Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie liczyłbym na to. Nigdzie w Europie tak nie zrobili. Sport i film to transakcja wiązana, taka jest polityka firmy. Choć kto wie, w kryzysie wszystko możliwe.

PS. Mnie dziecko przekonało do piłki, a teraz chętnie oglądam mecze ( raczej ich fragmenty bo w całości nie ma szans) zwłaszcza mojego ulubionego Liverpoolu. Tak się ucieszyłem jak dali w kość Manchesterowi Utd że ten mecz oglądałem aż kilka razy. Miło było popatrzeć jak upokarzają pyszałkowatych liderów :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też raczej myślę, że nie podzielą bo raczej sport więcej kosztuje niż filmy. No inna sprawa, że piłka w HD wygląda super, czasami zerkam z ciekawości jaka jest jakość przekazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że przetacza sie cały czas temat LM

macie informacje kiedy dokładnie jest ten przetarg ??

Był wywiad jakiś czas temu z jednym z szefów C+ na temat ewentualnym starcie w przetargu C+ o LM.Padła tam data jak dobrze pamiętam przełom marca i kwietnia./odnośnie startu w przetargu nie wykluczył ale nie jako same C+ tylko z kimś/.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiel eosob posiada C+ dla filmow,a sport jest im calkowicie obojetny...Sportu na C+ jest wysatrczajaco duzo i nie chce, aby luka po Dremaworksie i Paromount byla zagospodarowana sportem. Nie opowiadajmy bajek, ze w 2010 oferta filmowa C+ bedzie taka jak dotychczas, utrata dwoch duzych wytworni bedzie miala wplyw na ramowke...niech ta strate zagospodaruja madrze, ja wiecej sportu na C+ sobie nie zycze. Niech to beda filmy offowe, koncery live, filmy dokumentalne, ale bez dodatkowego sportu!!!

 

Filmów Paramountu nie ma już od początku roku, (taka strata, że nawet nie zauważyłeś :>) W 2010 filmy Dreamworks jeszcze będą, zresztą ta wytwórnia będzie produkować 6 filmów rocznie, więc będzie to niezauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie liczy się dobra kadra specjalistów+oczywiście dobra jakość a Canal+ ma dodatkowo kasę jeszcze jak wystartuje np.z Orange to inni nadawcy nie mają szans.Canal+ jeśli chodzi o mecze to ma najlepszych komentatorów (chociaż Spaku z TVP też jest spoks :mrgreen: ) myślę że to też się liczy.Bo obecni komentatorzy LM w N-ce to porażka w Orange Sport też są beznadziejni.Jedynie ci są ok od ligi portugalskiej są ok :D Jak wspomnieni że będą startować to za pewne tak bedzie i wygrają ten prztatg :D Ciekawy jestem jakie nowe seriale pojawią się w przyszłości na Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiel eosob posiada C+ dla filmow,a sport jest im calkowicie obojetny...Sportu na C+ jest wysatrczajaco duzo i nie chce, aby luka po Dremaworksie i Paromount byla zagospodarowana sportem. Nie opowiadajmy bajek, ze w 2010 oferta filmowa C+ bedzie taka jak dotychczas, utrata dwoch duzych wytworni bedzie miala wplyw na ramowke...niech ta strate zagospodaruja madrze, ja wiecej sportu na C+ sobie nie zycze. Niech to beda filmy offowe, koncery live, filmy dokumentalne, ale bez dodatkowego sportu!!!

 

Dokładnie strata się wszystkim odbije... Fakt filmy C+ będzie dalej pokazywał ale będą to cały czas te same filmy bez nowości i ludziska będą wtedy gadać że tylko powtórki po raz enty są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiel eosob posiada C+ dla filmow,a sport jest im calkowicie obojetny...Sportu na C+ jest wysatrczajaco duzo i nie chce, aby luka po Dremaworksie i Paromount byla zagospodarowana sportem. Nie opowiadajmy bajek, ze w 2010 oferta filmowa C+ bedzie taka jak dotychczas, utrata dwoch duzych wytworni bedzie miala wplyw na ramowke...niech ta strate zagospodaruja madrze, ja wiecej sportu na C+ sobie nie zycze. Niech to beda filmy offowe, koncery live, filmy dokumentalne, ale bez dodatkowego sportu!!!

 

Filmów Paramountu nie ma już od początku roku, (taka strata, że nawet nie zauważyłeś :>) W 2010 filmy Dreamworks jeszcze będą, zresztą ta wytwórnia będzie produkować 6 filmów rocznie, więc będzie to niezauważalne.

 

Leca te filmy Paramountu, ktore premiere na C+ mialy w 2008 roku, w sobote na przyklad ogladalem znakomity film "W uchu cisza" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecny sezon piłkarski zbliża się do końca i stąd moje pytanie o kolejny sezon i prawa do pokazywania meczów.

A więc z tego co w necie jest zapisane to Canal Plus ma prawa do ligi Polskiej do bodajże 2011 roku, ligi Angielskiej do 2010 roku, natomiast pozostałe ligi w tym Hiszpańska kończą się, wraz z końcem obecnego sezonu.. i stad moje pytanie coś wiadomo, gdzie będą ligi transmitowane w przyszłym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jeżeli chodzi o jakość ligi Hiszpańskiej to komentarz Ekstra a jakość lipna tylko od czasu do czasu w HD.Wiec miejmy nadzieje że to w końcu poprawią :D tak samo jak mecze NBA mam wykupiony HD a oglądam na zwykłym Canal+Sport bo dość że nie lecą w HD to jeszcze na dodatek nie ma obrazu 16/9.To jest bez sensu wiec miejmy nadzieje że jak najszybciej to poprawią.Jeżeli chodzi o inne ligi to nie mam zastrzeżeń :D Czekam na LM i mam nadzieje że Canal+ wygra ten przetarg i nie straci tych lig które ma :D Jeżeli chodzi o ofertę filmową to myślę że jest najlepsza na rynku polskim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie udalo im sie wyrwac 3 duze wytwornie C+ i HBO, maja dodatkowe miliony ze sprzedazy udzialow n. Na inwestycje na pewno maja srodki, a kazdy biznes na poczatku ma dlugi... Jesli spolka reguluje bez problemow swoje zobowiazania, nie maja zaburzonej plynnosci finansowej, to spolka normalnie funkcjonuje, zadluzenie nie ma tu zadnego znaczenia...

Mysle, ze wyrwanie wytworni niezaleznych C+ jest jak najbradziej realne i jednoczesnie niepokojace :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...