Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja: blok, wspólnota, jedyny dostawca kablowej TV to Inea, brak aktualnej umowy.

 

1. Czy korzysta ktoś z Was z darmowej TV po kablu z Inei? Ile macie kanałów?

2. Czy ilość tych kanałów jest wszędzie taka sama czy zależy od wspólnoty (umowa)?

3. Czy wszędzie Inea dostarcza te darmowe kanały w analogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja: blok, wspólnota, jedyny dostawca kablowej TV to Inea, brak aktualnej umowy.

 

1. Czy korzysta ktoś z Was z darmowej TV po kablu z Inei? Ile macie kanałów?

2. Czy ilość tych kanałów jest wszędzie taka sama czy zależy od wspólnoty (umowa)?

3. Czy wszędzie Inea dostarcza te darmowe kanały w analogu?

Oficjalnie Inea nie dostarcza kanałów za darmo w analogu, chyba że ma podpisaną umowę ze wspólnotą/spółdzielnią, która za to płaci. W praktyce jeśli nie masz podłączenia światłowodowego podłącz TV i zobacz, co masz, monterzy Inei od dawna mają gdzieś zakładanie filtrów na tv i możesz oglądać ok. 30 kanałów cyfrowo. Ile jest w analogu to nie wiem, wiem że mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od jutra kanał FilmBox zmienia nazwę na Kino TV, a FilmBox Premium zyskuje jakość HD!

Do tego wśród filmowych hitów i wspaniałych produkcji telewizyjnych będzie można zobaczyć świetny miniserial Apple Tree Yard - emitowany od 23 września

 

Źródło FB Inea

 

:mrgreen:  Chcieliśmy nowości to mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy pozostawią kanał FilmBox Extra HD w wysokiej rozdzielczości..

Póki co brak zmian nazw kanałów na liście EPG, kanał FilmBox nadaje już jako Kino TV, na kanale FilmBox Extra HD pojawia się plansza nc+, a brak obrazu i dźwięku na kanale FilmBox Premium.

Zapewne technicy za kilka godzin unormują sytuację, ale nowości jak nie było tak nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie na chwile obecna jest tak:

- kanał FilmBox Extra zgłasza się na rozdzielczosci 1920:1080 czyli HD, w logotypie stacji brak oznaczenia HD, w EPG nazwa kanału FilmBox Extra HD

- kanał FilmBox Premium zgłasza się na rozdzielczości 720:576 czyli SD, w logotypie stacji znaczek HD, w EPG nazwa kanału FilmBox Premium

Czyżby Inee przerosło zadanie w zmianach programowych czy to po prostu nie chlujstwo?

To co jest poprawne do zmiana nazwy kanału w EPG na Kino TV:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...