później znieść opcję HD Canal+ bo ta opcja jest bez sencu jeżeli nie wszystkie transmisje są w HD a pobierają co miesiąc opłatę.Jeżeli chodzi o nowy kanał tzn.Canal+Comedy to jestem za wszyskie kanał robione przez Canal+ są ekstra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły Canal+ w HD, a wersja SD wyrzucona? Coś takiego nie przejdzie, bo po pierwsze nie każdy ma dekoder HD, bo na dekoderze SD nie odebrało by się Canal+ HD, a po drugie to nie każdy ma telewizor HD.

Co do Canal+ Comedy, to jeśli taka nazwę będzie miał ten kanał, to może powiedzieć, że lekko "ściągnęli" z HBO (HBO Comedy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły Canal+ w HD, a wersja SD wyrzucona? Coś takiego nie przejdzie, bo po pierwsze nie każdy ma dekoder HD, bo na dekoderze SD nie odebrało by się Canal+ HD, a po drugie to nie każdy ma telewizor HD.

Co do Canal+ Comedy, to jeśli taka nazwę będzie miał ten kanał, to może powiedzieć, że lekko "ściągnęli" z HBO (HBO Comedy).

 

 

Wiesz, myślę, że koledze chodziło o to, by znieść opcję HD - i również ja tak sądzę - i w zamian tego, stworzyć kopię CANAL+ tyle, że w HD. Więc tutaj nie wchodzi w grę wyrzucenie CANAL+ SD :P Wówczas ewentualny CANAL+ HD oraz CANAL+ Sport HD byłyby dostępne wraz z wykupieniem opcji premium CANAL+. Sytuacja byłaby w takim przypadku podobna jak choćby z opcją Filmbox, gdzie mamy w niej dostępny także kanał w HD - masz dekoder HD, oglądasz również Filmbox HD - nie masz dekodera HD? Po prostu nie oglądasz czwartego kanału z rodziny Filmbox. I tyle. Sądzę, że rozwiązanie byłoby jak najbardziej trafne. Niczego więcej nie pragnę jak tylko tego, aby kanały CANAL+ HD zaczęły nadawać wszystkie pozycje w wysokiej rozdzielczości. I byłbym już bardzo szczęśliwy :) Jestem tego niemal pewien, że z czasem tak się stanie. Podobnie było z wprowadzaniem panoramicznego formatu obrazu. Wiadomo, że HD to nie jest takie hop, ale w miarę upływu czasu i postępem technicznym będzie to już praktycznie standardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek - w Skandynawii akurat mają taki kanał jak Canal+ Comedy ;] Który w/g ang wikipedii nadaje filmy komediowe oraz programy rozrywkowe.

Ale coś nie chce mi się wierzyć w Canal+ Comedy w Polsce, jakby C+ miało stworzyć dodatkowy kanał także byłbym jednak za czymś pokroju Canal+ Seriale, gdzie by puszczali zagraniczne seriale (np. te od Showtime).

 

Znalazłem ten post na stronie Canal+ i coś zaczynam podejrzewać że osoba która ujawniła tą sensację zobaczyła cykl reklam autopromocyjnych samego C+, tam właśnie występują plansze które mogą przysporzyć takie skojarzenia. Np. jedną z tych reklam jest "A jak Action" co przy dużym logo Canal+ może powodować takie myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...