Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie rzeczywiście co rok warunki wydają się gorsze, jednak ja paradoksalnie mam je coraz lepsze :)

 

Wg mnie podstawą jest złożenie pisemnego wypowiedzenia. Złożyłem je w punkcie na Polnej i po godzinie miałem kontakt z DUK i otrzymałem propozycję, która była dużo lepsza niż pierwotne oferty z infolinii i która mnie osobiście usatysfakcjonowała. Dodam, że na moim osiedlu Inea również jest praktycznie monopolistą - oprócz niej jest Orange z jakimiś słabymi DSL'ami i jakaś radiówka, więc żadna konkurencja dla FTTH. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kilkudniowe użytkowanie Orange pokazało,że nie ma czego żałować jeśli chodzi o Ineę.
Zdecydowanie lepsza jakość obrazu,kanał w Ultra HD.
Konkretna oferta TV, bez dubli w SD.
Kanały o które abonenci Inei proszą od lat, TVP HD, Fox Comedy, TNT, Nat Geo People etc...można wymieniać.
Również osobiście składałem wypowiedzenie, cztery telefony i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że Inea jest najlepszą opcją, tylko że można wynegocjować korzystne warunki. Nie wiem skąd różnica w podejściu - tak jak napisałem wcześniej - nie zdążyłem wrócić do domu a miałem już telefon z DUK z konkretną propozycją. Być może miałem szczeście i trafiłem na kogoś, komu jeszcze się chciało coś w tym momencie podziałać, a być może Ty miałeś pecha. Nie wiem też jakie miałeś oczekiwania w zakresie nowych warunków. Jeśli to nie problem to napisz co i za ile masz od Orange - porównamy bo jestem ciekaw aktualnych propozycji innych operatorów

 

Ja generalnie nie miałem alternatywy - jedyną opcją było wzięcie jakiejś platformy satelitarnej, a w Inei pozostawienie samego internetu. Niemniej jak to policzyłem to kompletnie mi się to nie opłacało - było drożej i dochodziła zabawa z antenami, itp. Żaden inny operator nie dałby mi internetu szybszego jak 20 Mb/s a w Inei mam FO i dowolną prędkość.

Edytowane przez Realok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wakacje to pewnie nic się nie pojawi. Ostatnio rozmawiałem z pracownikiem BOA to żadnych informacji nie posiadają o nowych kanałach.

 

Michal,

 

ty kiedyś wspominałeś że u Ciebie możliwa jest TV Światłowodowa od jakiegoś małego operatora.

Powiem ci, że oferta kanałowa wygląda całkiem ciekawie.

 

117 kanałów HD

Razem: 192 kanały ( duble nie są wliczane w liczbę kanałów więc z dublami ponad 200).

 

https://megawrzuta.pl/download/18476553b87632174eaac929858f4a44.html

 

U mnie też to jest dostępne i mocno się nad tym zastanawiam.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano all. Mój adres niby jest w puli ostatniego przetargu INEI - mała miejscowość w powiecie Ostrzeszowskim ( info z 19 maja ). Dziś nowe info o zakończeniu podpisywania przetargów. Nawet dorzucili 2 tyś. z 24k zrobiło się 26k (region kaliski). Teraz jadę na radiówce i jest nieciekawie. Ale to co tu wypisujecie troszkę też mnie martwi (o INEI ). Ale gorzej już chyba być nie może... .

 

Wiem, że mają 3 lata ,ale ciekawi mnie 1 pytanie - chcę oddzielny internet od brata - czy INEA może zrobić oddzielne gniazdka ze światłem, tak aby każdy miał swoje IP?. Do tego 2 routery tworzące oddzielną sieć. 2 pokoje od drogi, jeden mój, jeden brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Z jakiej miejscowości jesteś? Ja z Mikstatu. Odezwij się na pw.

2 oddzielnych raczej na pewno nie podłączą, przynajmniej ja tak sądzę. Mają finansowanie z UE na światło do każdego domu i tak podłączają. O 2 nitkach pod jeden adres jeszcze nie słyszałem.

Co do opinii o Inei to ja nie narzekam. Dotychczas miałem radio z Ostmedii i też nie narzekałem ale tu mam internet+TV na 3 telewizory i bardziej się to finansowo opłaca.

Edytowane przez sebap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka odpowiedź tak. Sam tak mam. Wystarczy dogadać się z kopiącymi kabel.

Ale bardzo wcześnie i na etapie, kiedy jeszcze można robić zmiany w projekcie. Jak już wykonają sieć to niezbyt. Pytanie jeszcze kiedy byłeś podłączany, na etapie, gdy zostawiali przed domem peszle na kabel czy już puszczone kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiali przed domem peszle na kabel czy już puszczone kable?

Nie wiem jak w innych miejscowościach ale u nas kładli kabel bez żadnej osłony, po prostu wykopali koparką do ogrodzenia (od ogrodzenia do domu inna ekipa z łopatą) i położyli pomarańczowy kabel, nawet folii na wierzch przy zasypywaniu nie dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peszle dają tylko od splitera do szafy rozdzielającej, spliter -> dom, tylko gołe światłowody. Dodatkowo po zasypaniu kilku cm ziemi taśma z napisem: "przewód optotelekomunikacyjny" lub podobny, zależnie od wykonawcy. Od splitera do domu światłowód ma 2 nitki, druga pewnie jako zapasowa. Tak to wygląda w powiecie kępińskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam pytanie, często znajdowałem odpowiedzi na moje pytania w tym temacie ale tym razem sam pytam:

Czy można zamówić sam pakiet eleven (te 3 kanały, bodajże eleven, eleven sports i eleven extra)? WIdzę jedynie je w jakichś większych pakietach tematycznych czy czymś w tym stylu, nawet w regulaminach nie mogę znaleźć informacji jakoby sam pakiet eleven był dostępny w TV (co wydaje się dziwne, bo pewnie byliby na to chętni tak jak np. na pakiet C+). Z góry dziękuję za informacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam pytanie, często znajdowałem odpowiedzi na moje pytania w tym temacie ale tym razem sam pytam:

Czy można zamówić sam pakiet eleven (te 3 kanały, bodajże eleven, eleven sports i eleven extra)? WIdzę jedynie je w jakichś większych pakietach tematycznych czy czymś w tym stylu, nawet w regulaminach nie mogę znaleźć informacji jakoby sam pakiet eleven był dostępny w TV (co wydaje się dziwne, bo pewnie byliby na to chętni tak jak np. na pakiet C+). Z góry dziękuję za informacje ;)

Nie ma takiej możliwości. Eleveny są tylko w pakiecie Ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chcę przedłużyć umowę z Inea i mam możliwość takiej opcji Extra hd + Canal Plus Prestige + internet 50 mb. To wszystko za 140 zł.

Sądzicie, że warto?

 

Umowa na dwa lata, z tym że Canal Plus jest na rok, po roku przechodzi na nieokreślony (nie wiem, czy wtedy będzie można zejść do ceny, jaka wychodzi bez Canal Plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...