Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ energy, nie trzeba migrować :> . Wystarczy dokupić zestaw do odbioru TnK, w którym jest nSport i po problemie :mrgreen:

 

W zwykłym nSport w TnK będzie niewiele więcej iż w Polsacie. Nie wiem czy jest sens to kupować jeśli ktoś odbiera główny Polsat w dobrej jakości ( o ile w Polsacie będą 2 mecze a nie jeden jak pisze Dziennik).

Prawdziwa gratka to bedzie tylko w N gdy się ten kanał rozszczepi na kilka kanałów HD. W Cyfrze też moglibyśmy mieć co najmniej 2 mecze równolegle w tym jeden HD. A kto wie, może na tą okazję uruchomiliby Canal+Sport 3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś czytał artykuł GW to wie iż nie jest to oficjalna informacja.Tak naprawde to może być zupełnie inaczej :lol2: Canal+zapowiadał iż bedzie zwiekszał ilość transmisji sportowych,teraz zaczyna się reklamować jako stacja piłkarska więc nie ma co wierzyć gazetą.Jak podadzą oficjalnie to wtedy bedzie tak naprade wiadomo :mrgreen: Jeśli LM była by jak piszą na N-ce i PC to Canal+ po raz kolejny olał sobie abonentów :/ Ale poczekamy i zobaczymy jaki bedzie finish :wink: Ja osobiście wolał bym aby LM była na Canal+ ponieważ ich komentatorzy są naprade dobrzy tak samo jak i jakość :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że eNka będzie miała lige mistrzów,bez tego by padła... wydaje mi się że Cyfra dobrze zrobiła nie wchodząc w układ przekraczający 20mln euro bo można tą kase inaczej wydać.... zwłaszcza że jeżeli się weźmie wypowiedź prezesa Cyfry z poczatku roku który to zapowada na ten rok wzmocnienie oferty HD i innych usług,to inwestowanie w LM na tzw trupa czyli za wszelką cene chyba nie miałoby sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta kasa miała pójść np. na dobre kanały czy nowy tp to OK ale co jeśli będzie jak zwykle?

Macie rację że są i dobre strony tego: konkurencja nie padnie, a to z korzyścią dla wszystkich.

Jest jeszcze jedno wyjście: kupić N, wtedy LM nasza :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że Cyfra dobrze zrobiła nie wchodząc w układ przekraczający 20mln euro bo można tą kase inaczej wydać....

Nie walczyła dalej o Ligę Mistrzów, bo w pewnym momencie wycofał się jej towarzysz - Orange, a sama nie wiele by zdziałała, biorąc pod uwagę jej problemy finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie korzystają z Canal+ to dobra wiadomość bo więcej kasy zostanie na inne cele. Gdy kupili OE to też się lekko wkurzyłem bo choć mam Canal to jednak OE nie lubię (co innego np. liga angielska).

Panowie a czy czasem pakiet France TV nie zaoferuje LM?

 

PS. http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... edana.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie jaka telewizja we Francji ma prawa do pokazywania na przyszłe sezony LM???Czasami nie Canal+France i kanały France TV???Ja tam czekam na komunikat UFFA nie wierzę aby Canal+ tak olał sprawę LM z kanałem OrangeSport.Przecież kanał OrangeSport oprócz Ekstraklasy i paru meczó LIgi Portugaskiej,Francuskiej oraz NBA nic nie ma do zaoferowania :!: Z resztą jeszcze zostaję przetarg o Ligę Europejską i przedłużenie praw do pokazywania Ligi Hiszpańskiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...