Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli sport i kanały poniżej FHD jakościowo nie wypadają najlepiej.

 

Porównywałem kanały Eleven z Player+ i te dostępne z Ariona (koncentryk po światłowodzie) i szczerze, wyglądały podobnie.

 

Na stronie Inei jest od wczoraj nowa oferta, z jednej strony jest pewna elastyczność, ale z drugiej drożej, po 5zł do każdego pakietu prawie, im więcej się ich weźmie, tym drożej wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KarolKx napisał:

na stronie Inei jest od wczoraj nowa oferta, z jednej strony jest pewna elastyczność, ale z drugiej drożej, po 5zł do każdego pakietu prawie, im więcej się ich weźmie, tym drożej wyjdzie...

 

 

Widzę na liście kanałów  kilka wersji TVP 3

 

Są  tylko w HIWAY czy w dvb-c też?

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od czasu do czasu wejdę na nasze......wasze forum poczytać jak jest w INEA doskonale pamiętam w końcu tyle lat ? jednak do tego postu zachęciła mnie inna sprawa. Po wizycie u teściów... I zabawie ich dekoderem, skakanie po kanałach. Doszedłem do jednego wniosku, mianowicie jak ja mogłem tak długo wytrzymać w INEA?! Jakość obrazu to jest poprostu KATASTROFA. Pozdrawiam ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 15:52, andi napisał:

@michalx1974 

oczywiście tylko Hiway, 

 

Ogólnie przez jakąś nową pakietyzację INEA przemyciła kolejne podwyżki !!!!

 

 

Teraz po tych TVP 3 z 7 lokalizacji to dopiero pewnie pokażą na co ich stać.

 

Swoją  drogą ciekawie  czy kanały lokalne także z tych regionów też sie pojawią (po za TVP  3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jakie kanały wchodzą w skład pakietu START, nie potrafię znaleźć nigdzie ich spisu, może INEA sama jeszcze nie wie, co tam będzie? A tak całkiem poważnie, sądziłem że po ponad roku HiWay będzie bardziej przystępny cenowo, a tu taki klops, za cały pakiet + 2 multiroom-y + stacjonarny i nagrywanie na 30 dni, życzą sobie blisko 400zł !!!!, kogo będzie na to stać? Chyba polityków po 100% podwyżkach płac... Mogliby dodać ofertę all inclusive za jakieś ludzkie pieniądze np. 200-240 zł, może wtedy oferta byłaby ciekawa.

A tak z innej beczki, czy któryś z kolegów korzysta z oferty Orange na światłowodzie Inei i mógłby opisać jak to działa, jaki sprzęt dostał i czy jest zadowolony?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny pakietu podstawowego oraz dodatkowych są wyższe niż w poprzedniej pakietyzacji. Wykaz kanałów znajduje się tu https://www.inea.pl/obsluga-klienta/cenniki-i-regulaminy/regulaminy

Z kolei chyba przesadzili umieszczając TVP 3 wersję podstawową w dodatkowym pakiecie Regio, który co prawda jest za 0 zł, jednak nie jest obowiązkowy do wyboru. Zgodnie z zasadą must carry/must offer programy TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TV Puls oraz regionalny kanał Telewizji Polskiej powinny być dostepne w ramach podstawowego pakietu każdego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, polinik18 napisał:

Na liście kanałów na pozycji 49 pojawił się FILM BOX Arthouse  działa komuś ten program czy tylko dostepny dla nowych klientów .....z nowymi pakietami

 

 

Wg. Wykazu jest wyłącznie  w pakiecie  FILMBOX

 

Swoją drogą  wcale się nie zdziwię jsk dogadają się z POLSAT  o kanałach  POLSAT  SPORT  Premium  i będą  dostępne  wyłącznie w HIWay

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974:  na wykazie jest, ale  mimo, że mam wszystkie kanały  filmowe Filmbox - nie mam do  niego uprawnień. Nawet jeśli dodadzą Polsat Premium,  z uwagi na ceny, jakie są w Inea- myślę, że  będzie  mały procent osób, którzy zdecydują się na zakup pakietu 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie zależy. Do tej pory brak w ofercie TNT, Fox Comedy, które są  dostępne u większości operatorów, a co dopiero mówić o Polsat premium.

W przyszłym roku kończy mi się umowa i najprawdopodobniej przejdę  na Vectre, a  w Inei  będę miał  internet  po światełku. Chyba że będę mógł przejść na usługi  Orange na  świetle Inei. 

 Niedługo się dowiem, jak to jest z usługami pomarańczowych na światłowodach inei  w mojej lokalizacji.
( jedni konsultanci twierdzą, że mogę- inni, że nie ). Będę szukał oferty na abonament  komórkowy z telefonem, przy okazji  zapytam  :) 
Jeśli okażę się, że będę mógł mieć ich  usługi  po światełku- zrobię tak, jak @apollo
 :)

Edytowane przez aadacho250
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, aadacho250 napisał:

Mnie osobiście nie zależy. Do tej pory brak w ofercie TNT, Fox Comedy, które są  dostępne u większości operatorów, a co dopiero mówić o Polsat premium.

W przyszłym roku kończy mi się umowa i najprawdopodobniej przejdę  na Vectre, a  w Inei  będę miał  internet  po światełku. Chyba że będę mógł przejść na usługi  Orange na  świetle Inei. 

 Niedługo się dowiem, jak to jest z usługami pomarańczowych na światłowodach inei  w mojej lokalizacji.
( jedni konsultanci twierdzą, że mogę- inni, że nie ). Będę szukał oferty na abonament  komórkowy z telefonem, przy okazji  zapytam  :) 
Jeśli okażę się, że będę mógł mieć ich  usługi  po światełku- zrobię tak, jak @apollo
 :)

Orange w te klocki jest o niebo lepszy , ale oferta sat / iptv się rożni wiec weź to pod uwagę , cenowo orange jest tak samo drogi jak INEA , ja wychodzę z założenia,  ze skoro mam brać coś lepszego to na full , w inea full to nadal braki wielu kanałów , orange je uzupelnia ! zreszta co kto lubi i oglada  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem  ofertę satelitarną od pomarańczowych. z uwagi na możliwości techniczne ( 4 lata temu ), mogłem mieć  tylko jeden dekoder, ponieważ  w mojej lokalizacji oferowali  20 mb/s . Od 80/mb/s -  przysługiwała usługa muliroom  Za kilka tygodni pójdę dowiadywać się o plan komórkowy - zapytam , co i z dostępnością neta i TV  . Jednak finalnie,  decyzję   podejmę w czerwcu 2021 , co  netem i TV. 

 

Jedno jest pewne: podziękuję  za TV w Inei 

@mrSpectro: potwierdzam :)  Nie  ma VOD Canal+ w HiWay. Przed chwilą sprawdziłem. 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za 50zł dostajemy wykastrowany pakiet C+  (brak Canal+ Sport 3 i 4, brak dostępu do VOD), trochę słabo, próbując się ratować playerem, za 20zł więcej mamy pełen pakiet C+, do tego HBO (oba z dostępem do VOD) oraz 4 kanały Eleven Sports i paczkę kanałów z grupy ITI/Discovery, moim zdaniem, stanowczo za drogi ten pakiet C+ w Inei.

 

Po ostatnich podwyżkach, oferta Orange Love, zaczyna wyglądać coraz bardziej korzystnie, za kilkadziesiąt złotych taniej (liczone na przykładzie tego, co mnie interesuje - full pakiet + 2 x MR), mamy troszkę więcej kanałów oraz abo na komórkę...

Edytowane przez KarolKx
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KarolKx: dlatego mam nadzieje, że będę mógł przejść na  usługi Orange po świetle, szczególnie, że w sąsiednich blokach, usługi są  dostępne.  (przejdę   kosztem internetu symetrycznego) 

Jeżeli nie- zostawiam tylko neta w Ineii , TV wezmę z Vectry.  Jakby nie patrzeć - praktycznie wszędzie oferty TV,neta są bardziej korzystne, niż w ineii. Inea stała się jednym z najdroższych  operatorów kablowych  dekodery mają dziwne fazy samoistnie wywołują różne funkcje. O  obiecanym poszerzaniu funkcjonalności  nie ma się co rozpisywać- poza Youtubem- nic więcej  nie ma. Im bliżej końca umowy-  tym mniej mi zależy na   tym, aby  usługa HiWay  się rozwijała 

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...