Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej o bundeslidze w Eurosporcie masz tu :arrow:https://satkurier.pl/news/43497/bundesliga-2009-2012-w-polsce-dla-eurosportu.html

oraz tu :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=11&t=2918&start=225 i w tym podanym temacie dyskusja o Eurosporcie, tutaj tylko wymieniłem Eurosport dla przykładu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport Info raczej odpada skoro ma to być kanał FTA :roll: A tak poza tym to jeszcze abonentom C+ mało piłki nożnej jest: liga angielska, polska, hiszpańska, francuska, dzięki Eursportowi dojdzie też Bundesliga :] Teraz jeszcze LM chcą, a co z Ligą Europejską - też by się przydała w C+ :>
Przecież nie powiedziane jest aby nie można zrobić w nim kodowane okienka tym bardziej,że LM jest co dwa tygodnie.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że na jesieni już bedziemy oglądąć LM w na Canal+sach :D noo a TVPSport to kwestia czasu...Jak już prezesi Canal+ wypowiadają się na temat przetrgu do praw o LM to uważam że wystartują i znokałtują jednym słowem inne telewizje i platformy Cyfrowe :D Mogli by podać już oficjalnie że wystartują o LM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że oferta fimowa Canal+ zawsze bedzie na poziomie z resztą tak jak do tej pory i 2 wytfórnie filmowe tego nie zmienią :P no ale LM to by się zdecydowanie przydała bo nie lubię oglądać meczów z kiepskim komentarzem a Canal+ ma naprawde dobrych specjalistów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mieszane uczucia co do ligi mistrzów.lm tak ,ale pod warunkiem że canal+ zachowa wszystko co ma do tej pory ,czyli przede wszystkim la liga.jak wiemy po tym sezonie jest ponownie przetarg na la liga. czytałem ostatnio wypowiedż lydzi z n ,że jeśli straca lm to bedą się bic ze wszystkich sił o la liga.Więc jeśli lm ma byc kosztem la liga to mówie temu stanowcze nie!!!!!!!!!.Wole emocje co tydzień niz raz na ruski rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że zadna z piłkarskich Lig Europejskich ocenie nadająca przez Canal+ nie zniknie z jej anteny tu mówi się o poszerzeniu ramówki sportowej a nie wymianianiu :D Przecież te ligi które są to klasa i to wiele ludzi przyciąga do oferty sportowej Canal+.Jednym słowem brakuje im tylko LM i żadna stacja sportowa w polsce się nie umywa :mrgreen: Ciekawy jestem czy ktoś z Canal+ to czyta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiel eosob posiada C+ dla filmow,a sport jest im calkowicie obojetny...Sportu na C+ jest wysatrczajaco duzo i nie chce, aby luka po Dremaworksie i Paromount byla zagospodarowana sportem. Nie opowiadajmy bajek, ze w 2010 oferta filmowa C+ bedzie taka jak dotychczas, utrata dwoch duzych wytworni bedzie miala wplyw na ramowke...niech ta strate zagospodaruja madrze, ja wiecej sportu na C+ sobie nie zycze. Niech to beda filmy offowe, koncery live, filmy dokumentalne, ale bez dodatkowego sportu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiel eosob posiada C+ dla filmow,a sport jest im calkowicie obojetny...Sportu na C+ jest wysatrczajaco duzo i nie chce, aby luka po Dremaworksie i Paromount byla zagospodarowana sportem. Nie opowiadajmy bajek, ze w 2010 oferta filmowa C+ bedzie taka jak dotychczas, utrata dwoch duzych wytworni bedzie miala wplyw na ramowke...niech ta strate zagospodaruja madrze, ja wiecej sportu na C+ sobie nie zycze. Niech to beda filmy offowe, koncery live, filmy dokumentalne, ale bez dodatkowego sportu!!!

 

Popieram wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że staną do walki o lm tego jestem pewien a ta zagrywka że "byc może" to jest tylko taka zasłona dymna .Przecież wiadomo że taka liga mistrzów to nie są groszowe sprawy i taki wydatek planuje się już pod koniec 2008 raku jak sie sporządza budżet na 2009 rok,także wiadomo czy i ile sa w stanie wyłozyć kasy za lm.bartdzo bym chciał żeby kupili ,ale boje się że "chcieć w tym przypadku to niekonoecznie móc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wiel eosob posiada C+ dla filmow,a sport jest im calkowicie obojetny...Sportu na C+ jest wysatrczajaco duzo i nie chce, aby luka po Dremaworksie i Paromount byla zagospodarowana sportem. Nie opowiadajmy bajek, ze w 2010 oferta filmowa C+ bedzie taka jak dotychczas, utrata dwoch duzych wytworni bedzie miala wplyw na ramowke...niech ta strate zagospodaruja madrze, ja wiecej sportu na C+ sobie nie zycze. Niech to beda filmy offowe, koncery live, filmy dokumentalne, ale bez dodatkowego sportu!!!

 

Popieram powyższą wypowiedź, napisze więcej: kilka miesiecy temu na forum canalplus.pl była dyskusja nad rozdzieleniem oplaty na 2 części, film/filmHD i sport/sportHD, przyjeto propozycję do rozpatrzenia i kilka dni temu zapytałem czy cos się w tej sprawie dzieje i od kilku dni Admin nie odpowiada, czyli coś chyba myślą bo tak juz by była odpowiedź że nie maja zamiaru. Albo jeszcze liczą czy to sie opłaci:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...