Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów/koleżanki, czy korzysta ktoś z was, z usług innych firm (np. T-mobile, Orange itp.) po światłowodzie inei? Jak wyglądają kwestie techniczne (jaki sprzęt dostaliście, jak wygląda jego podłączenie) oraz najważniejsze, kwestia jakości, jak one działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.09.2021 o 23:56, KarolKx napisał:

Przydzielany adres IP jest prywatny, czy publiczny? (stały, zmienny). Jak wygląda podłączenie tego Funbox-a? (światło do routera inea, a potem do funbox-a?)

Publiczny, zmienny. Chyba że bierzesz usługi na firmę to można coś inaczej wynegocjować. Podłączenie do FB to w zależności jaki rejon. Na POPC dostaniesz ONT, ja mam (Nokii) + FB. Na sieci wybudowanej z własnych środków dają sam FB. Montuje to ekipa od INEII a tematy techniczne i usterki ogarnia Fiber 1. Spółka córka Inea. 

Edytowane przez wezyriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 19:39, wezyriusz napisał:

Publiczny, zmienny. Chyba że bierzesz usługi na firmę to można coś inaczej wynegocjować. Podłączenie do FB to w zależności jaki rejon. Na POPC dostaniesz ONT, ja mam (Nokii) + FB. Na sieci wybudowanej z własnych środków dają sam FB. Montuje to ekipa od INEII a tematy techniczne i usterki ogarnia Fiber 1. Spółka córka Inea. 

Możesz podać model tego ONT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2021 o 10:53, KarolKx napisał:

Możesz podać model tego ONT?

Umowa na 1 Gbps i dali: ONT Nokia G-010G-Q do tego FB 6. Internet igła. Spina się realnie na 940-945 Mbps. Niskie pingi. Gram w gry online i nie laguje, nie ma utraty pakietów. Nie mam się do czego przyczepić. Z czystym sumieniem polecam. 

Edytowane przez wezyriusz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy widzisz aby coś się zmieniło w kwestii dodawania czegokolwiek w tej kablówce  ? Nadal to monopolista udający króla , który ssie finansowo abonenta ile się da . Cena i jakość internetu jest bez zarzutu , reszta to stagnacja . Rynek  kanałów tv jest tak przesycony , że nie ma co dodawać ba lepiej by zaczęły kanały znikać . TNT hmmm naga broń ,dr quinn ,domek na prerii ,miss agent, zabójcza broń straszny film etc. - czym sie tu " podniecać " przecież to już było , i wciąż będzie nadawane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 18:29, Celtic napisał:

Wiadomo coś czy w koncu dodadza kanal TNT ?

 

 

Odpiszę Ci jak mi zawsze odpisują.

 

Cytat:

 

 

(Szanowny Panie,
w odpowiedzi na Pana zapytanie, uprzejmie informuję, że jeśli jakiekolwiek nowe kanały są dodane do naszej oferty, na bieżąco informujemy o tym na naszych social mediach, a także jeśli ktoś wyrazi na to zgodę - poprzez maila. Niemniej jednak, informację o tym wrzucamy dopiero, jak coś jest dla nas pewne, o planach nie informujemy. Zachęcam do śledzenia naszych social mediów.

Z wyrazami szacunku)

 

🙂

 

 

Czyli jak coś będzie to będzie 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 12:40, patryszq napisał:

Rynek  kanałów tv jest tak przesycony , że nie ma co dodawać ba lepiej by zaczęły kanały znikać . TNT hmmm naga broń ,dr quinn ,domek na prerii ,miss agent, zabójcza broń straszny film etc. - czym sie tu " podniecać " przecież to już było , i wciąż będzie nadawane 

Jednak warto by dodać szósty pod względem oglądalności kanał filmowo-serialowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, [beep] napisał:

Powiem tak, te wszystkie kanały tv filmowe to są jedne wielkie nic, w kółko to samo i reklamy, jeszcze trochę i kablówki z tymi swoimi cenami będą zawijać interes, za dwa trzy lata netflix czy hbo itp. będą rządzić na rynku tv

 

A tak swoją drogą lepiej żeby pozmieniali kanały SD na HD bo to jest dopiero żenada w tej sieci 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przedwczoraj mam dostęp do INEA, internet jest super, ale tv... To całe hiway z pierwszych obserwacji wygląda słabo. Kiepskie menu, epg mało czytelne, kanały długo się wczytują, buforują. Polsat Music HD w sd, Music Box który chyba wszędzie jest w hd w INEA totalna pikseloza. Większość kanałów można cofnąć, ale brak możliwości nagrywania, bądź do 100 godzin jest słaby. Używałem wcześniej Vectrę po koncentryku jakość obrazu byla znacznie lepsza. Dawno nie widziałem tak bardzo nieintuicyjnego pilota. Używam Canal Plus online i na tym internecie działa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...