Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

czyli pojawią się tylko trzy pakiety SD: Sport, Film i Rozrywka a także MAX. Sprytne, jak ktoś teraz odbierał tylko Bajkę za parę złotych będzie musiał wziąć np pakiet Rozrywka za 14,90 zł a i tak prawdopodobnie nie będzie w nim wszystkich kanałów dla dzieci? czyli podwyżka !!!! Podobnie ma się z tym nowym pakietem cyfrowym: Pakiet Oszczędny, w tej chwili kosztuje on 15,10 zł (analogowy) i tylko dlatego ,że abonent dostanie dekoder ma płacić 24,90 zł? w promocji przez 6 miesięcy 19,90 zł. Sprytnie napisali: dekoder abonent dostaje bez opłat !!!!! bez jakich opłat???? Opłatą jest różnica pomiędzy 15,10 a 24,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jeśli chodzi o ofertę programową to naprawdę nie możemy narzekać. Włączyli większość oczekiwanych przez nas kanałów. Teraz czekamy na odświeżenie oferty internetowej. Co do cen, cóż tanio nie jest, ja osobiście korzystam z promocji, zawsze wyjdzie trochę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW

WOW

WOW

 

a tak narzekalismy na DROGA jak zawsze INEE a TU rozwoj idzie PELNA PARA !!!

nie jestesmy juz SZARA droga !! kablowka

 

JESTESMY teraz chyba w pierwszej TROJCE drogich ale NAJLEPSZYCH kablowek z oferta tv i NIEBAWEM zrewolucjonizowana OFERTA INTERNETOWA -- cierpliwosci !!

 

chcesz wiecej dajemy CI wiecej ale PLACIC trzeba wiecej . NIE dziwie sie , bo to normalny krok rozwojowy kazdej firmy , albo podwyzka bedzie jedna na jakis czas a PORZADNA albo podwyzki w ciagu roku w ilosci KILKA wiec JEST OK !!

 

w sumie lepiej ze ZLIKWIDUJA te pakiety na MNIEJSZA ilosc , fakt byl wybor ale bylo tego za duzo

teraz bedzie przejzyscie i juz .mnie sie podoba bo i tak ogladam INEA MAX :)

 

 

JESTEM zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z porannego czacika:

 

k:

witam

mogo poprosić o liste kanałów jakie znajda sie w pakiecie rozrywka ?

 

Dyspozytor:

prawdopodobnie Zone Club

Kuchnia TV

Disney XD

Jetix Play/Play House Disney

Boomerang

Kids Co

JIM JAM

MTV Rocks

MTV Dance

MTV Hits

MCM POP

MCM TOP

Viasat Explorer

Fashion TV

Nickelodeon

DOMO TV

Da Vinci learning

Polsat Play

ID Discovery

NG Music

Rebel:TV

Cbebiess

BBC Lifestyle

 

Dyspozytor:

ale to jeszcze nie jest pewne

 

Dyspozytor:

w tej chwili nikt dokładnie Panu nie powie gdyż jeszcze nie posiadamy szczegółów

 

Dyspozytor:

oferta jest w trakcie przygotowywania.

 

No nic dla mnie bomba coś ogłosili, że będzie, ale nie wiadomo, co w tym będzie, bo to robią dopiero po prostu czad.

I coś czuje że rozrywak = relaks :shock:

 

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z porannego czacika:

 

No nic dla mnie bomba coś ogłosili, że będzie, ale nie wiadomo, co w tym będzie, bo to robią dopiero po prostu czad.

I coś czuje że rozrywak = relaks :shock:

 

:lol2::lol2::lol2:

 

a co miałeś jakieś wątpliwości, że będzie w rozrywce coś więcej niż w relaksie? co najwyżej będzie mniej kanałów np. brak travel channel ;(

a zmiana polega na zmianie nazwy pakietu ;( więc nie wiem czym poniektórzy się podniecają!!!

nie mówiąc już o tym, że jest to pakiet [jak go opisują na stronie] rodzinny, tylko, że dla faceta w zasadzie nie ma żadnego kanału w tym pakiecie ;(

no chyba, że lubi muzykę lub kuchnię ;( i niestety trzeba płacić kolejne pieniądze, za pakiet np.sportowy lub filmowy - toż to jawna dyskryminacja ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czerwca bedzie KOMPLET z oferta TV , ruszy ona na dobre z nowym cennikiem , nowymi pakietami i na tym KONIEC ze wzbogacaniem oferty TV , znow odczekamy kilkanascie miesiecy na reorganizacje oferty i tak co jakis czas :)

 

ale

 

w czerwcu ZMIANY w OFERCIE INTERNETOWEJ :) wiec tez bedzie sie WKONCU DZIALO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare razy rozmawiałem na czacie i niestety dochodze do wniosku ze INEA nie da teraz wiecej niz 10 mb/s ... Wyrażnie tak powiedział jeden gosć na czacie - mówił tylko coś o cenach a na pytanie o transfer odpowiedział ze najwiecej bedzie te 10 mb/s ......

 

Jak na taką kablówke mysle ze teraz powinno byc ok 50 mb/s gdyż taka TP ma juz 20 mb/s

 

Na pewno nie dorówna takiej UPC gdzie mają 120 mb/s ......

 

Zawsze w tyle nigdy z przodu - tak robi INEA od lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...