Jump to content
Guest Anonymous

Telewizja w Azerbejdżanie

Recommended Posts

Bo na Idmanie wstawili transmisję siatkówki kobiet.

Nie wiem co jest z tym Pucharem Chorwacji. Zamiast niego pokazali w niedzielę dodatkowy mecz ligi hiszpańskiej (BET-ATL).

Nieco odkurzone, ale warto....komercyjna CBC  nadaje niezłe kawałki...ostatnio widziałem: Niezłomny A. Jolie, Zjawa z Di Caprio  itp. Co ciekawe w formacie kinowym. Lepiej niz u nas Canal+

Edited by bat

Cóż z tego jak po azersku z lektorem, no chyba, że ktoś zna.

Edited by adrian 18

Czy na Hotbirdzie nie testuje (lub nie testowała - wczoraj, ok. 17:30, na wszystkich wyszukanych kanałach na Echostarze HDS-400E pojawiał się komunikat "Usługa niedostępna") jakaś miniplatforma z Azerbejdżanu? Dokładnych ID rekordów nie pamiętam, ale były tam na pewno Azad TV, Xǝzǝr TV, Lider TV i AzTV (ten ostatni zgłaszał się z kodowaniem), być może coś jeszcze - nie pamiętam  :(. Niestety, nie potrafię powiedzieć, na którym transponderze znajdowały się te rekordy  :(

Cóż z tego jak po azersku z lektorem, no chyba, że ktoś zna.

Nie po azersku, a w czystym rosyjskim.

Angry Birds czy Iluzja 2 już dawno pokazano na tym kanale. Czyli CBC.

Edited by ran1

Dawno nie zaglądałem na niekodowane kanały z Azerbejdżanu. Orientujecie, się czy dają jeszcze azerską muzykę? A jeśli tak, to na jakich kanałach i o jakich porach?

Zawsze mnie zastanawiało co to za prostokąty na azerskich kanałach w prawym dolnym rogu, może mnie ktoś oświecić?

Świetna wiadomość! Dziekuje za informacje.Bede mógł obejrzec za darmo mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy.Na polskim komentarzu mi nie zależy..

Czy na Ictimai TV i na AzTV leci jeszcze jakikolwiek sport? ;)

Raczej nie. Choć Ictimai specjalizuje się raczej w meczach (ogólnie sportach)  reprezentacji. Jak ta nie gra to trudno określić czy coś ze sportu nadaje czy nie.

Główne prawa piłkarskie, które do tego sezonu należały do państwowego nadawcy    (LM, LE, La Liga) podzielono między CBCSport i Idman. Od tego czasu brak sportu na AZTV.

Wczorajsze mecze na CBCSport nie były kodowane (Fenerbahce-Zenit, MU-PSG). Mecz Romy na Idmanie był "kodowany"

• Thanks 1