Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

nie składałem jeszcze wypowiedzenia, umowa właśnie przeszła na czas nieokreślony i zastanawiam się czy przedłużyć,

 

w grę wchodzą tylko atrakcyjne warunki,

 

wydaje mi się, że 140 zł. za extra hd, canal plus i 50 mb to nie najgorsza opcja, aczkolwiek niektórzy na tym forum ugrywają czasem więcej...

 

orange tv? musiałbym sprawdzić ich ofertę,

 

ale oni chyba nie mają kanałów premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z dniem 30 września br. kończy mi się 2-letnia umowa na (ekskl+250/10+no limits) miał ktoś z Was podobny pakiet i przedłużał z opcją pisemnego wypowiedzenia umowy? Trochę kusi mnie Orange i nie wiem co robić? Chyba, że INEA zaproponuje jakieś korzystne warunki. W tej chwili płacę 229,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam pakiet. Umowa zakończyła się w maju i nic nie zaproponowali tańszego, jedynie drożej i przywiązanie na kolejne 2 lata.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z dniem 30 września br. kończy mi się 2-letnia umowa na (ekskl+250/10+no limits) miał ktoś z Was podobny pakiet i przedłużał z opcją pisemnego wypowiedzenia umowy? Trochę kusi mnie Orange i nie wiem co robić? Chyba, że INEA zaproponuje jakieś korzystne warunki. W tej chwili płacę 229,90 zł.

Złóż rezygnację, a jak będą dzwonić powiedz że interesuje cię jedynie opcja 6 miesięcy za darmo plus później normalny abonament.

Pójdą na to:)

Możesz ich w między czasie atakować na facebooku i mailowo o kontakt DUKU.

 

@JerzyK

Niestety w INEA działa to tak, że musisz złożyć rezygnację i wtedy dopiero się odzywają z czymś lepszym.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składasz wypowiedzenie umowy listownie. Na drugi dzień ci dzwonią. Powiem tak: płaciłem 130 zł. Teraz płacę 80 zł. Zaoszczędzone 50 zł na tym samym pakiecie plus internet.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ugrac rabat na sam internet? Bede rezygnowac z 3 paka TV, net, telefon na sam Internet 1Gb/100 lub 1Gb/200. Dzwonili juz 8 razy i wciaz to samo, umowa 24 m-ce, 99 zl lub 119 zl miesiecznie, bez upustow itp.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie korzystam równolegle z przekazu również satelitarnego - oferta nc+/Smart HD+ i za niewielką opłatą mam dodatek do kilku kanałów w wersji HD, których raz, że w ogóle nie ma w ofercie Inea, dwa są, ale świecą tylko w wersji SD, takie jak: TVP Info HD (FTA), Polsat Music HD, TV6 HD, 13 Ulica HD, HGTV HD, TVN 24 BiS HD, Romance TV HD, Nat Geo People HD, Super Polsat HD.

Czekam cierpliwie, kiedy oferta się poszerzy o powyższe kanały, bo naprawdę brakuje ich w ofercie wielkopolskiej kablówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat pisze sie o tym i owym co brakuje ... ta kablowka jest niereformowalna , jedynie co jest extra to net na swiatlowodzie - bez awarii bez problemow , TV to jakas totalna kpina i paranoja , zawsze sobie myslalem ooo fajnie kablowka to bede miec wszystko co z platform cyfrowych albo i wiecej w jednym dekoderze  ... nawet za wyzsza cene a tu co ... widzi kazdy !! syf i nedza . Moze jestem zbyt wymagajacy , fakt nie spedzam mega duzo czasu przed tv ale LUBIE miec wszystko i jak najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 x Canal+, umowa na 24 miesiące, w tym jeden gratis. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale z rozmowy konsultantem wynikało, że w ciągu miesiąca można zrezygnować.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Ratajach kładą światłowód, wiszą kartki, że Inea robi modernizację sieci. Ciekawe, czy Inea będzie się odzywać, czy najpierw wejdą handlowcy Orange? ;)

Od końca kwietnia już dłubali w sieci Maverick, przynajmniej w tej na Piastowskim, z początkiem maja administracja ich wpuściła na dobre informując o pracach.

Fachowiec na klatce schodowej chętniej przebąknął o światłowodzie Orange, napomknąłem o tym tu w czerwcu.

Jak na razie nie słyszałem aby Inea w tej sprawie odzywała się, aczkolwiek z tego co mnie poinformowano, odezwali się przed modernizacją ... z lojalką.

W okresie modernizacji i krótko po dzięki udostępnieniu przez Inea numeru kontaktowego Orange wydzwaniało oraz handlowiec/opiekun się pojawił i ulotki w skrzynce.

Idą dalej więc rejon "łapanki" się zmienił stąd już cisza. Łapali na ofertę z Orange Love, czy coś ugrać można nikt kogo znam nie sprawdził, a nowych przyłączy po modernizacji nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orła białego też w paru deskach szkielet światłowodowy położony. Jak pytałem pracowników to że INEA za to odpowiada. Pytanie czy też Orange będzie mogła świadczyć tam usługi.

 

http://www.telko.in/pb-warburg-pincus-szuka-nabywcy-dla-inei

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...