Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, patryszq napisał:

W dekoderach cp czy pc+ jest kilka opcji aby nagrać np. 2,5,10 minut przed lub po planowanej audycji , jak widać hajendowy sprzęt INEA jest wykastrowany z tej opcji co jest totalną kupą emoji23.png

note10+ przy użyciu Tapatalka
 

A jak wypada EvoBox ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2020 o 18:23, leckow napisał:

Ciekawe co jest grane, że zamykają POK. 

Dodam że punkt obsługi klienta w Śremie przy ul. Chłapowskiego 33 też został zamknięty

 

Spółdzielnia organizuje już 2gi przetarg https://www.smsrem.pl/asp/pliki/_Pomoc/ii_przetarg_na_l._uz._ul._chlapowskiego_33_u31.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy ADB 3831CDX, ostatnio w wyniku usterki poprzedniego, po długim czekaniu wymienili na taki model, jak w nim działa PVR? tzn czy są z nim jakieś problemy? W tym co dostałem w zasadzie nie działa, programy niby nagrywa, ale przy próbie odtwarzania nie da się oglądać, ciągle zacięcia i zawieszenia, co chwilę brak głosu. Można coś z tym zrobić czy kolejny do wymiany? Robiłem resety do ustawień fabrycznych i szukałem aktualizacji, nic to nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB 3831 CDX to stary ok. 10 letni model nagrywarki, aczkolwiek jeden z bardziej udanych. Oparty na interfejsie carbo, ma podstawowe funkcjonalności pvr czyli jeden program oglądasz, drugi nagrywasz i timeshift. Jeśli ustawienia fabryczne nie pomogły to z pewnością mówimy o problemie z jednoczesnym dekodowaniem dwóch kanałów lub uszkodzony dysk twardy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, solmar napisał:

ADB 3831CDX to chyba najlepszy sprzęt dostępny w Inei. U mnie spisuje się bardzo dobrze. Lepiej niż Intek, którego tez posiadam.

Wymieniali mi właśnie padnięty dekoder i tego ADB już nie ma. Dają tylko Inteki PVR. Wcześniej miałem 8 letni chyba starszy model ADB5810CDX i działał naprawdę niezawodnie, praktycznie zero resetów i zawieszeń. Teraz prosiłem o 3831, ale stwierdzili, że już ich praktycznie nie mają, jedynie czasem jakieś po naprawie.

Edytowane przez skylla1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś migrował z Inei na koncentryku do światłowodu Orange? Z oferty Inei jestem zasadniczo zadowolony, działa niezawodnie od lat, więc trochę obawiam się zmieniać. O niezawodności Orange nie mam wiedzy. Poza tym oferta tv jest jakoś mało dla mnie przejrzysta i brak wielu programów, jak mi się zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, skylla1 napisał:

Czy ktoś migrował z Inei na koncentryku do światłowodu Orange? Z oferty Inei jestem zasadniczo zadowolony, działa niezawodnie od lat, więc trochę obawiam się zmieniać. O niezawodności Orange nie mam wiedzy. Poza tym oferta tv jest jakoś mało dla mnie przejrzysta i brak wielu programów, jak mi się zdaje.

Proszę  pytać użytkownika @apolloo  ofertę  Orange, jak ona działa na co dzień. Kilka miesięcy temu, zmienił ofertę Ineii  na ofertę pomarańczowych. Pierwsze wrażenia, jakie były opisywane- były pozytywne  :) 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnując z nc+ rozważałem ineę i orange. Wybrałem hiway ze względu na soft dekoderów (funkcjonalność, własne lista i numeracja kanałów, dostęp do nagrań z poziomu każdego dekodera w multiroom) i multinagywarkę (w orange bez dysków sprzętowych niewiele programów jest do nagrania w chmurze a te które są to raczej niszowe). Orange ma dobrą jakość na wszystkich kanałach, hiway niestety tylko na części. Na szczęście na tych co oglądam jest ok. W orange jest polsat sport premium, przy hiway konieczna ipla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam kilka pytań odnośnie HiWay-a:
1. Czy jakoś się poprawiła, czy jest faktycznie tak źle, jak zgłaszano tutaj w wątku?
2. Czy można uzyskać jakieś ciekawe oferty (czyt. taniej, niż na stronie), może darmowy MR?
3. Czy dekoder często się "wiesza"?
4. Czy w razie awarii internetu, wystarczy podłączyć dekoder np. pod AP z telefonu i będzie działać, czy działa wyłącznie po sieci Inea?
5. Czy ma ktoś wykaz, na jakich kanałach działa catch-up, nagrywanie i o ile można przewinąć/odtworzyć materiały w tył?
6. Czy dekoder posiada dostęp do bibliotek VOD (np. HBO, CANAL+ itp.)?
7. Czy jest dostęp do innych usług streamingowych poza Youtube?
8. Czy ktoś z was, ma porównanie jakości obrazu z serwisów Ipla, Player+ względem HiWay, co wypada lepiej?
9. Jak ogólnie chodzi ten dekoder, zmiana kanałów, płynność poruszania się po menu?
Z góry dziękuję kolegom, za odpowiedzi i pomoc.
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Na większości kanałów jakość jest bez zarzutu, ale na części fatalna.

 

3. Wiesza się raz, czasem dwa razy w tygodniu.

4. Nie, dekoder działa tylko w sieci INEA.

5. Dzięki koledze @mrSpectro wszystko jest świetnie oznaczone tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit#gid=0

6. Tylko VOD z INEA.

7. Tylko youtube.

8. Jakość w Hiway zdecydowanie lepsza niż w ipla i player+ (za wyjątkiem części kanałów gdzie jest b.słaba).

9. Interfejs ok, łatwo się przestawić. Przełączanie kanałów sprawne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze przy transmisjach w HD na żywo zwłaszcza transmisji sportowych jakośc obrazu jest bardzo słaba a na eleven 4k przy transmisjach na żywo obraz zamiera na czarno w inea najlepiej jak narazie działa tylko moduł CAM i ja osobiście żałuję  przejście na hiway .... jakość kanałów sd to parodia nie da się ogladać oczy bolą 

Edytowane przez polinik18
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...