Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Zawisza napisał:

Możecie zobaczyć czy ta numeracja jest zgodna https://www.inea.pl/o-inea/o-nas/aktualnosci/zmiana-numeracji-kanalow-w-sieci-inea z rzeczywistością. Nic innego nie znalazłem a potrzebuję pełnej listy z numeracją. Wygląda na to że tylko inea tego nie publikuje.

 

Hej. Zerknij do linka z mojego podpisu.

Dzisiaj wieczorem zrobię update, bo coś tam na dniach dodali z BBC.

Edytowane przez mrSpectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Działa Wam to radio w Hiway?

U mnie mimo hard resetu i resetowaniem żółtym przyciskiem żadna ze stacji radiowych się nie łączy.

Na czacie Inea powiedziano mi, że na radio zgłoszenia usterkowego nie mogą przyjąć - ciekawe, włączają usługę, ale bez wsparcia.

TV działa bez problemu, a na wszystkich stacjach radiowych mam błąd połączenia. Dekoder podłączony bezpośrednio ze sprzętem Inea (Nokia w trybie bridge) przewodem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was też stabilnie w sieci Inea na koncentryku?

 

895W1zL.png

 

Taryfa 180/18 Mbps, modem 24DS.

Tak mniej więcej co wieczór, w godzinach porannych za to zapchany upstream (4US), prędkości ~10 Mbps UP. Oczywiście powodem takiego stanu rzeczy praca zdalna :)

Gdzie inni dostarczają nawet po 600 Mbps HFC Inea zatrzymało się na max. 250 Mbps w cenie 100 zł na miesiąc, a i tak potrafi się przytkać :)

Brak konkurencji jednak robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea zaczyna być beznadziejna we wszystkim. HFC leży od kilku lat, oferta TV po koncentryku też, inne sieci jakoś potrafią. Na dodatek wszyscy "wielcy" dodali TVP dokument a inea : na razie nie mamy w planach dodania tego kanalu.


Wysłane z iPhone XS Max za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym informacje na jakich LCN są nadawane :

Nat Geo People HD

FOX COMEDY HD

 

oraz LCN radia.

POLSKIE RADIO 1

POLSKIE RADIO 2

POLSKIE RADIO 3

POLSKIE RADIO PR24

RADIO POZNAŃ

RADIO MARYJA

RADIO EMAUS

RMF FM

RMF CLASSIC

RMF MAXXX

RADIO ZET

RADIO ESKA

VOX FM

ZŁOTE PRZEBOJE

TOK FM

ROCK RADIO

RADIO POGODA

RADIO AFERA

MELORADIO

PR DLA ZAGRANICY

MC RADIO

RADIO NOWY ŚWIAT

 

Jakby jakiegoś brakowało piszcie.

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mattem napisał:
U Was też stabilnie w sieci Inea na koncentryku?
 
895W1zL.png
 
Taryfa 180/18 Mbps, modem 24DS.
Tak mniej więcej co wieczór, w godzinach porannych za to zapchany upstream (4US), prędkości ~10 Mbps UP. Oczywiście powodem takiego stanu rzeczy praca zdalna
Gdzie inni dostarczają nawet po 600 Mbps HFC Inea zatrzymało się na max. 250 Mbps w cenie 100 zł na miesiąc, a i tak potrafi się przytkać
Brak konkurencji jednak robi swoje.

Na takie wyniki nie możesz narzekać, ja wieczorami codziennie DL poniżej 10Mb/s od roku, dlatego złożyłem wypowiedzenie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to było z tymi dającymi wydajność i pewność działania kablowymi łączami i słabym LTE? ;).

 

 

sfcg.jpg

 

(Warszawa godzina 20, LTE "domowe" T-Mobile z prędkością do 60 Mbps).

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebczak napisał:

Na takie wyniki nie możesz narzekać, ja wieczorami codziennie DL poniżej 10Mb/s od roku, dlatego złożyłem wypowiedzenie.
 

Nie jest tak, że jakoś bardzo narzekam - wszak alternatywą jest Neostrada "do 80 Mbps", a spadek DL trwa nie dłużej niż 2-3h w ciągu doby.

Pokazuje to jednak, że cena nie musi iść w parze z jakością, a Inea skupiona na światłowodzie, olewa "starą" sieć HFC mimo, że nadal sporo klientów z niej korzysta płacąc stosunkowo dużo.

Z ciekawości - korzystasz z modemu 24DS?

 

8 minut temu, bugmenot napisał:

Niestety przy oversellingu wszystko się da "zajechać".

 

Królami oversellingu są sieci komórkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem router Technicolor, jeśli dobrze pamiętam było 16DS, wymianę routera zaproponowali mi dopiero po złożeniu wypowiedzenia za darmo, wcześniej chcieli za to 200zł. Wymiana routera nic nie zmieni, skoro jest wąskie gardło tylko wieczorem. Rano i w nocy 250, po południu mniej niż 100, wieczorem 10.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebczakJeśli problem leży na odcinku DOCSISowym to owszem, będzie dużo lepiej jak nowy sprzęt będzie miał 24DS lub więcej. Łatwiej uzyskać właściwą przepustowość z większej ilości zapchanych kanałów niż z mniejszej. Natomiast na 250Mbps to bez szans przy takim zatkaniu.

Edytowane przez Ubinoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana routera wiąże się z podpisaniem nowej mniej korzystnej umowy + dziesiąt złotych miesięcznie więcej za to samo z brakiem gwarancji że internet będzie działał szybciej wieczorem.
Z uploadem nie było problemów, rzadko było mniej niż 24Mb/s - gdyby chociaż taki był download to dałoby się oglądać jednocześnie Netflixa na dwóch TV.




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...