Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, chodzi o dwa transpondery z Hotbirda, teraz możesz nagrywać dwa kanały z tej samej częstotliwości np. TVN HD i TVN Turbo HD ale jak byś chciał TVN HD i np. Canal+ HD, to wyskoczy komunikat o braku możliwości nagrywania drugiego kanału bo jest już na innej częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zatem czym różnią się oba konwertery ?

Pierwszy to konwerter twin(dwa wyjścia antenowe na jedną satelitę) do podłączenia dekodera PVR lub dwóch tunerów, drugi to monoblock single(jedno wyjście antenowe)dla satelitów ustawionych na orbicie co 6 stopni (Hot Bird - 13E i Astra - 19,2E)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Spróbuj przywrócić ustawienia oprogramowania uruchamiając funkcję URUCHOM DEKODER PONOWNIE.

Otwórz menu ustawień (SETUP), następnie DIAGNOSTYKA i otwórz zakładkę INFORMACJA O SYSTEMIE:

 

info-sys.jpg

 

Naciśnij żółty klawisz na pilocie. Dekoder uruchomi się ponownie.

 

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, zaznaczam od razu, że się na tym nie znam: mam nc+ splitterem podzielone na trzy odbiorniki. Na "głównym tv" jest PACE HD 500 - taki co dali z nc+, na pozostałych dwóch były PACE SD, niestety na nich nie odbierałem sygnału w HD oraz nie było niektórych kanałów, które nadawane są tylko w HD, np. Canal+ sport2, Canal+ discovery.

Pożyczyłem drugi dekoder PACE HD, żeby sprawdzić, czy będą działały wszystkie kanały HD i te które nie odbierały mi na PACE SD. Wszystko było OK, więc postanowiłem kupić sobie Cryptoboxa 650hd - żeby na drugim TV odbierać wszystkie kanały, któe oferuje nc+.

 

Przy pierwszym podłączeniu wyszukało mi tylko 90kanałów, z pakietu canal+ tylko 4, HD działa, ale połowy kanałów nie ma.

Domyślam się, że jako że to nie jest dekoder dedykowany pod nc+ potrzeba tu wyszukać jakieś kanały.

Jak? Co i gdzie mam ustawić?

 

Instrukcja dołączona do tego dekodera jest [beep]ko przetłumaczona translatorem i g*wno się z niej dowiedziałem.

 

Jak wybiorę szybkie skanowanie -> cyfra+, to pojawia się okno wyszukiwania i od razu znika, nie wyszukuje się żaden kanał.

 

 

 

Edit:OK, poszło za fafnastym razem przyciskania szukaj, wzięło się i wyszukało kanały, nawet w podobnej kolejności co na dekoderze PACE, jednak nie ma kilku kanałów,np Polsatu, tv4, TVP2, HBO1

Czy mogę go dodać ręcznie?

 

 

 

CLOSED: wystarczyło wyszukać jeszcze kilka razy kanały w ten sam sposób i lista uzupełniła się o te brakujące. Do tego przestawianie kolejności, tak aby było "po staremu", czyli jak się przyzwyczaiłem. Listę zgrywam na pendrive i przechowuję w razie W.

 

nie usuwam posta, może komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BoskiDiego

Hej,

mam problem ze sprzętem w nc+. Zdarza mi się tak że oglądam jakiś program w TV i podczas oglądania regularnie otrzymuje czarny ekran na telewizorze ( trwa on od 3 do 10 sekund) po czym wraca program. Jest to u mnie bardzo rzadkie zjawisko jednak jak zacznie się pojawiać to potrafi tak przerywać co 5-10 minut. Jaka może być przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie 1mc temu zepsuł mi się dekoder n z niebieskim znaczkiem 5800 i teraz też planuje kupić 5800 ale nc+ na nim pisze

 

i problem taki... w starym dekoderze a mojej karcie miałem opcję do wyboru.. pakiet 1, 2, 3, jak kupiłem 1 i 2 miałem wszystkie kanały typu nSport itp.

 

A tutaj kurde widzę tylko jeden pakiet za 24zł bodajże i ani nie ma w nim National ani nSport to co to kurde gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kondensatorów to jakies 15zł.Kart nie przełożysz więc zostaniesz z niczym. Poszukaj kogoś kto wymieni ci kondensatory.Miałeś zapewne usługę TNK HD/NNK HD a teraz to co wskazujesz to NC+Mix...2 różne oferty.Skłaniał bym się ku naprawie 1dekodera.Jak coś gg to pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...