Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, LG. Jak można ją wyłączyć poza opcjami wyboru ścieżki dźwiękowej w menu? Bo szukałem i nie znalazłem nic.

Dokładnie LG LF652V

@Pawel

Moduł w telewizorze.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Będzie dobrze, bo jak miałem LG to kiedyś przypadkowo też to włączyłem i dźwięki szalały. Po wyłączeniu wszystko wróciło do normy ;)

Szczerze to mam tak od początku posiadania AstonCrypt ale w przypadku Ekstraklasy gdy mieszał się komentarz to nie było problemu z przełączeniem na odpowiednią ścieżkę audio. W Polsacie teraz zaczął się problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem sobie Multi Man Pack w promocji na "Black Friday", ale próbując włączyć jakiś kanał erotyczny pojawia się okienko z kodem. Wpisuję fabryczne 0000 i nic się nie dzieje. Przenosi mnie na kanał, który oglądałem do tej pory np. Canal+ Sport chociaż na dekoderze widnieje nr. kanału np. 203. Co jest? Sportklub np. mi od pierwszego dnia normalnie odbiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś problem z odbiorem MR po aktualizacji z 26 na 27 listopada? Dekoder Wifibox+ DSIW74 ciągle się wiesza, na wyświetlaczu napis "init". APS wymienił mi dekoder wraz z kartą i jest to samo. W mojej miejscowości nie jestem sam z tym problemem. Jest kilkadziesiąt dekoderów z tymi samymi objawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje karty nc+ (w domyśle karty Cameleon, po dawnej Cyfrze+) złapały tzw. FEDC. Mowa na ten temat od dłuższego już czasu toczy się tutaj:  ➡️ https://forum.satkurier.pl/topic/9789-nc-i-przyszłość-kart-nieparowanych-w-polsce/

Przejrzyj sobie kilka, kilkanaście ostatnich stron tamtego wątku, ewentualnie skorzystaj z forumowej wyszukiwarki w tamtym wątku wpisując w niej "FEDC".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam taki oto problem. Posiadam  taki oto pilot do mojego dekodera https://:censored:

Nie wiem co się stało, ale nie mogę pogłośnić  ani przyciszyć na tym pilocie tv.jak wciskam oba przyciski zapala się czerwona dioda , która znajduje się na samej górze w środku (miedzy napisem TV, a wyłącznikiem dekodera). Nie wiem o co kaman. Rano wszystko było dobrze, a teraz nagle takie coś? Wie ktoś, co zrobić aby wszystko działało?

Edytowane przez Barti
Na forum nie zamieszczamy linków do aukcji w serwisach aukcyjnych. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pilocie od telewizora głos można regulować. Tylko na pilocie od dekodera nie działa i nie wiem z jakiej racji ta dioda się włącza w trakcie podgłaszania lub wyłączania.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając dekoder Sagemcom DSIW74 w trakcie umowy jest opcja wymiany na inny PVR Readyy ?

W punkcie NC+ twierdzą że na starsze modele nie da się bo system nie puści. Są dostępne jedynie w ramach wymiany serwisowej.dla klientów którzy je mają na stanie.

Tylko ten modeel dekodera źle współpracuje z moim dyskiem . Podpisałem umowę w punkcie więc rezygnacja nie wchodzi w grę, zresztą nie o to chodzi. Jak myślicie czy pisząc reklamację da radę odblokować system aby umożliwił wymianę na inny PVR Ready choćby mydelniczkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cały czas się rozumiemy.Kod jest tylko żeby z pilota "dekoderowego" zrobić namiastkę uniwersalnego.Po wpisaniu kodu możliwe jest wyłączanie telewizora i sterowanie siłą głosu dlatego reszta funkcji może działać a tylko te dwie nie. Wcześniej jak jeszcze działało podgłaszając pojawiała się na telewizorze grafika głośności telewizora czy dekodera ?

Zrób reset do ustawień fabrycznych.

Powrót do ustawień fabrycznych Aby powrócić do ustawień fabrycznych, należy: > Wprowadzić pilota w tryb programowania poprzez naciśnięcie przycisku TV i przytrzymanie go do momentu, kiedy dioda LED (na pilocie obok klawisza TV) zacznie powoli migać > Wprowadzić kod „000” i potwierdzić przyciskiem OK; jeśli kod zostanie przyjęty dioda LED błyśnie dwukrotnie

Więcej informacji masz w instrukcji obsługi dekodera.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azzu
 Jakiego producenta masz telewizor? Ja mam dwa: LG i z tym pilot dekodera wspaniale się dogaduje oraz Thomson i z tym TV teoretycznie według instrukcji pilot też powinien się dogadać a w praktyce jednak nie do końca tak jest. Także może twój TV też nie będzie współgrać z pilotem od NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@azzu
 Jakiego producenta masz telewizor?

Tv mam tak jak Ty LG. Mam go już dobrych kilka lat, ale taka sytuacja wydarzyła się po raz pierwszy

21 godzin temu, Pawel napisał:

 > Wprowadzić kod „000” i potwierdzić przyciskiem OK; jeśli kod zostanie przyjęty dioda LED błyśnie dwukrotnie

Więcej informacji masz w instrukcji obsługi dekodera.

dzieki za pomoc. udało mi sie teraz zrobic to. tylko u mnie był kod 981.pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...