Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mati1987nt napisał:

Inea na Facebooku promuje program na kanale Crime+Investigation Polsat. Chyba to jest pomyłka przecież tego kanału nawet w ofercie nie ma. 

 

 

Może faktycznie inea się  rozkręciła.

I C&I Polsat  doda do oferty. Poki co to posta z FB  usunęli.  Prawnie się pojawi, gdy kanał będzie dodany do oferty. Może się dogadali i wszystkie kanały  grupy Polsat się pojawią ?

To była by  w ostatnich  latach chyba największy ruch, tym bardziej że  cenowo nie jest  tanio.

Przynajmniej brakujących kanałów już jest coraz mniej  ?

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie udało takimi i większymi argumentami przekonać Ineę by wymienić starszy router na ten co piszesz , akurat kończyła mi się umowa i mogłem w ramach przedłużenia dokonać wymiany za free - inny przypadek to koszt chyba 200 zł - rok temu taką cenę śpiewali za wymianę sprzętu na życzenia abonenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2020 o 10:55, patryszq napisał:

@michalx1974 skoro tak trzymasz rękę nad listami kanałów w sieci to napisz co na chwilę obecną brakuje w Inea  względem CP  i PC+ , chyba coraz mniej jak tak spoglądałem  na ostatnia listę kanałów 

 

 

Sprawdziłem listę platform cyfrowych i kanałów na sat to w INEI brakujące kanały:

Stan na 27.02.2020

TVR

NTL

TBN POLSKA

FOX COMEDY HD

FILMBOX ARTHOUSE

TNT HD

13 ULICA HD

SCI - FI HD

NOVELA TV

EUROCHANNEL

BBC LIFESTYLE (jest na liście dekoderów, ale w starych pakietach)

JUNIOR MUSIC

DUCK TV (różni się od wersji HD)

ELEVEN SPORTS 4 HD

POLSAT GAMES

GOLF CHANNEL

INSIGHT UHD

MUSEUM

WATER PLANET

NAT GEO PEOPLE

LOVE HD

VIASAT HISTORY HD/ VIASAT NATURE HD (różni się od wersji Polsat Viasat Explorer oraz Polsat Viasat Nature)

STUDIOMED TV

TV OKAZJE

E! Entertainment HD

JAZZ

TO! TV

ESKA ROCK

POLSAT DOKU HD

C&I POLSAT

POLSAT RODZINA

POLSAT SPORT PREMIUM 1

POLSAT SPORT PREMIUM 2

POLSAT SPORT PREMIUM 3

POLSAT SPORT PREMIUM 4

POLSAT SPORT PREMIUM 5

POLSAT SPORT PREMIUM 6

CANAL + NOW HD

CANAL + 4K ULTRA HD

CANAL + SPORT 3 HD

CANAL + SPORT 4 HD

 

Do tego jeszcze kilka podmianek SD na HD

 

Wszystkich i tak nie dodadzą , ale po PETARDZIE i innych super zmianach, każda nowość to już sukces ;-)

p.s.

 

Są to wszystkie kanały które  są w Polskiej wersji językowej, są jeszcze kanały dostępne na Polskim rynku TV z innych państw.

Może wkrótce także zrobię listę kanałów dostępnych na Polskim rynku TV

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie udało takimi i większymi argumentami przekonać Ineę by wymienić starszy router na ten co piszesz , akurat kończyła mi się umowa i mogłem w ramach przedłużenia dokonać wymiany za free - inny przypadek to koszt chyba 200 zł - rok temu taką cenę śpiewali za wymianę sprzętu na życzenia abonenta
No to znając życie i ineee jak mi się umowa nie kończy to będą chcieli kasę za wymianę routera.
Ale i tak zadzwonię się zapytać.
Dzięki za info

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał:

Mi się nie udało takimi i większymi argumentami przekonać Ineę by wymienić starszy router na ten co piszesz , akurat kończyła mi się umowa i mogłem w ramach przedłużenia dokonać wymiany za free - inny przypadek to koszt chyba 200 zł - rok temu taką cenę śpiewali za wymianę sprzętu na życzenia abonenta :)

A z jakiej racji mieli by wymieniać każdemu na żądanie za darmo ?

Sprzęt i jego zużycie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiej racji mieli by wymieniać każdemu na żądanie za darmo ?
Sprzęt i jego zużycie kosztuje.
Z racji braku wifi 5 ghz bez którego nie wykorzystam nawet w połowie swojego łącza 300/300 (oczywiście po wifi)
Do tego potrzebny router ac.
U niektórych operatorów(raczej tych mniejszych) routery ac to standard


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=38798]jakubina[/mention] błagam, każdy normalny podpina swój router i prosi o tryb bridge operatora, nie używa szmelcu jaki mu daje jego ISP. Można naprawdę tanio

 

Poza tym 300 Mbps to się używa na kablu, Wi-Fi nie jest na tyle wydajne i pewne.

Wiem, też tak robie tylko jak typowy Janusz nie chcę cebulić na 3 już router

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2020 o 15:55, radier napisał:

Huawei są kiepskie. Ta nokia ma rewelacyjny zasięg i prędkości w paśmie 5 GHz. Ja zrezygnowałem z własnego routera przy tej nokii.

 

 Huawei 8245Q jest dużo lepszy niż Nokia WC.

 

W dniu 24.02.2020 o 15:52, jakubina napisał:

Ogólnie dobry ma zasięg wifi ten router nokii?Chodzi mi o zasięg 2,4.
Bo mam tego ich bialego ale szału ten huawei nie robi.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jak masz Huaweia to nie ma moźliwości podłączenia Nokii bo nie będzie działać.

10 godzin temu, jakubina napisał:

Ogólnie polecacie router nokii a orientuje się ktoś czy mógłbym bezpłatnie wymienić swojego huawei na tą nokie właśnie?
Może napisać im że słaby zasięg albo że potrzebuje wifi 5 ghz bo 2,4 zatłoczone??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Nie, Nokia nie będzie działać. Podpisz umowę na 1 gb/s to ci dadzą Huaweia 8245Q lub ZTE f680.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974: najpierw  Inea musiałaby  zrezygnować z pakietyzowania    nowo dodanych kanałów , jako oddzielna paczka tematyczna ( szczególnie jeśli chodzi o Exclusive'a )Niby kanał za free,  z racji najwyższego pakietu, ale i tak trzeba zadzwonić i prosić o włączenie.  Póki co, Food  Network i Discovery Historia, nadal  są dostępne. Nie wiadomo, jak długo.Inaczej nie ma sensu oczekiwać nowości . Podobno szykuje się coś nowego. Na IG, na jednym ze stories  było  napisane ,, Idzie nowe''. Natomiast   na drugim - o ile dobrze pamiętam ,, Oferta szyta  na miarę'' .  Jeśli coś pokręciłem, proszę, wyprowadźcie mnie z błędu :)   Podejrzewam,  że ponownie zostanie wprowadzony jakiś mix usług ,który był wprowadzony przed ofertą  Hiway :) 

 

Wg mnie  kanały, które  długo nie zostaną dodane  do oferty to: 
 

LOVE HD: nie ma na nim nic szczególnego,

NOVELA TV:   kanał  pełen powtórek z serialami Latino,  ponadto za chwilę   w ofercie pojawi się   Polsat Seriale, za Polsat Romans = też same powtórki
Polsat premium: skoro Inea, Vectra, która jest teraz największym operatorem w Polsce nie dogadała się ws. tej paczki- jeszcze  to potrwa :)

CANAL + NOW HD,

CANAL + 4K ULTRA HD,

CANAL + SPORT 3 HD,

CANAL + SPORT 4 HD,

 Platforma też musi mieć coś, co zachęci do  skorzystania z ich oferty.

Fajnie  byłoby, gdyby pojawiło się TNT  HD, 13 HD , Fox Comedy   i Eska Rock TV . Ten ostatni  to z sentymentu do stacji radiowej, która grała w 18 miastach, a zaczynała w Poznaniu :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, patryszq napisał:

 

W sensie w czym lepszy ?? Stabilniejsze połączenie wi-fi ?? szybsze 5Ghz ?? Bo nie wskazałeś zalet i podstaw by akurat jego używać ??

 

Może trochę za ogólnie, dużo lepszy zasięg Wifi. Nie mam sprzętu, żeby porównać prędkości na 5 GHz powyżej 300 mb/s. Jest też z nim dużo mniej problemów. Nokie psują się nagminnie. Ale i tak jak wyżej pisałem, nie ma wyboru między Nokią a Huaweiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, aadacho250 napisał:

 

 Platforma też musi mieć coś, co zachęci do  skorzystania z ich oferty.

Fajnie  byłoby, gdyby pojawiło się TNT  HD, 13 HD , Fox Comedy   i Eska Rock TV . Ten ostatni  to z sentymentu do stacji radiowej, która grała w 18 miastach, a zaczynała w Poznaniu :)  

 

Z tego sentymentu to tylko S zostało w nazwie, w dodatku małe :/ Przestałem słuchać kiedy radio S zmieniło się w Eska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2020 o 00:23, aadacho250 napisał:

@michalx1974: najpierw  Inea musiałaby  zrezygnować z pakietyzowania    nowo dodanych kanałów , jako oddzielna paczka tematyczna ( szczególnie jeśli chodzi o Exclusive'a )Niby kanał za free,  z racji najwyższego pakietu, ale i tak trzeba zadzwonić i prosić o włączenie.  Póki co, Food  Network i Discovery Historia, nadal  są dostępne. Nie wiadomo, jak długo.Inaczej nie ma sensu oczekiwać nowości . Podobno szykuje się coś nowego. Na IG, na jednym ze stories  było  napisane ,, Idzie nowe''. Natomiast   na drugim - o ile dobrze pamiętam ,, Oferta szyta  na miarę'' .  Jeśli coś pokręciłem, proszę, wyprowadźcie mnie z błędu :)   Podejrzewam,  że ponownie zostanie wprowadzony jakiś mix usług ,który był wprowadzony przed ofertą  Hiway :) 

 

Wg mnie  kanały, które  długo nie zostaną dodane  do oferty to: 
 

LOVE HD: nie ma na nim nic szczególnego,

NOVELA TV:   kanał  pełen powtórek z serialami Latino,  ponadto za chwilę   w ofercie pojawi się   Polsat Seriale, za Polsat Romans = też same powtórki
Polsat premium: skoro Inea, Vectra, która jest teraz największym operatorem w Polsce nie dogadała się ws. tej paczki- jeszcze  to potrwa :)

CANAL + NOW HD,

CANAL + 4K ULTRA HD,

CANAL + SPORT 3 HD,

CANAL + SPORT 4 HD,

....

 

 

Zgadzam się z Tobą, jak na razie do chyba dogadali się z TVN/Discovery - są wszystkie kanały tego nadawcy (TRAVEL CHANNEL HD tylko nie jest chyba)

Po za tym zestawienie pozostałych kanałów zrobione jest z dostępności u innych operatorów.

Ale mogli pozytywnie zaskoczyć klientów ;-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas teraz na dogadanie się z Polsatem, gdzie zawsze kanały z tej stajni były jak zawsze pamiętam pierwsze.

Rozpocząć musieliby od podniesienia kilku kanałów z jakości SD na HD, takich jak np.:

Super Polsat, Polsat Music, TV6, Polsat Sport Fight.

Następnie pomyśleć powinni o dodaniu do oferty: Polsat Games HD, Polsat Rodzina HD, Polsat Doku HD, CI Polsat HD.

Jako pakiet dodatkowy osobiście chciałbym, aby udostępniono paczkę kanałów Polsat Sport Premium (Super HD).

Na sam koniec nie pogniewałbym się, gdyby usunięto z list kanałów kolejne duble w wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shark
Podejrzewam, że z czasem dojdzie do tego. W końcu powinno to być w interesie i jednej i drugiej strony.
Co do pakietu Polsat Premium to ciężko powiedzieć, też chciałbym aby się pojawił, co więcej nawet w dodatkowo płatnym pakiecie. Najważniejsze, żeby abonent miał możliwość kupna.

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2020 o 20:34, Kurgan napisał:

Z tego sentymentu to tylko S zostało w nazwie, w dodatku małe :/ Przestałem słuchać kiedy radio S zmieniło się w Eska.

Nie słuchałem Radia S, ponieważ gdy stacja  istniała , nie mieszkałem jeszcze  w Poznaniu. Natomiast z  radiową wersją  Eski Rock, przed  ograniczeniem zasięgu, mam miłe wspomnienia  :) 

Teraz rzadko  włączam rzez neta. 

Pamiętam jak zastępowała inną stację  na 107,4 fm , o nazwie Gold Fm.

Kilka miesięcy temu, na wyjeździe -  miałem okazję  troszeczkę popatrzeć  na  wersję telewizyjną. Pomyślałem :  fajnie było ją mieć  w Inea :) 

@michalx1974: Travel  nadal jest w SD ( sprawdzałem ) :) 

Masz rację, to byłby duży  plus :) Pozostaje tylko czekać .  Zmiany odbywają się wolno,  chociaż przyznam, że po  dodaniu Viasatów  Docubox'a - nie spodziewałem się w ciągu  najbliższych miesięcy  jakichkolwiek nowych kanałów :)  

@shark: to Polsat Music  nie jest w HD ?

 

 

 

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...