Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W INEI nie ma osób, które pasjonują się sieciami kablowymi i tematami z nimi związanymi, tam są osoby z przypadku, traktujące tą pracę jako....zło konieczne, jest bo jest. Przecież w wielu przypadkach to my im podpowiadamy co i jak.

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze w INEI coś takiego jak DUK? Mam wraźenie, że nie. Oni doskonale znają w jakich lokalizacjach nie ma poprostu innej alternatywy i wiedzą, że i tak nie odejdzie się od monopolisty

Potwierdzam dzwoniłem do nich DUK to powiedzieli gdzie jak oddać sprzęt i co napisać. Mają w d... klienta.

 

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wyłącznie pakiet tv w inea i dzwoniąc do DOK przed kilkoma miesiącami wynegocjowałem nowe lepsze warunki

Obecnie przyłączam do mieszkania tv satelitarna - będę dokonywał porównywania jakości obrazu i za jakiś czas zadecyduje co dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea już przestała się udzielać na forum. Pewnie się więcej dowiadywała tutaj niż u siebie w firmie :wink:

Oficjalnie się nie wypowiadają, ale jak przejrzysz uważnie temat to zauważysz, że są tu osoby pracujące/współpracujące z Ineą a na pewno tacy ludzie to forum czytają.

 

 

W INEI nie ma osób, które pasjonują się sieciami kablowymi i tematami z nimi związanymi, tam są osoby z przypadku, traktujące tą pracę jako....zło konieczne, jest bo jest. Przecież w wielu przypadkach to my im podpowiadamy co i jak.

Bez przesady. Oczywiście, że wszyscy nie są pasjonatami, ale znam takie osoby, które pracują/pracowały w Inei i się mocno interesują tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i zarazem prośba do INEA.

O ujednolicenie nazw kanałów w EPG ciąg dalszy..

Kanał DOMO+ w wersji SD oraz HD

Aby nadać mu nazwę Domo+ HD oraz Domo+ podobnie jak siostrzane kanały: Planete+, Kuchnia+ itd.

Cel: aby ujednolicić wielkosc małych i dużych liter.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podejdziemy do tematu w trochę inny sposób. Pobierz program winmtr, w polu tekstowym, gdzie jest do wpisania host, wpisz speedtest.inea.pl, kliknij start i po 30 minutach daj na forum wynik działania tego programu.

 

 

Przesyłam wyniki z programu winmtr. Jedne robione o 23 w nocy, a drugie o 10 rano. Przepraszam że dopiero teraz ale nie było mnie w Poznaniu i nie miałem możliwości zrobienia tego testu. 

 

Dzień
 
|------------------------------------------------------------------------------------------|
 
|                                      WinMTR statistics                                   |
 
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
 
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
 
|                             192.168.1.1 -    0 | 4024 | 4024 |    0 |    2 |  623 |    0 |
 
|                               10.20.0.1 -    0 | 4023 | 4023 |    5 |    8 |  377 |    5 |
 
|                       c97-241.icpnet.pl -    1 | 4019 | 4018 |    5 |    9 |   97 |    5 |
 
|                       e123-13.icpnet.pl -    0 | 4022 | 4022 |    5 |    9 |  341 |    5 |
 
|                       e123-18.icpnet.pl -    0 | 4023 | 4023 |    5 |   10 |  775 |    8 |
 
|                       c97-194.icpnet.pl -    0 | 4022 | 4022 |    5 |    9 |  330 |    6 |
 
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
 
   WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider
 
 
Wieczór
 
|------------------------------------------------------------------------------------------|
 
|                                      WinMTR statistics                                   |
 
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
 
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
 
|                             192.168.1.1 -    1 | 1865 | 1861 |    0 |    3 |  233 |    0 |
 
|                               10.20.0.1 -    1 | 1794 | 1777 |    5 |   32 | 4474 |    6 |
 
|                       c97-241.icpnet.pl -    1 | 1794 | 1777 |    5 |   33 | 4470 |   10 |
 
|                       e123-13.icpnet.pl -    2 | 1791 | 1773 |    5 |   33 | 4380 |    8 |
 
|                       e123-18.icpnet.pl -    1 | 1858 | 1852 |    5 |   12 |  253 |    7 |
 
|                       c97-194.icpnet.pl -    2 | 1787 | 1769 |    5 |   34 | 4704 |   13 |
 
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
 
   WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oferty utrzymaniowe są tylko musisz złożyć rezygnację.

 

Wracając do pytania któregoś z Was najtanśsza opcja utrzymaniowa to:

Komfort 29,90

Internet 15Mbit 19,90

 

Opcje w utrzymaniu najtańsze odpowiednio dla pakietów to:

15 Mb/1,5 Mb 19,90 zł 
50 Mb/5 Mb 29,90 zł
150 Mb/15 Mb 4 39,90 zł
250 Mb/25 Mb 49,90 zł
 
Pakiet Komfort 29,90 zł
Pakiet Komfort PVR 44,90 zł
Pakiet Ekstra 49,90 zł
Pakiet Ekstra PVR 64,90 zł
 
TELEFON NONSTOP 9.90zł
 
Tak przynajmniej wynika z Regulaminów Promocji, które otrzymałem ostatnio w ramach zawieranego Aneksu:)

 

 

 

Hej, czy ktoś ma aktualną ofertę jaką można otrzymać z DUK?

Co z ofertą TV+Internet za 59, trzeba polować na promocje, czy jest jakaś inny sposób? (jest u mnie w bloku światłowód Inei)

 

Dzięki z góry za wszelkie info! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - nadal aktualna jest oferta utrzymaniowa, czyli:

 

"Wracając do pytania któregoś z Was najtańsza opcja utrzymaniowa to:

Komfort 29,90
Internet 15Mbit 19,90
 
Opcje w utrzymaniu najtańsze odpowiednio dla pakietów to:
15 Mb/1,5 Mb 19,90 zł 
50 Mb/5 Mb 29,90 zł
150 Mb/15 Mb 4 39,90 zł
250 Mb/25 Mb 49,90 zł
 
 
Pakiet Komfort 29,90 zł
Pakiet Komfort PVR 44,90 zł
Pakiet Ekstra 49,90 zł
Pakiet Ekstra PVR 64,90 zł
 
TELEFON NONSTOP 9.90zł"
 
Dodatkowo można dokupić Canal+ Prestige w cenie:
- 12 m-cy - 49 zł
- 24 m-ce - 39 zł
 
Ja wybrałem 250 Mb/s + pakiet ekstra + Canal+ za 139 zł miesięcznie. W tym jest jeden multiroom - podobno jest już wliczony w abo za Pakiet Ekstra, chociaż wydawało mi się że jako darmowa opcja występuje tylko w Ekskluzywnym.
Edytowane przez Realok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jeśli macie jakikolwiek wybór to omijacie szerokim łukiem INEA.

Szczerze powiem że takiej niekompetencji to jeszcze nie spotkałem, a miałem już w swoim życiu kontakt z wieloma operatorami.

Temat przeniesienie numeru:

Po pierwszej wizycie w BOK (30km od domu ale ok) informacja od Orange miłej pani że został źle wyliczony dzień zakończenia umowy (wpisanie przez INEA w formularzu END zamiast EOP)

Po drugiej wizycie cała kupa dokumentów i nowe odstąpienie od umowy. Po 2 dniach dostaje info z ORANGE że znowu jest źle wyliczony czas rozwiązania. Tym razem dokładnie w dniu ostatnim trwania umowy. Znowu kary.

Teraz ma niby kurier przyjechać i odebrać dokumenty ale śmiem wątpić czy będzie wszystko ok.

Po złożeniu reklamacji że dokumenty zostały źle wypełnione (elektronicznie bo ja podpisałem prawidłowe) INEA nie poczuwa się że zrobiła coś nie tak.

To już mnie zeźliło bo to już jest robienie z nas którzy są klientami idiotów. Tego nikt nie lubi!

Tak więc nie polecam firmy INEA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

61 226 74 83 - dzwoniłem pod ten numer, a oni przełączyli mnie pod numer infolinii. Więc jak można załatwić ofertę utrzymaniową, jak oni nie chcą rozmawiać, tylko zbywają?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3 lipca ze względów technicznych zostanie zakończona emisja następujących programów w systemie analogowym:

BBC World

Polonia 1

Tele5

TV5 Monde

TV6

TVP Historia

TVP Kultura

VIVA Polska

WTK

programy te nadal będą dostępne w ofercie cyfrowej

Dobre posunięcie - oczyszczamy sieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...