Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@andi

 

Ja już nie liczę że ktoś w INEI zrobi porządek.

 

Może gdyby pojawiła się realna konkurencja na całym terenie.

 

Ja jeśli tylko pojawi się światłowód u mnie bloku, to chyba zaryzykuję https://telewizjaswiatlowodowa.pl/web/uploads/filemanager/global_files/lista-kanalowa/20170601_evio-channel_list_etv_plus.pdf

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markar 2 wariant to promocja słoneczna, nic mi nie wiadomo żeby było coś lepszego - tańszego, po 2 latach cena pozostaje bez zmian. Zastanów się tylko czy WiFi chcesz od nich czy swój router kupisz.

Dzięki! Mam nadzieję, że po światłowodzie będzie działać internet w weekendy bo obecnie internet od Netii po łączu TP zalicza kilka restartów na dzień -tylko w weekendy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie za tydzień odezwą się, tylko pytanie czy będą usilnie próbować się dodzwonić z ofertą nie do odrzucenia. Jak raz zadzwonią i przegapisz to, to 1 lipca jesteś uwolnionym od Inea.

 

 

Na Ratajach, ściślej na Piastowskim, jak widzę właśnie Orange realizuje swoje strategiczne zapędy.

Zaczęli wydzwaniać (skąd numer?), a ostatnio w skrzynkach pojawiły się szczegóły akcji, przydzielili opiekuna handlowego (coś nowego względem spółek Inea) i ulotka "Orange Love" jak na https://www.orange.pl/love tylko, albo to stary druczek albo "okazja" o dyszkę droższa niż na stronie za pakiet do 100Mbps.

Cała procedura światełka od Orange odbyła się od modernizacji istniejącej instalacji firmy Maverick (jak wiemy obecnie to bardziej nazwa handlowa) przez podobno Inea które oficjalnie wystąpiło do administracji o zgodę na prace. Kto był ostatecznie zleceniodawcą trudno powiedzieć, firma wykonująca prace powiązana z Inea, ale jak słyszałem pracowali dla Orange i że Orange będzie świadczyć usługi przez światłowód. Czyżby Inea wpuszczając strategicznego partnera na firmowaną swoim logo instalację FTTH tak naprawdę jemu przekazała sieć, zatrzymując sobie udziały poprzez instalację HFC oraz nielicznych abonentów Maverick'a? Poza naklejką Inea obok Maverick nikt nie wie o ich światłowodzie i możliwości przejścia na tą technologię.

Jak w ten sposób przebiegnie modernizacja Poznania do światłowodu i abonenci znów przekonają się do oferty najstarszego operatora Telekomunikacyjnego to nazwa "Orange stadion" kwestią czasu (może to szpetne logo Inea wreszcie zastąpi "Kolejorz" :) ).

Pytanie tylko jak abonenci są zabezpieczeni w perspektywie czasu w dostawie usług przez operatora nie posiadającego własnych drucików kwarcowych na ostatnim kilometrze. Powtórka z historii Inea vs WTvK & CityNet? Myślę, że Orange zabezpieczył się na taką ewentualność.

W innych rejonach Poznania można się spodziewać podobnych działań, małe światełka wpuszczą Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia dzisiejszego do końca września kanał będzie dostępny dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej INEA, a później w Pakiecie Ekstra oraz Pakiecie Ekskluzywnym.


a pozostałe stacje np. powszechnie dostępny TVP INFO HD, TVN24 BIS HD, SUPERSTACJA HD i wiele wiele innych ... kiedy w INEA???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy o tym, że Orange poza korzystaniem ze światłowódów INEA jest chętny na głębszą współpracę. Stąd mają do Ciebie numer telefonu;)

O pogłębianiu współpracy ich wiadomo od dłuższego czasu, efekty poznamy w nadchodzącym czasie, a co niektóre plotki, jak zapewnia Inea, stają się po części już faktem.

 

Ten numer nikt inny nie mógł udostępnić, wprawdzie to nie był mój, ale jak mi przekazano na pytanie skąd mają numer rozmowa była "nerwowa" ... prędzej przyznaliby się do współpracy z firmą od garów. Swoją drogą Inea też uczciwie nie weszła w jego posiadanie i to rzuca cień na ich usługi ... nikt z nas nie jest abonentem marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia dzisiejszego do końca września kanał będzie dostępny dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej INEA, a później w Pakiecie Ekstra oraz Pakiecie Ekskluzywnym.

a pozostałe stacje np. powszechnie dostępny TVP INFO HD, TVN24 BIS HD, SUPERSTACJA HD i wiele wiele innych ... kiedy w INEA???

Wszystkiego mieć nie można. W każdej kablówce znajdziesz jakieś braki:)

 

@kunkore

Udziałowiec INEA ogłosił chęć sprzedaży 72% akcji pod koniec maja, co prawda plotki mówią też o innych funduszach inwestycyjnych, ale moim zdaniem z Orange jest coś na rzeczy. Sam słyszałem sytuację w punkcie INEA w King Cross w której do stanowiska podszedł klient, który zapytał dlaczego udostępniają jego numer telefonu firmie Orange, bo w punkcie Orange tak mu powiedzieli, że mają numer od INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twitterze podała INEA info w tej sprawie.

@gigablue no rzeczywiście jest

https://www.telko.in/tmtf-warburg-zaczyna-sprzedaz-inei

Na twiterze przed chwilą napisali że nie mają takiej informacji na temat dołączeniu tego kanału. A to kanał w HD czy w SD? A inne kanały kiedy?

Edytowane przez mati1987nt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...