Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie od 7 do 9 października jest Poznań Game Arena, więc by pasowało. Bodajże od 13 września do 9 października jest otwarte okienko, tak przynajmniej piszą na Facebooku - swoją drogą typowa komunikacja INEI jest typowa, czyli wszystko na FB, nic na własnej stronie. Sam w sumie dowiedziałem się o okienku na te kanały od was, tylko zrobiłem fact checka na FB.

Edytowane przez norbitor2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ma ktoś może aktualną listę niekodowanych programów w DVB-C?

Po zmianie TV nie ma w nim Euro, żeby podłączyć starego Technisata SD, a tam i tak używane są tylko te kanały, które są odkodowane. INEA na inny dekoder nie wymieni, co najwyżej na taki sam (jeśli gdzieś znajdą), który też nie będzie miał HDMI (stara oferta Multiroom SD za 0 zł, teoretycznie już nie istnieje, ale dokąd działa dekoder, to można używać).

Ewentualnie, czy ktoś się orientuje, czy karty w tych Technisatach były parowane? Bo jeśli nie, to może wystarczy jakiś tani moduł CI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Sprawa parowania kart bywa różnie.

Cześć była parowana,a część nie.

 

Ja swego czasu miałem nie parowaną.

Lista kanałów z sierpnia 2022

Tam jest wykaz DVB-C (niekodowane też są wyszczególnione) i Hiway.

Możesz pobrać, jeśli nie będziesz mógł to podeślij adres e-mail

 

 

http://chomikuj.pl/michal12345/INEA+LISTY+KANA*c5*81*c3*93W/LISTA+KANA*c5*81*c3*93W+ANALOGOWYCH+i+CYFROWYCH+W+INEI++-+nowa+wersja+logo,8271377558.pdf

 

Musisz posprawdzać które są niekodowane.

 

Albo wejdź w tv wyszukiwanie kanałów kablowych - niekodowanych.

Edytowane przez michalx1974
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nad tym siedziałem i wyszły mi 32 kanały, nie wiem, czy to już wszystko, czy coś pominąłem. Niestety TV szuka i zapamiętuje jak leci, kodowane i niekodowane razem, nie ma możliwości, żeby wybrać tylko niekodowane. W przyszłym tygodniu chyba zamówię na próbę moduł CI, jak nie zadziała, to zawsze można go zwrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to te kanały powinny być FTA

 

TVP1 HD, TVP 2 HD, TVP INFO HD, TVP3 Poznań, TVP 3 Lublin, TVP 3 Wrocław, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Rozrywka, TVP Historia, TVP Sport HD,TVP ABC, WTK, TV Relax, STK HD, TV SM GRUNWALD,  RTK, TV4, TV6, POLSAT, SUPER POLSAT,TTV, TVN, TVN7, Tv Puls, Puls 2, ZOOM HD, NOWA TV HD, WP TV HD, METRO TV HD, STOPKLATKA TV, FOKUS TV, ESKA TV, POLO TV l, Fanklub

Któryś z Test też ma niekodowany przekaz.

Jak masz kartę to tylko moduł będziesz miał wszystkie z Twojego abonamentu.

Jedynie układanie listy na TV jest trochę uciążliwe.

Zależy od modelu, można zagrać na pendrive i ułożyć programem w kompie, a następnie zgrać na TV

 

 

 

Edytowane przez michalx1974
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz mam już komplet :)

W Sony układałem listę na PC, w Philipsie też można wyeksportować listę kanałów, muszę sprawdzić, czy ten program zadziała z nowym TV.

Może się komuś przyda, poniżej link.

https://github.com/PredatH0r/ChanSort

 

@michalx1974Wiesz może na jakim kanale musi być włączony TV, żeby sobie ściągnął uprawnienia, czy jak to się tam nazywa?

Edytowane przez PawelZzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też zauważyłem w cennikach promocyjnych, internet dla HFC to 300/30. U mnie sprawdziłem odbiór ok 260, ale wysyłka bez zmian ok 23/24 Mb/s. Nie wierzę w dobroduszność INEI, żeby coś zrobili dla starych abonentów a tym bardziej za darmo, nie jest to możliwe. Specjalnie przed chwilą wyłączyłem i włączyłem router i nie ma niestety 300/30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się opcja internetu 300/30 na miedzi. Czy u kogoś ją uruchomili? Może planują jakieś przyspieszenie? Ostatnio u mnie troszkę internet szybciej chodzi, prędkość wzrosła z 250 na ok. 260. Jednocześnie jakby mniej ostatnio naciskają na światłowód.
Miesiąc temu propozycja na miedzi 100/10 za 49,99zł lub 300/30 za 79,99zł na infolinii, nie wiem jakie są ceny w cenniku? Konsultant powiedział że 300 to max na miedzi nie nie bedzie większego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety klientów nieświatłowodowych nic dobrego w tej sieci już nie spotka, sama INEA podkreśla na każdym kroku, że jej priorytetem jest rozwój Hiway (chociaż i z tym mają jak widać problem, brak wielu kanałów, które są standardem w innych sieciach) W moim przypadku (jestem już od chyba 4 lat na umowie na czas nieokreślony) gdybym chciał skorzystać z opcji internetu 300/30 to musiałbym podpisać aneks na dwa lata i żeby mieć to co teraz dopłata do rachunku wyniosłaby co miesiąc prawie 100 zł. Tak więc ten/tego ciągnę dalej to co mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelZzz napisał:

Dzisiaj TV mi napisał, że zaktualizowała się lista kanałów, nic nowego nie kojarzę. Ktoś coś wypatrzył?

Jeśli chodzi o coś innego niż światło, to Inea ma problem ze wszystkim.

W Hiway nic się nie zmieniło póki co.

Chyba że aktualizacje będą różnie rozsyłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andi napisał:

W moim przypadku (jestem już od chyba 4 lat na umowie na czas nieokreślony) gdybym chciał skorzystać z opcji internetu 300/30 to musiałbym podpisać aneks na dwa lata i żeby mieć to co teraz dopłata do rachunku wyniosłaby co miesiąc prawie 100 zł.

Akurat u mnie jest to samo, bo mam dość wysoki pakiet TV (dawniej się nazywał komfort), Multiroom, internet 250, za wszystko niecałe 90 zł. Umowa na czas nieokreślony też chyba już ponad 3 lata, albo nawet dłużej. Ostatnio jak się ze mną kontaktowali, żeby zaproponować światłowód, to za podobny pakiet TV z multi i internet 300 chcieli chyba w okolicach 110 zł, albo więcej, oczywiście przy umowie na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi fakt, że wiele kanałów które chyba nigdzie oprócz Inei są nadawane w SD.  Wydarzenia 24, przecież ten kanał nawet w naziemnej nadaje w HD, to samo Travel, Music Box. W zasadzie dlaczego? Światłowód, a wyżej wymienione wyglądają po prostu tragicznie, nawet to nie jest przyzwoite SD. Obraz się rozsypuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2022 o 11:54, andi napisał(a):

No niestety klientów nieświatłowodowych nic dobrego w tej sieci już nie spotka, sama INEA podkreśla na każdym kroku, że jej priorytetem jest rozwój Hiway (chociaż i z tym mają jak widać problem, brak wielu kanałów, które są standardem w innych sieciach) W moim przypadku (jestem już od chyba 4 lat na umowie na czas nieokreślony) gdybym chciał skorzystać z opcji internetu 300/30 to musiałbym podpisać aneks na dwa lata i żeby mieć to co teraz dopłata do rachunku wyniosłaby co miesiąc prawie 100 zł. Tak więc ten/tego ciągnę dalej to co mam. 

Takim priorytetem jest rozwój Hiway, że od 2014 nie mogą w mojej lokalizacji podłączyć światłowodu. Od 2016 jestem na nieokreślonym i gdybym tylko miał jakąkolwiek alternatywę na net to nawet sekundy bym nie spędził w Inei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...