Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim to zdaje się, że był to wywiad dla WM - więc z natury ogólny, nie ma co się ani pastwić ani chwalić ;-) Choć ciekawostką jest na pewno fakt, że Canal+ zainteresowany jest naziemną telewizją cyfrową, bo ciekawe jakie będzie to mieć dalsze przełożenie (czy jeżeli Planete będzie niekodowana naziemnie to czy także będzie niekodowanym kanałem satelitarnym?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli Planete będzie niekodowana naziemnie to czy także będzie niekodowanym kanałem satelitarnym?

Głupie pytanie! A czy TVP jest niekodowana naziemnie w DVB-T? Jest. A na satelicie? Nie. Gdyby satelita = naziemna, to nie byłoby sensu utrzymywania dwóch typów transmisji i można było wykorzystać pasmo telewizji naziemnej dla satelity. Wtedy odbiór możliwy byłby nawet przez ścianę.

 

Za cenę jednego biletu do kina, Cyfra+ oferuje 30 dni filmów, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów dla dzieci, itp.

Ile kosztuje bilet do kina? Około 10 zł. Chyba mowa była o najniższym pakiecie. Rzeczywiście, mnóstwo tam do oglądania - po jednym kanale z każdej wymienionej kategorii. Nie widzę tylko "wydarzeń sportowych" - może chodziło o TVP... Fakt, w kinie nie pooglądamy sportu. Ale nie ujrzymy tam też filmów z "Ale Kino". Chyba że to kino retro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ujrzymy tam też filmów z "Ale Kino". Chyba że to kino retro.

Może i są retro, ale nie ujrzymy ich też z innego powodu -są zbyt ambitne. W filmach na Ale kino! nie zawsze się tylko "szczelajom" czy ślizgają na skórkach od banana (aczkolwiek i takie filmy tam są).

A tak wogóle to jest temat o Canal+ a nie o Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje bilet do kina? Około 10 zł. Chyba mowa była o najniższym pakiecie. Rzeczywiście, mnóstwo tam do oglądania - po jednym kanale z każdej wymienionej kategorii. Nie widzę tylko "wydarzeń sportowych" - może chodziło o TVP... Fakt, w kinie nie pooglądamy sportu. Ale nie ujrzymy tam też filmów z "Ale Kino". Chyba że to kino retro.

 

Bilet do kina kosztuje około 25 złotych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zastanawiam się co na Canal+ robią filmy w stylu "Naga broń". Wiem, że jest się czym pochwalić, bo to kopie zrealizowane w formacie 16/9, ale dla nich powinno być miejsce na "Ale kino"! Canal+ to kanał premium, z premierami lub stosunkowo nowymi produkcjami (Truman Show?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście , Canal + to beznadziejna telewizja. Wszystkie filmy nadaje jakieś takie rozciągnięte w pionie, żadnych

nowości! (dalaczego jeszcze nie było Terminatora5!!!). :evil:

Na innych platformach to są dopiero kanały premium MGM albo Tv1000.Canal+ jest taki słaby że aby zadoścuczynić widzom tą miernotę, powinien być free w n-ce i Polsacie.

A na serio, jaki jest lepszy w polsce kanał filmowy???Bo ja nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście , Canal + to beznadziejna telewizja. Wszystkie filmy nadaje jakieś takie rozciągnięte w pionie, żadnych

nowości! (dalaczego jeszcze nie było Terminatora5!!!). :evil:

Na innych platformach to są dopiero kanały premium MGM albo Tv1000.Canal+ jest taki słaby że aby zadoścuczynić widzom tą miernotę, powinien być free w n-ce i Polsacie.

A na serio, jaki jest lepszy w polsce kanał filmowy???Bo ja nie znam.

Gdzie Ty masz rozciągnięte? Jak nie umiesz obsługiwać dekodera to już nie wina Canal+, że te filmy które nadawane są w formacie 16:9, a my tutaj zachwalamy, u Ciebie na telewizorze są rozciągnięte. Naucz się dekoder obsługiwać, a wtedy pogadamy, ja nigdy z tym problemów nie miałem.

MGM kanałem premium, albo TV 1000? Pod jakim względem? To są tylko kanały filmowe, a nie kanały filmowe premium... Nie mają takich praw jak Canal+.

Canal+ nigdy nie będzie w ofertach innych platform. Nawet na to nie licz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty masz rozciągnięte? Jak nie umiesz obsługiwać dekodera to już nie wina Canal+, że te filmy które nadawane są w formacie 16:9, a my tutaj zachwalamy, u Ciebie na telewizorze są rozciągnięte. Naucz się dekoder obsługiwać, a wtedy pogadamy, ja nigdy z tym problemów nie miałem.

MGM kanałem premium, albo TV 1000? Pod jakim względem? To są tylko kanały filmowe, a nie kanały filmowe premium... Nie mają takich praw jak Canal+.

Canal+ nigdy nie będzie w ofertach innych platform. Nawet na to nie licz.

 

Chłopie, nie bulwersuj się tak :) On to pisał z przekorą, że jest beznadziejny, przeczytaj jeszcze raz jego posta... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś posta james_b ;-) Ale zdarza się. Wbrew temu, co piszą inni ja też uważam, że także w kanale Premium jest miejsce na klasykę, oczywiście odpowiednio dobraną i niepowtarzającą się w jakimś dłuższym okresie czasu. Przecież premium nie oznacza tylko nowych hollywoodzkich produkcji... Jest i miejsce na nowe filmy hollywoodzkie, i nowe filmy europejskie, i te niszowe, i nowe seriale, i dokument, wywiad, koncert - w sumie patrząc przez ten pryzmat można by dojść do wniosku, że o ile Canal+ jest dziś najlepszym kanałem premium, to jednak można go jeszcze urozmaicić. W sumie mi nasuwa się również pytanie jaką strategię przyjmie N pod tym względem - czy nowe kanały to będzie takie nowe HBO (czyli tylko film i serial) czy bliżej mu będzie do Canal+ (Film, serial, dokument, animacja, muzyka, klasyka, magazyn). Wolałbym drugą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie do ręki program Canal+ z okresu 3 - 9 stycznia 2009 i wskażcie choć jeden film, który zasługuje na bycie na tym - było nie było - flagowym kanale Cyfry+, który się mieni kanałem premium? Ja takiego filmu, poprostu nie znajduję.

 

Acha, żeby było jasne - nie szukam tu zaczepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym okresie masz rację w 100%, ale ja mam jeszcze HBO i cos zawsze jest w innych dniach parę ciekawych rzeczy będzie a ja nawet wolę jak nie ma codziennie premiery bo nie mam aż tyle czasu a tak nagram soboie na PVR i kiedy chcę to ogladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym okresie masz rację w 100%, ale ja mam jeszcze HBO i cos zawsze jest w innych dniach parę ciekawych rzeczy będzie a ja nawet wolę jak nie ma codziennie premiery bo nie mam aż tyle czasu a tak nagram soboie na PVR i kiedy chcę to ogladam.

 

Zaraz, zaraz czy przypadkiem z PVR Philipsa od Cyfry nagrania nie znikają po siedmiu dniach? (niestety niektórym zdarza się to częściej :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...