Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam tyle czasu. Poza tym z serwisami trochę jak ze sklepem. Fajnie jak na półkach jest towar i jest urozmaicenie czyli od różnych producentów i wyciągam to co mi w danej chwili  pasuje. Najlepiej pierwszej jakości 😉

A taką usługą jest Apple+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja również dziś dostałem informację o zmianie ceny subskrypcji Apple TV+ z 24,99zł na 34,99zł.

Dziś muszę podjąć decyzję czy przedłużać czy rezygnować, bo od jutra nowy okres rozliczeniowy.

Prawdopodobnie zrezygnuję.

p.s. jak tu wrzucić zdjęcie (screenshot) z dysku, bo nie widzę takiej opcji?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marekwa napisał:

No i ja również dziś dostałem informację o zmianie ceny subskrypcji Apple TV+ z 24,99zł na 34,99zł.

Prawdopodobnie zrezygnuję.

Zrezygnuj i skorzystaj z tej promocji: http://redeem.apple.com/atvselena-emeia a jak masz, telewizor od Samsunga, to tez jest jakiś darmowy okres :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena totalnie nie współgra z zawartością serwisu. Moim zdaniem powinni pójść w kierunku Amazona. Patrząc na ilość pozycji wartych obejrzenia są nadal na samym końcu serwisów w Polsce. Trochę absurdalny ruch, który jeszcze bardziej niszowym zrobi ten serwis. Ja wrócę najwcześniej za rok jak będzie kilka interesujących mnie pozycji, na razie nie ma ani jednej. :) Ostatnio obejrzałem "Fincha" i jest co najwyżej niezły. Tak jak pisałem filmowo jest, moim zdaniem, beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że oglądam ten serwis od ponad 2 lat i jeszcze ani raz nie musiałem za niego płacić. Chwali się te częste promocje na 2 miesiące, dodatkowo po zakupie nowego iphone dostałem ponad rok za free, później po zakupie ps5 była promka na 6mjesiecy a od tamtego czasu pojedyncze promocje od 1 do 3 miesięcy free i to wszystko na tym samym koncie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 21:08, Arkon napisał:

Cena totalnie nie współgra z zawartością serwisu. Moim zdaniem powinni pójść w kierunku Amazona. Patrząc na ilość pozycji wartych obejrzenia są nadal na samym końcu serwisów w Polsce. Trochę absurdalny ruch, który jeszcze bardziej niszowym zrobi ten serwis. Ja wrócę najwcześniej za rok jak będzie kilka interesujących mnie pozycji, na razie nie ma ani jednej. :) Ostatnio obejrzałem "Fincha" i jest co najwyżej niezły. Tak jak pisałem filmowo jest, moim zdaniem, beznadziejnie.

Apple TV to jest serwis jakościowy, a nie ilościowy, nawet te 34,99 jest do przełknięcia jeśli chcesz obejrzeć film czy serial w dobrej jakości i z niemal 100% gwarancją, że będzie to coś dobrego. To tak naprawdę nadal taniej, niż wyprawa do kina.

No i nie trzeba go przecież subskrybować „miesiąc w miesiąc” do tego co jakiś czas są promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Gdyby jeszcze dodali lektora do swoich produkcji..a tak to nie jest serwis " dla każdego".

 

W moim gospodarstwie domowym tylko ja oglądam serwis. Inni nie chcą czytać napisów.

Lektor to do niczego potrzebny przeżytek, a szczególnie w produkcjach gdzie równie ważną rolę odgrywa dźwięk. A takich w ATV+ jest mnóstwo. To relikt przeszłości. Sam coraz częściej wybieram napisy. W dobie internetu, gdzie można znaleźć błąd na błędzie, bo każdy uważa, że umie pisać po polsku, bo ma klawiaturę, to napisy są wartością samą w sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze te napisy w Apple TV+ nie były domyślnie takie małe (przy okazji ostatniego kuponu na darmowy dostęp oglądałem For All Mankind) to jak najbardziej można tak oglądać - często tak oglądam filmy w kinie. Nie wspominając o nadal istniejących wybiórczej dostępności sprzętowej (np. na PS4 sprzed podziału na Slim i Pro działa, gdy na telewizorze Sony z Android TV 2019 już nie na każdym) czy niewygodnym panelu zarządzania subskrypcją.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektor to do niczego potrzebny przeżytek, a szczególnie w produkcjach gdzie równie ważną rolę odgrywa dźwięk. A takich w ATV+ jest mnóstwo. To relikt przeszłości. Sam coraz częściej wybieram napisy. W dobie internetu, gdzie można znaleźć błąd na błędzie, bo każdy uważa, że umie pisać po polsku, bo ma klawiaturę, to napisy są wartością samą w sobie
Czyli rozumiem, że wolisz dubbing, bo polskie audio musi być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...