Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie będziesz jedyny :)  Oferta ma już  ponad rok. Przez ten czas niewiele kroków na przód zostało poczynionych. Do tej pory udało się zaledwie  podmienić kilka kanałów z SD na  HD i dodali 5.  kanałów. 
Funkcjonalność  dekodera zmieniła się jedynie pod tym względem,  iż w ostatnim czasie, nie zauważyłem, aby dekodery traciły sygnał, w trakcie zmiany  na inny. Natomiast  uruchamianie   niechcianych przez użytkownika  funkcji  w danym momencie- zdarza się  bardzo często.

Nie zauważyłem, aby w ostatnim czasie pojawiły się  aktualizacje dekoderów.

 

Nadal uważam, że  oferta nie jest adekwatna do swojej ceny.Przez ten czas  - uważam, że  można było dużo lepiej dopracować  ofertę.

 

Na uruchomienie  serwisu  Netflix w Inea, już nie czekam. Stwierdziłem, że nie ma  sensu dłużej czekać i   założyłem konto tydzień  temu. 

Uruchomienie   go w  sieci operatora, z pewnością  byłby  argumentem , aby zakupić usługi. Tym bardziej dla osób, które nie mają telewizora  Smart TV 

 

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy router ZTE F680, który daję Inea jest wystarczający?  Zauważyłem, że ma wbudowane anteny. Na innej stronie router o tym samym oznaczenia ma anteny zewnętrzne:

https://www.derkom.pl/news/41/zte-zxhn-f680-ndash-router-dla-wymagajacych.html

 

zastanawiam się, czy nie wyłączyć na nim WIFI i dokupić TP-Link Archer AX50.  Router będzie pracował w domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 133m2. 

Edytowane przez bobwoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bobwoj napisał:

Panowie, czy router ZTE F680, który daję Inea jest wystarczający?  Zauważyłem, że ma wbudowane anteny. Na innej stronie router o tym samym oznaczenia ma anteny zewnętrzne:

https://www.derkom.pl/news/41/zte-zxhn-f680-ndash-router-dla-wymagajacych.html

14 godzin temu, radier napisał:

A nie lepiej samemu przetestować i się przekonać? Wyłączyć usługę wifi możesz zawsze.

czytasz ze zrozumieniem treści?

ta część pytania skierowana jest do osób, które posiadają takie routery /zte680/

 

21 godzin temu, bobwoj napisał:

zastanawiam się, czy nie wyłączyć na nim WIFI i dokupić TP-Link Archer AX50.  Router będzie pracował w domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 133m2. 

 a ta część do osób które posiadają tp-link acher ax50, co ma testować jak chce go dopiero kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma znaczenie jak u kogoś działa wifi, gdzie na to działanie ma wpływ bardzo wiele czynników?

Jeden będzie miał ściany ze zbrojonego betonu, a drugi z karton gipsu.

Jeden postawi router w kącie na podłodze, a drugi podwiesi pod sufitem.

 

Na takiej podstawie kolega ma wyciągać wnioski?

Co do kupna własnego routera to w dobie zakupów przez internet i możliwości zwrotu towarów to można sobie testować do woli we własnym środowisku.

Moim zdaniem w przypadku tego konkretnego TP-linka wydawanie 650 zł na sprzęt bez portów 2,5G to nieporozumienie.

Uważam, że jesteśmy w przeddzień technologicznej zmiany i wkrótce pojawią się switche i routery 2,5G w przystępnej cenie. Np. tanie karty na Realteku RTL8125 kupowałem za 40-50 zł na ebay.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, radier napisał:

A jakie ma znaczenie jak u kogoś działa wifi, gdzie na to działanie ma wpływ bardzo wiele czynników?

Jeden będzie miał ściany ze zbrojonego betonu, a drugi z karton gipsu.

Jeden postawi router w kącie na podłodze, a drugi podwiesi pod sufitem.

tak przypuszczałem, że wiesz więcej, że można temat dla pytających rozwinąć, brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operatorzy zaczynają odkodowywac kanały dla swoich abonentów a co Inea? Odkodowali by chociaż kanały z bajkami

 

edit: właśnie pojawiło się info, odkodowali do połowy kwietnia kids pack i movie pack

 

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, odkodowali te dwa pakiety.

Mogliby jeszcze zadbać o zmianę nazewnictwa kanałów w EPG, mowa o Polsat Comedy Central Extra SD/HD, nadal wyświetla się stara nazwa Comedy Central Family SD/HD oraz podobna sytuacja przy kanale MTV Music 24, tutaj nadal wyświetla się MTV Music Polska. Odnośnie VH1 mogliby dodać dopisek VH1 Europe, tym bardziej, że w zestawieniu kanałów dokonali już tego.

 

B5-BD2526-1-F58-4-F1-E-A944-9208-A3-BA23

 

0821-EC80-02-FA-44-CF-9-B19-C9-FC5658-C2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?
Przy okazji dobrego ruchu ze strony INEI i odkodowania dzieciom kids pack oraz movie pack zastanawiam się co w tym drugim pakiecie a więc movie robi kanał CBS Reality HD? Co on ma wspólnego z kanałem filmowym? Rozumiem, że to dostawca zamienił za CBS Action, ale czy Inea nie powinna wrzucić coś innego do tego pakietu? Np 13 ulica? Tu są filmy.

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 13:10, zorro napisał:

Na razie to tak jak pisałem mam Echostar, ale kończy mi się lojalka. Na budynku jest też Inea - skrzynki, ale słyszałem że samego neta nie sprzedają tylko z telewizją - tak ludzie gadają. Więc najlepiej gdyby odezwał się jakiś ich przedstawiciel. Najlepiej na priv

Mam pytanie dlaczego tvp sport nie jest nadawany w hivay w niższym pakiecie jako kanał darmowy

1 minutę temu, robert1robert4 napisał:

Mam pytanie dlaczego tvp sport nie jest nadawany w hivay w niższym pakiecie jako kanał darmowy, tylko w droższym skoro jest to kanał nadający z nadajników naziemnych i jest nie kodowany 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi : dobre pytanie.  Jednak można mniemać, że tu  bardziej chodzi o to, aby liczba kanałów się zgadzała. Nieważne , o jakiej  tematyce.

Podobna sytuacja była w momencie, gdy w ofercie pojawiły się kanały TVP z lublina i z Wrocławia.  Nie ma to  znaczenia , że   zarówno na TVP  Poznań i wcześniej  wymienionych -seriale i  programy , są emitowane w  tym samym czasie.

 

Ja bym wolał, aby Inea postarała się  Fox Comedy, w zamian za Polsat Comedy Central Extra.  Nie ma w nim nic nowego. Głownie lecą Kiepscy, którzy lecą też na głównej antenie Polsatu, na Polsacie 2 . 

 

 

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że  gdyby Inea dogadała się z nadawcami i włączyła kanały:

TNT HD

13 ULICA HD

SCI-FI HD

FOX COMEDY  HD

NAT GEO PEOPLE HD

C&I POLSAT HD

POLSAT DOKU HD

ELEVEN  SPORTS  4 HD

I paczka Polsat Sport Premium.

 

To już było by super.

Ale póki co jest jak jest.

 

Usunięcie wersji SD na pozostałych  kanałach które są w ofercie w wersji HD,

 

Fajnie by było gdyby kanały  4k także były dostępne w DVB-C np. Przez moduł CI.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,  jak słusznie  zauważyliście - to są marzenia  większości abonentów   pisane  przysłowiowym ,,  palcem po wodzie '' . 

 

Ja  już dawno zaprzestałem pytań odnośnie  oferty programowej , ponieważ  temat  był zmieniany na temat internetu,  że jest symetryczny, najlepszy.  Faktycznie nie narzekam na usługę internetu :) 

Myślę, że internet symetryczny za jakiś czas, stanie  się standardem u większości operatorów kablowych .

Odnośnie poszerzenia oferty - z dnia na dzień-  jest mi to coraz bardziej obojętne z różnych powodów :

Poszerzanie oferty   trwa bardzo długo,  a nawet jeśli pojawi się coś nowego w ofercie , pakietyzowane   jako oddzielna paczka, albo trzeba dzwonić i prosić o włączenie ( mimo, iż dla abonentów   najwyższego w HIWAY  jest bez opłat ). 

Poza tym  za dwa i  pół miesiąca  minie rok  od podpisania obecnej umowy. Kolejny rok szybko minie. Pojawiają się nowe , tańsze alternatywy  :)

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2020 o 09:20, shark napisał:

@michalx1974

Wtedy byłby praktycznie Full pakiet. Pozostało by tylko mądrze rozdysponować to po pakietach, aby stworzyć elastyczną formę wyboru dla klienta.

 

 

Zawsze może Inea zmodyfikować pakiet ekskluzywny (usunąć kanały erotyczne - osobny pakiet) , i może nie musieli by za dużo kombinować.

 

W dniu 17.03.2020 o 09:06, michalx1974 napisał:

.......

TNT HD

13 ULICA HD

SCI-FI HD

FOX COMEDY  HD

NAT GEO PEOPLE HD

C&I POLSAT HD

POLSAT DOKU HD

ELEVEN  SPORTS  4 HD

I paczka Polsat Sport Premium. 

  ...

Od jakiegoś czasu mam możliwość oglądania TVR HD i powiem że ten kanał też nie jest już bardzo niszowym kanałem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...