Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mrSpectro napisał:

 

Ja też dość długo czekałem na DUK, ale w końcu się odezwali i nie odpuszczali. Po kilku rozmowach telefonicznych w końcu udało się wynegocjować coś lepszego niż w cenniku. Polecam być cierpliwym. :)

Co wynegocjowałeś? Hiway?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spłycaj tematu. Wg. ciebie oferta Inei to ich kaprys i działanie na złość klientom.

Prawda jest taka, że takie kwestie wynikają z umów z nadawcami, z problemów technicznych, z abonamentów na analogu.

Pewnie nie wielu z was wie, że np. pozycja kanału na liście operatora też jest przedmiotem umowy z nadawcą.

Im szybciej Inea skończy migracje z miedzi na światełko tym więcej pozytywnych rzeczy nas abonentów czeka. Jestem o tym przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie co dzieje się z DVB-C w przypadku skorzystania z oferty internet-światłowód. Obecnie "stary" internet + 3 tv w mieszkaniu, z czego na dwóch spokojnie wystarcza tych kilkadziesiąt "darmowych" kanałów w DVB-C. Czy jeśli zmienię internet na światłowodowy, to kanały w DVB-C znikną? Czy można w ogóle mieć internet światłowodowy i nie wchodzić w tv highway? No i czy mając net światłowodowy w Inei + highway kanały z DVB-C przepadną? Sorry, że pytam o tyle opcji, ale większość tu się dobrze we wszystkim orientuje, a wejście w nowe opcję z multiroomem dla mnie są duuużo droższe. Pozdrawiam i będę wdzięczny za czyjąś odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spłycaj tematu. Wg. ciebie oferta Inei to ich kaprys i działanie na złość klientom.

Prawda jest taka, że takie kwestie wynikają z umów z nadawcami, z problemów technicznych, z abonamentów na analogu.

Pewnie nie wielu z was wie, że np. pozycja kanału na liście operatora też jest przedmiotem umowy z nadawcą.

Im szybciej Inea skończy migracje z miedzi na światełko tym więcej pozytywnych rzeczy nas abonentów czeka. Jestem o tym przekonany.
Ciekawe co na to nadawcy, że puszczają ich kanały downscalowane. Przykładów jest conajmniej kilka.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radier napisał:

Nie spłycaj tematu. Wg. ciebie oferta Inei to ich kaprys i działanie na złość klientom.
Prawda jest taka, że takie kwestie wynikają z umów z nadawcami, z problemów technicznych, z abonamentów na analogu.
Pewnie nie wielu z was wie, że np. pozycja kanału na liście operatora też jest przedmiotem umowy z nadawcą.
Im szybciej Inea skończy migracje z miedzi na światełko tym więcej pozytywnych rzeczy nas abonentów czeka. Jestem o tym przekonany.

 

W przypadku HiWay to chyba nic ich nie tłumaczy niestety jeśli chodzi o ten problem. Kwestie umów i tak pewnie musieli ruszyć w tym przypadku, by pozwolić na funkcje, które oferuje HiWay.

Edytowane przez mrSpectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos  bierze światłowód to inea ucina kabel koncentryczny I tv może iść tylko po kablu internetowym albo po wifi  W grę wchodzi tylko 1 nowy dekoder hiway  inny nie będzie działać inea za pare lat bedzie przede wszytskim dostawcą internetu a tv to bedzie tylko opcja do wzieca 

Edytowane przez polinik18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@knorwid
Jeśli pozbawią Cię koncentryka to możesz zapomnieć o darmowym MR.
Aczkolwiek kabla wyciąć nie mogą, bo w większości jest on gdzieś wbudowany, olistwowany, generalnie schowany. Możesz zagadać z technikami, że mają np w 2 pokojach zostawić Ci azart (ant zbiorcza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mrSpectro napisał:

CGNAT jako default i opcja opłaty za publiczne IPv4 pewnie bardziej kalkuluje się biznesowo. :(

 

Nie da się każdemu dawać publicznego IP mając ich mniejszą pulę niż liczba klientów :)

Brak IPv6 to raczej z lenistwa i pozornego braku korzyści przy sporych kosztach wdrożenia. I tak jest na całym świecie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@polinik18, po co ci dopisek 4K jak tam prawie nic nie ma w tym formacie. Niech nadawca pierw się określi co ma w natywnym 4K , bo jak narazie to sa nasze domysły i spekulacje. 

Te pytanie to musisz zadać Eleven, bo tutaj nikt nie wie co nadawca ma na myśli zabierając dopisek 4K.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...