Jump to content
Guest Anonymous

Telewizja w Azerbejdżanie

Recommended Posts

Guest Anonymous

Jakie znacie kanały z Azerbejdżanu? Z racji, że mam tylko HB, to mogę wymienić jedynie:

Lider TV

AZ TV

Ictimai TV

Ostatnio zaciekawił mnie teleturniej "Intellekt" na Az TV - mają fajne nagrody :D

Jedyne co dobre w nich to to ze pokazuja duzo sportu.Na Az TV leca mecze ligi azerskiej i europejskie puchary z udzialem azerskich druzyn.Na Lider TV byly Igrzyska Olimpijskie, ale zakodowane z tego co wiem.

Ja jeszcze znam kanał ANS... z Azarbaycan'u jest mało kanałów na orbicie.. więc dużo ich się nie wymieni :P W roku 2007 azerska telewizja Ictimai TV (ITV) pojawiła się w EBU.. dzięki czemu ma pełne prawo uczestnictwa w Konkursie Eurowizji.. :P od tego roku.. xD

Guest Anonymous

A jest tam może jakaś platforma?

edit: Przypomniałem sobie, że kiedyś na Aztv widziałem reklamę jakiegoś pakietu kanałów m.in. Aztv, Lider TV, Ictimai TV i rosyjski Pierwyj

Guest Anonymous

Na antenę AzTV po trzytygodniowej przerwie powrócił teleturniej "Intellekt". Program odbywa się w nowym studiu, nieco zmieniła sie oprawa graficzna. Postaram się niedługo zamieścic obrazki.

Guest Anonymous

Sprawdzałem program na spacetv.az :w poniedziałek magazyn sportowy o 21(u nas 18), po za tym m.in. muzyka, seriale, filmy

Guest Anonymous

Wczoraj na Ictimai TV widziałem skrót meczu Walia-Azerbejdżan z logiem... Polsatu Sport Extra, w tle było słychać polski komentarz. Czy to jest legalne :?:

Prawa do meczow repry Azerbejdzanu ma Az TV,a ci nie chcieli dac skrotow konkurencyjnej stacji wiec stad to logo PSE

Guest Anonymous

AzTV ma chyba prawa tylko do meczów u siebie. Tak samo było z Lechem w P. UEFA - pokazali tylko mecz w Azerbejdżanie.

Guest Anonymous

Jakiego chcesz potwierdzenia? Jest taki kanał na Turksacie :)

29213325wj4.th.jpg

Z Turksata jest jeszcze azerski Hazar:

14191446qe0.th.jpg

Wcześniej było jeszcze Baki TV (Atlantic Bird 12,5*zachód), ale chyba już go nie ma

19215902nh6.th.jpg

Guest Anonymous

Dzięki polko

@piotr-ek a po takiego grzyba, że lubię kanały z Azerbejdżanu :smile:

Guest Anonymous

nie interesują mnie żadne "brudasy" ale fajne kanały

Mnie też ta egzotyka w ubiegłym wieku rajcowała... teraz... teraz mam tyle polskojęzycznych kanałów, że ich zliczyć nie potrafię i poprostu dalej nie sięgam.

Guest Anonymous

W niedzielę na ITV widziałem skróty meczów Bundesligi. Puścili muzykę, aby zagłuszyć... niemiecki komentarz, który i tak było słychać. Oczywiście logo ARD, był to magazyn "Sportschau"

Niedawno widziałem retransmisję boksu na Aztv z logo... oczywiście ARD

Czy oni mogą sobie tak rżnąć zagraniczne transmisje? Nie wydaje mi się żeby ARD sprzedawało skróty Azerom, choć... Może Rafix będzie coś wiedział na ten temat?

Czy oni mogą sobie tak rżnąć zagraniczne transmisje? Nie wydaje mi się żeby ARD sprzedawało skróty Azerom?

Tez jestem ciekawy. Juz wczesniej napisales,ze spotkales sie z logiem Polsatu Sport Extra na jakims azerskim kanale

Guest Anonymous

Wtedy też puścili muzykę i swój komentarz, ale i tak było słychać chyba Pełkę