Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o sport, to nawet nie ma co porównywać canal+sport z nsport, bo ten drugi C+ nawet do pięt nie dorasta.

ITI dobrze wiedziało, że jeśli nie kupią LM, to nawet pies z kulawą nogą dla sportu tej platformy nie kupi. Teraz mają cokolwiek, co i tak przy ofercie C+ jeśli chodzi o piłkę jest jak kropla w morzu.

Mnie jednak wydaje się, że głównym powodem miażdżacej przewagi C+sport nad pozostałymi kanałami tematycznymi innych platform jest jakość produkowanych programów, komantarza i po prostu doświadczenie.

Kolego, nie zapominaj o NASN, ja wprawdzie tego nie oglądam ale dla niektórych to jest perełka, NHL, NFL i inne badziewia, czytając forum N-ki często spotykam się z opiniami że to właśnie ten kanał ich trzyma w N, a nie ma go na innych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z royalmichael.Ja miałem N-kę w szczególności dla ESPN America i NSport (oprócz LM nie leci nic ciekawego).I uważam że to godny rywal dla Canal+Sport.Canal+ swoją ofertę sportową skupia na piłce nożnej i żadna stacja się nie umywa co do tej ofery :] Ale co do transmisji innych dyscyplin i przede wszystkim transmisji live to ESPN AMerica jest naprawde super.Więc czekam cierpliwie aż pojawi się w końcu w platformie Cyfra+ :wink: Jeżeli chodzi o ofertę sportową stacji Canal+ to myślę że przez cały czas się rozwija i oby tak dalej :brawo: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z royalmichael.Ja miałem N-kę w szczególności dla ESPN America i NSport (oprócz LM nie leci nic ciekawego).I uważam że to godny rywal dla Canal+Sport.Canal+ swoją ofertę sportową skupia na piłce nożnej i żadna stacja się nie umywa co do tej ofery :] Ale co do transmisji innych dyscyplin i przede wszystkim transmisji live to ESPN AMerica jest naprawde super.Więc czekam cierpliwie aż pojawi się w końcu w platformie Cyfra+ :wink: Jeżeli chodzi o ofertę sportową stacji Canal+ to myślę że przez cały czas się rozwija i oby tak dalej :brawo: Pozdrawiam

 

Ok, faktycznie zapomniałem o ESPN. Chyba dlatego, że kompletnie mnie to nie interesuje. Kiedyś jeszcze w latach 90tych pasjonowałem się NBA i za sprawą pierwszego Polaka w finałach obejrzałem 2 mecze finału w tym roku(na szczęście NBA jest w C+ :)), ale to wszystko.

Być może komuś się to wyda śmieszne, ale mnie głównie interesuje OE. Może dlatego, że od dziecka kibicuję, może dlatego że jest to coś "naszego"? Owszem wszyscy wiemy, jaki jest poziom naszej ligi nie wspominając już o korupcji, ale gdybym miał do wyboru obejrzenie meczu LM pomiędzy np. Barcą i Chelsea i w tym samym czasie byłby mecz Wisła-Legia to na pewno wybrałbym ten drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wojcurem, ja osobiscie mam Cyfre tylko ze wzgledu na bogata oferte meczy piłkarskich a w szczególności polska lige i sadze,ze 2/3 abonentów stanowią kibice piłki nożnej. Również wolę obejrzec mecz ligowy w polskiej lidze niż coroczny półfinał Ligi Mistrzów Chelsea-Liverpool,wogóle co to za LM w której graja po 4 zespoły z kilku najsilniejszych lig. Jesli miałem wybór to wolałem obejrzec mecz Pucharu Uefa wiekszość meczów w PU była ciekawsza aniżeli mecze fazy grupowej LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę. Wolę w kółko Barcę i Liverpool niż naszą kopaną. Różnica poziomów aż nadto widoczna. Na szczęście mamy ligę angielską i hiszpańską które grają co prawda nie ze sobą tylko osobno ale zawsze to coś. Liverpool to lubię pewnie dlatego że pół zespołu to Hiszpanie i dlatego ładnie grają. Poza tym to miasto Beatlesów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andyg chciałbym zauważyć,że lige hiszpańska czy angielska na najwyższym poziomie i w pełnej krasie masz możliwość obejrzenia też tylko w C+.

 

Rafal111 oferta w cyfrze jest na tyle bogata,że każdy znajdzie coś dla siebie,ja tylko stwierdziłem,iż duża większość abonentów to kibice i dzięki bogatej ofercie lig europejskich Cyfra+ ma tylu klientów, według mnie jeśli chodzi o piłke nożna to są bezkonkurencyjni w chwili obecnej i nie zapowiada się aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam Cyfrę+ ze względu na to że ma prawa do pokazywania meczów z wszystkich najsilniejszych lig europejskich w piłce nożnej. Od tego sezonu dojdzie jeszcze Bundesliga, która będzie na Eurosport 2 i TVP Sport (mecze reprezentacji, żużel). Żadna inna platforma poza Cyfrą nie pokazuje: Premiership, Serie A, La Liga, Ligue 1, Ekstraklasa, Bundesliga. Cyfrowy Polsat i "N" Cyfry+ pod względem transmisji meczów piłkarskich nie pobiją. Taki mam profil oglądania. Czasami też ciekawe filmy lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę. Wolę w kółko Barcę i Liverpool niż naszą kopaną. Różnica poziomów aż nadto widoczna. Na szczęście mamy ligę angielską i hiszpańską które grają co prawda nie ze sobą tylko osobno ale zawsze to coś. Liverpool to lubię pewnie dlatego że pół zespołu to Hiszpanie i dlatego ładnie grają. Poza tym to miasto Beatlesów :)

 

Oj ale to nie chodzi o to jaki jest poziom.. Jest baaardzo dużo abonentów C+ ze względu na Polską Ekstraklasę dlatego bo jest to NASZA liga, NASZE podwórko. Ludzie są związani często od małego z danym klubem, barwami.. Jedyny klub który kocham od urodzenia to jest Wisła Kraków i TYLKO mecze Wisełki pozwolą mi przeżyć prawdziwe emocje i tu nie chodzi o poziom piłkarski, od samego początku meczu aż do końca jestem nerwowy o wynik. Ile to już meczów oglądałem ze łzami w oczach (często ze szczęścia np ostatnio z Lechią) albo na stojąco.. czasami to sie nie da usiedzieć ;) I jak już wspomniałem tu nie chodzi o poziom ale o to że jestem KIBICEM Wisły. Jak chcę pooglądać piękną grę, szybką wymianę piłek na małej przestrzeni, wspaniałe zagrania, strzały, wirtuozję footballu to włączam Ligę Hiszpańską a jak chcę przeżyć emocje to naszą ekstraklasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam C+ tylko ze względu na sport a szczególnie ligę polską i choć moj "ukochany" klub w tym roku spadł to nie wyobrażam sobie weekendów bez głosów panów Smokowskiego i Twarowskiego :D No i jeszcze nie oglądać meczów Barcelona Real czy Milan Juventus??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 i 21 czerwca w paśmie odkodowanym CANAL+ Sport pokaże relacje z prestiżowych zawodów jeździeckich. To pierwsze transmisje z turniejów konnych na antenie stacji, a zarazem nowy element oferty sportowej CANAL+.

sobota, 20 czerwca, 13.45 Puchar Narodów w Sopocie

niedziela, 21 czerwca, 13.45 Grand Prix w Sopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś, kto się orientuje mógłby wytłumaczyć jak będzie wyglądała sytuacja z filmami, które dystrybuuje BEST FILM ? Na forum Canal+ rozgorzała dyskusja, w której to zasugerowano iż filmy stamtąd będą miały emisję albo w Hbo bądź na platformie N. Co jest prawdą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najlepszą sytłacją by bylo odzielenie filmu od sportu. Bo nie każdy lubi sport i dobry film jednocześnie

 

Najlepiej jak by np

Canal+ , Canal+film - 20zł

Canal+ , Canal+film, Canal+film HD- 25 zł

Canal+sport , Canal+sport 2 - 10 zł

Canal+ sport ,Canal+ sport HD , Canal+ sport 2 -15 zł

 

I nie trzeba żadnych głupich promocji :D Każdy wybiera to co chce oglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą sytłacją by bylo odzielenie filmu od sportu. Bo nie każdy lubi sport i dobry film jednocześnie

 

Najlepiej jak by np

Canal+ , Canal+film - 20zł

Canal+ , Canal+film, Canal+film HD- 25 zł

Canal+sport , Canal+sport 2 - 10 zł

Canal+ sport ,Canal+ sport HD , Canal+ sport 2 -15 zł

 

I nie trzeba żadnych głupich promocji :D Każdy wybiera to co chce oglądać .

Bzdura!

Canal+ ma sens jak tworzy jeden pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, gdyby rozczlonkowac C+ to niewiele zostanie, a tak jedno napedza drugie i sila rzeczy wszysczy musza placic za sport czy film - czy to sie podoba czy nie!

 

Poza tym taka jest tradycja Canal+, ze sport i film to laczona oferta (z malymi wyjatkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...