Skocz do zawartości

Telewizja w Azerbejdżanie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę na ITV widziałem skróty meczów Bundesligi. Puścili muzykę, aby zagłuszyć... niemiecki komentarz, który i tak było słychać. Oczywiście logo ARD, był to magazyn "Sportschau"

Niedawno widziałem retransmisję boksu na Aztv z logo... oczywiście ARD

Czy oni mogą sobie tak rżnąć zagraniczne transmisje? Nie wydaje mi się żeby ARD sprzedawało skróty Azerom, choć... Może Rafix będzie coś wiedział na ten temat?

Niestety, tam nie ma czegoś takiego jak "prawa autorskie", więc nadawcy w tym kraju mogą sobie robić co chcą. Ba! Nawet UE nie zajmie się tym procederem, tym bardziej, że pirackie kanały powinny zniknąć z satelitów, z których również nadają te "porządniejsze", na których ciąży obowiązek uiszczania opłat za licencje do emisji programów. Może kiedyś na Kaukazie zaistnieje jakiś porządek... i prawo...

 

Ostatnio zaciekawił mnie teleturniej "Intellekt" na Az TV - mają fajne nagrody :D
A co to za ciekawe nagrody? Chyba będę musiał zerknąć :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. No tak właściwie to nie mogą, ale...jak zechcą to tak

Niestety, tam nie ma czegoś takiego jak "prawa autorskie", więc nadawcy w tym kraju mogą sobie robić co chcą. Ba! Nawet UE nie zajmie się tym procederem, tym bardziej, że pirackie kanały powinny zniknąć z satelitów, z których również nadają te "porządniejsze", na których ciąży obowiązek uiszczania opłat za licencje do emisji programów. Może kiedyś na Kaukazie zaistnieje jakiś porządek... i prawo...

Wywalić mogliby ITV, dosyć mam już tej pikselozy! Lider i Aztv są całkiem fajne, no na Liderze też trafia się czsem pikseloza, ale nie taka jak na ITV. Ligę angielską mają chyba legalną, bo nawet kodują...

Tak właściwie to w jakim systemie?-mój Echostar nie rozpoznaje kanału jako zakodowany-jest tylko czarny ekran-brak komunikatu "Sygnał zakodowany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś to widziałem

Ja często oglądam na Aztv coś w rodzaju Lotto-tyle że tam mają liczbę 0. Potem jest jeden z moich ulubionych programów-nazywam go "Losowanie z worka" :D

Pytanie do osób mających dostęp do 36E: Jaka jest tam jakość Lider TV,Aztv i ITV?

Uwielbiam też azerską muzykę :D zazwyczaj jest w niedzielę około 10. Tylko trzeba porządnie podgłośnić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić mogliby ITV, dosyć mam już tej pikselozy! Lider i Aztv są całkiem fajne, no na Liderze też trafia się czsem pikseloza, ale nie taka jak na ITV. Ligę angielską mają chyba legalną, bo nawet kodują...

Tak właściwie to w jakim systemie?-mój Echostar nie rozpoznaje kanału jako zakodowany-jest tylko czarny ekran-brak komunikatu "Sygnał zakodowany"

U mnie dokładnie to samo. System kodowania - RAS. Lider TV chyba najbardziej porządny kanał jeżeli chodzi o przestrzeganie praw autorskich. Az TV jest piracki, ale tylko w sporcie. ITV (Ictimai TV) nie oglądam, ale zdaje się, że nic ciekawego ta telewizja nie ma do zaoferowania. Czasami jakiś amerykański film puszczą i do tego z okropnym azerskim lektorem, że tylko dźwięk wyłączyć. W każdym bądź razie ITV nie emituje żadnych kasowych filmów, wszystko stare.
Pytanie do osób mających dostęp do 36E: Jaka jest tam jakość Lider TV,Aztv i ITV?
Może ja nie powinienem się wypowiadać, bo nie mam jeszcze dostępu do 36E, ale zapewne podobna jakość obrazu i dźwięku, znaczy na ITV to już totalne dziadostwo :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, o takim systemie jeszcze nie słyszałem. Czy jest skuteczny i czy można kupić jakąś kartę do Lider TV czy też jest w jakiejś platformie?

ITV to naprawdę dziadostwo-beznadziejny obraz, gó :censored: ny dźwięk i oferta programowa-czasami jest sport-oczywiście piracki :evil:

Telewizja publiczna nadaje pirackie programy-kto by pomyślał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, dzisiaj ITV już przegięła :evil: O 11 było coś w rodzaju magazynu "Gol" z Polsatu Sport. Jednym słowem-MULTIPIRAT!Czego tam nie było... Polsat Sport Extra, Eurosport 2-"News", ATV(Turcja),jakiś hiszpański kanał 24h podczas połowy skrótów w prawym dolnym rogu ekranu był napis w cyrlicy "futbol"... Oczywiście wszystko w megapikselozie :lol2:

Ciekawe jak odbierają PSE-chyba nie płacą abonamentu w CP... Pewnie wolą sami "rozkodować" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też telewizja azerska publiczna Ictimai TV (ITV) przegięła.. zrezygnowała dziś w 6. edycji Konkursu Eurowizji dla Dzieci... Normalnie szok.. xD

Ta sieczka to nie jest tv publiczna-publiczna jest Aztv.

Co do Eurowizji-Aztv miało ją dostać ale nie dostało bo rząd ma wpływ na ten kanał :( Zamiast tego Eurowizja w pikselozie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, o takim systemie jeszcze nie słyszałem. Czy jest skuteczny i czy można kupić jakąś kartę do Lider TV czy też jest w jakiejś platformie?
Nie, uprawnienia do odkodowania kanału posiadają jedynie operatorzy sieci kablowych i nadajników naziemnych na terenie tego kraju. Lider TV nie jest dostępny w żadnej platformie cyfrowej.
Ciekawe jak odbierają PSE-chyba nie płacą abonamentu w CP... Pewnie wolą sami "rozkodować" :evil:
Pewnie tak. Zobaczymy za kilka tygodni, gdy CP definitywnie zostanie zabezpieczony przed nielegalnym odbiorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A istnieje w Azerbejdżanie jakaś platforma?

 

W piątek o 2 czasu azerskiego (u nas 23) znowu leciał boks z ARD. Wygląda to na regularną, cotygodniową emisję

Co do ITV to tego kanału wogóle nie powinno być na HB. W końcu jest w połowie piracki :evil: Ale jakoś widać Eutelsatowi nie zależy tak jak Astrze na jakości, ale na ilości... kanałów i oczywiście kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też telewizja azerska publiczna Ictimai TV (ITV) przegięła.. zrezygnowała dziś w 6. edycji Konkursu Eurowizji dla Dzieci... Normalnie szok.. xD

Ta sieczka to nie jest tv publiczna-publiczna jest Aztv.

Co do Eurowizji-Aztv miało ją dostać ale nie dostało bo rząd ma wpływ na ten kanał :( Zamiast tego Eurowizja w pikselozie :twisted:

Jak nie jest Icitimai TV publiczną telewizją jak jest? Gdyby nie była to nie wstąpiłaby do EBU i nie mogłaby transmitować Eurowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Ictimai TV, wystarczyło wejść na ich stronę internetową i już wszystko jasne :wink:

:arrow:http://www.itv.az/english/ Telewizja numer 1 w Azerbejdżanie, tak jak u nas TVP1. :]

 

No właśnie, czy Ictimai TV przypadkiem nie posiada tego samego właściciela co Az TV? To akurat trudniejsze jest do sprawdzenia :woot:

A istnieje w Azerbejdżanie jakaś platforma?
Niestety nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Ictimai TV, wystarczyło wejść na ich stronę internetową i już wszystko jasne :wink:

:arrow:http://www.itv.az/english/ Telewizja numer 1 w Azerbejdżanie, tak jak u nas TVP1. :]

 

No właśnie, czy Ictimai TV przypadkiem nie posiada tego samego właściciela co Az TV? To akurat trudniejsze jest do sprawdzenia :woot:

A istnieje w Azerbejdżanie jakaś platforma?
Niestety nie.

A to szkoda :( Raz leciała reklama jakiegoś pakietu kanałów-może jakaś kablówka? Były tam chyba kanały z 36E

Aztv wygląda też na kanał publiczny-pokazują nawet kulturę azerską (ach, ta muzyka :D )

Łączy je też piracki sport :twisted:

edit: Coś tu jest nie tak... W czasie IO 2008 leciały na Aztv reklamy o olimpiadzie w Aztv i Lider TV. Czyli Aztv jest chyba prywatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...