Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc, w ogóle się nie starałem specjalnie, w momencie jak kończyła mi się poprzednia umowa i zadzwoniłem na infolinię, koleś przedstawił mi ofertę, a ja tylko udawałem zawahanie kiedy powiedział, że będę płacił więcej o 20 zł niż do tej pory, na co odpowiedział ze drugi dekoder da mi gratis, ponieważ ma taką możliwość :D Wcześniej miałem internet 1000/100 Mb, ten sam pakiet Exclusive, zewnętrzne IP, jeden główny dekoder PVR a na drugim TV moduł CAM :) także jak widać jakieś pole manewru jest, a być może przy mocniejszych negocjacjach szło by urwać jeszcze kilka zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2019 o 22:46, Falcon napisał:

Z pewnością tak, cennik to tylko cennik w razie wyliczenia kary umownej. Trzeba umieć negocjować, a nie godzić się na to, co podają, no nie aadacho250?

Ja jeszcze nie mam możliwości negocjacji, za 3 miesiące dopiero będę mógł skorzystać z nowej oferty, podpisać aneks ?

Vectra też wprowadza technologie 4k. W ofercie  m. In. Eleven1, 4K

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu  zauważyłem problemy z dźwiękiem na WTK HD (przerywany) wersja  SD poprawnie odbieram.

NOWA TV HD często  tylko obraz bez dźwięku.

STINGRAY BRAVA  HD brak dźwięku i obrazu.  wersja  SD działa poprawnie.

 

Co może być przyczyną?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gigablue napisał:

Stingray Brava nie kończy nadawania, a przechodzi rebranding od 1 marca będzie to Stingray Classica.

 

Guzik prawda. Żaden rebranding. Stingray Classica już istnieje od jakiegoś czasu. Stingray Brava likwidują a kontent tego kanału będzie w SC!

Edytowane przez KENZO
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KENZO napisał:

 

Guzik prawda. Żaden rebranding. Stingray Classica już istnieje od jakiegoś czasu. Stingray Brava likwidują a kontent tego kanału będzie w SC!

Być może masz rację.

Sugerowałem się komunikatem mojego Operatora.

 

Ale nie widziałem tego kanału u żadnego Operatora w Polsce dotychczas, a wiem, że od jutra ma być zamiast Stingray Brava u każdego z Operatorów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może @ do kogoś z zarządu INEA? MAM problem z ofertą przedstawioną telefonicznie, a panna z reklamacji nie widzi problemu (inna kwota przez telefon inna na papierze). 

W dniu 20.02.2019 o 19:46, qlex napisał:

 

Czy udało ci się coś dostać, czym mógłbyś się podzielić odnośnie oferty, która ci Inea przedstawiła po Twoim mailu do nich o niezadowoleniu?

 

Wprowadzili mnie w błąd. Na nagraniu którego słuchałem w salonie jest inna kwota niż na dokumentach. Obecnie nawet reklamacja mnie olewa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie obejrzałbym taki test. Bo oczywiście nasz operator nie potrafi nawet pokazać jak wygląda pilot od dekodera, o innych funkcjach nie wspominając.
Mnie interesuje wszystko. Wygląd, obsługa, jakość obrazu, itd

---
Wysłane z mojego Huawei P20 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek, ni stąd ni zowąd, przestał działać internet od Inea. Mryga dioda LOS przy routerze Huawei.

Zgłosiłem, w ciągu 2 dni roboczych ktoś się zjawi, a że mamy weekend to pewnie w poniedziałek.W ten sposób weekend bez neta. Wspaniała Inea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andi napisał:

Bardzo chętnie obejrzałbym taki test. Bo oczywiście nasz operator nie potrafi nawet pokazać jak wygląda pilot od dekodera, o innych funkcjach nie wspominając.
Mnie interesuje wszystko. Wygląd, obsługa, jakość obrazu, itd

---
Wysłane z mojego Huawei P20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Nie mam czasu oglądać ich kanału, ale na INEA instrukcje jeszcze nie dodali demonstracyjnego filmu nowego dekodera 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...