Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra ma i tak najbogatszą oferte piłkarską ,ligi:angielska, hiszpańska, włoska , francuska i nasza ekstraklasa calkowicie mi starczy :brawo: .Poza tym trzeba miec dobrych komentatorów , a w tej materii C+ nikt nie pobije 8):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyg przerabialiśmy to już, ani to śmieszne, ani prawdziwe, bo ligi zagraniczne są w Canal+ sport. :roll:

Dla mnie to akurat było śmieszne, co napisał @andyg

Właście, słusznie @andyg zauważył, że tutaj sprawa Ligi Europejskiej nie była jeszcze poruszana, chyba że działo się to w dziale Sport, do którego ja nie zaglądam to nie widziałem i za to przepraszam.

 

Stracili na filmach, mieli zyskać na sporcie (gdzieś takie zapowiedzi były). I co? No właśnie nico, bo Ligi Mistrzów nie mają i Ligi Europejskiej również. Dziwi mnie, że jakoś nie inwestują po takich stratach, które co prawda wejdą w życie dopiero za jakiś czas, ale jednak wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LM...

Była duża chęć kupienia praw do jej pokazywania, ale też nie za przesadnie wygurowaną cenę. Redakcja sportowa CANAL+ liczyła na wygraną, ale biznes okazał się być większym prognostykiem na nieciekawe, obecne czasy. Plan minimum teraz jest taki, by wszystkie obecne kontrakty przedłużać- głównie rzecz dotyczy lig zagranicznych. Małe pocieszenie jest takie (małe, ale jednak), że ITI dużo dopłaci za prawa telewizyjne na kolejne sezony LM. A to nie wróży znowu za dobrze wynikom finansowym spółki. Była to sprawa życia i śmierci "n", a za jaką cenę...?

Póki co, poczekamy na wyniki kolejnych ustaleń, co do współpracy Orange i Canal+, dot. wspólnych zakupów praw sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt by się nie pogniewał gdyby za zaoszczędzone pieniądze kupić parę fajnych kanałów... :wink: Zgadzam się, solidne przepłacanie za LM nie byłoby świetnym posunięciem bo piłki i tak u nas nie brakuje, co innego N. Niestety, 3 platformy podbijają sobie wzajemnie ceny i taki jest skutek. Obawiam się że TnK może teraz podnieść ceny a już się przymierzam na jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan minimum teraz jest taki, by wszystkie obecne kontrakty przedłużać- głównie rzecz dotyczy lig zagranicznych.

Prawa do Ligi Hiszpańskiej już przedłużyli, za kilka miesięcy przetarg na Lige Angielską. Jak sądzisz, czy ktoś im może poważnie zagrozić i sprzątnąć Premiership?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do Ligi Hiszpańskiej już przedłużyli, za kilka miesięcy przetarg na Lige Angielską. Jak sądzisz, czy ktoś im może poważnie zagrozić i sprzątnąć Premiership?

 

Ależ skąd? :wink:

Teoretycznie wszyscy inni potencjalni nadawcy mogą być zainteresowani nabyciem praw do Premiership. Lecz tu CANAL+ sukcesywnie -już można rzecz- tradycyjnie, będzie chciał mieć i tą ligę na kolejne lata dla siebie. Co jak co, ale tego są świadomi, że wypuścić nie mogą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt by się nie pogniewał gdyby za zaoszczędzone pieniądze kupić parę fajnych kanałów... :wink: Zgadzam się, solidne przepłacanie za LM nie byłoby świetnym posunięciem bo piłki i tak u nas nie brakuje, co innego N. Niestety, 3 platformy podbijają sobie wzajemnie ceny i taki jest skutek. Obawiam się że TnK może teraz podnieść ceny a już się przymierzam na jesień.

To zaskocz ich i wykup ciut wczesniej przed podwyzka :)

A tak powazniej,to nie wykupuj,bo sie przylozysz w niewielkim,ale jednak stopniu do ich zyskow,a co za tym idzie kolejnych podbic cen podczas kolejnych przetargow.Przeciez bedziesz bral sama karte,wiec zadnych kosztow oprocz karty na Tobie nie poniosa.Praktycznie sam czysty zysk...Jeszcze sie zastanow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któż mógłby sprzątnąć jak wszyscy spłukani. :lol: Tak Bogiem a prawdą to właściwie ligi francuskiej można by się pozbyć... Tak tak wiem że to nierealne bo to francuska platforma. :lol2: Zamiast tego może by pokazać latynoski futbol?

 

Ja tam jestem za tym żeby liga francuska została, a nawet podnieśc liczbę transmisji chociaż do tych 2 meczów na kolejkę . Bardzo lubię tą ligę (pewnie nie tylko ja), wg. mnie ciekawsza od włoskiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacą każde pieniądze za Premiership tak jak N za LM. Tzw. nóż na gardle :lol2: Choć nie sądzę aby musieli przepłacać bo jak wspomniałem konkurencja myśli jak załatać dziurę po ostatnich zakupach.

 

Edit: michal218, do jesieni mam dużo czasu na myślenie :wink: Poza tym ja wcale nie chcę aby nka upadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...