Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A już myślałem, że INEA się zmienia na lepsze i znowu zawód!!! Takie typowo korporacyjne budowanie napięcia, że już wkrótce, że już w poniedziałek, że Marcin myśli, itd. [...]

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się w sposób wulgarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie liczyłem, że nasza Inea coś wymyśli. Skoro od dłuższego czasu nic się nie dzieje.

 

Już chyba zapomnieli, że posiadają TV w ofercie. A internet, cóż, jakoś trzeba dodać coś abonentom za free, żeby później i tak podnieść cenę, bo bilans się nie będzie zgadzał. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię monotonii, dlatego prócz INEA, wybrałem operatora satelitarnego nc+.
Wielokrotnie się przejechałem na zmianach ofertowych w TV kablowej (obecnie stagnacja w ofercie TV), a dzięki SAT mam możliwość szerszego wyboru i zmian jakie się tam dokonują zdecydowanie częściej.
Każda zmiana tak czy inaczej w INEA mile widziana - nadal ich opłacam wiec mam prawo wymagać i wyrażać swoje zdanie.
Tak czy inaczej to jest dla mnie obecnie 2 kategoria po nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijcie mi sprawę dwóch kanałów TV w Inea:

 

1) co się stało z Polsat Sport News? Wiem, że przekształcił się w Superpolsat, ale ostatnio byłem u rodziców, którzy mają Netię i tam normalnie śmiga sobie Polsat Sport News. Szukam w Inei (mam pakiet Extra HD), ale Polsatu Sport News ani śladu. O co kaman? Mam rozumieć, że straciliśmy sportową stację na rzecz kolejnego kanału, na którym nic nie ma?

 

2) co się dzieje z TVP Info. Podobno wszędzie, nawet w naziemnej cyfrówce, ten kanał jest od paru miesięcy w HD. Ale w Inea cały czas jakość SD. Też tego nie rozumiem.

 

Z góry dzięki za przybliżenie sprawy.

 

A w ogóle - czy Inea kiedyś jeszcze coś zmieni w ofercie TV, bo od miesięcy słyszę ciągle tylko o tych prędkościach internetowych. Np. dla mnie, przeciętnego użytkownika, nie ma różnicy między 50 mb a 500 mb. Za to jest różnica między brakiem, a obecnością określonych kanałów TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest w INEI. Polsat SPORT NEWS jest niedostępny, miał się pojawić w momencie usunięcia z oferty Eurosportów. Te pozostały to Polsat Sport News, jak i SPORTKLUB, FIGHTKLUB się nie pojawiły.

Podobnie jak TVP INFO HD. Podmianka naziemnie i sat ale w Inei to już bardzo trudne po podmienienia.

Tak jak w kablu udostępnić sygnał Hbb TV

Inea niestety tak działa. Może kiedyś się doczekamy. 

 

Póki co ja już nie liczę że jakieś nowe kanały się pojawią.

Mam dodatkowo satelitę to mam urozmaiconą ofertę kanałów TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, jaka prędkość osiągnę przez Wi-Fi na Genexis'ie Titanium 48 przy prędkości do 500 mb/s?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery 80x to numery specjalne, które w umowach z operatorami są rozliczane w inny sposób więc darmowe połączenia ich nie obejmują. Jest to standard na rynku - tak jest u każdego operatora.

 

 

W kwestii oferty Inei - po ostatnich negocjacjach jestem bardzo zadowolony i nie wiem czego mógłbym więcej chcieć.

 

650/60 Mb/s

Extra HD 

nielimitowane połączenia telefoniczne (nie używam)

dodatkowy multiroom

wifi

 

całość za 79 zł

 

Do tego dodatkowo Canal+ Prestige za 50 zł i 5 zł za zewnętrzne IP (reklamowałem - jestem ciekaw czy mi to uznają bo warunki negocjowałem na początku czerwca, a ta opłata pojawiła się podobno po 20 czerwca).

 

 

Fakt, że nie oglądam jakichś niszowych programów, których nie ma w Inei a są w NC+. TVP Info w HD też mi wisi bo nawet nie mam go do listy dodanego. Bardziej mi zależało na szybkim internecie a w tej kwestii raczej lepiej być nie mogło :)

Edytowane przez Realok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem umowę i wybrałem opcję bez wifi (żeby nie płacić dodatkowo 5 zł). Miałem Genexisa i zdalnie wyłączyli mi wifi. Podłączyłem swoj router który osiąga do 300 mbs. Router znajduję się koło tv w odległości ok 2m od laptopa. Wynik mam taki:

 

Download: 41.84 Mb/s

Upload: 60.57 Mb/s 

 

Pytanie, czy opłaca się dopłacić te 5 zł, czy wtedy będę osiągał szybszą prędkość niż na swoim routerze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego routera za dużo nie wyciągniesz. Zainwestuj i kup np. TP Link TL-WR1043ND. Ma porty 1Gb/s a nie 100Mb/s tak ja ten, który posiadasz. Ma port USB no i obsługuje 2 pasma, 2,4GHz i 5GHz, które jest wolne od zakłóceń z innych sieci ale to działa w 2 strony i urządzenia, które używasz przez WiFi też muszą pracować w paśmie 5GHz no ale sądzę, że i tak warto go kupić.

Płacąc 5zł Inei wydajesz 60zł rocznie i nie masz swojego routera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...