Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz się mocno uprzeć.

Jeśli znasz warunki tej promocji to muszą ci ją dać. Niech ci wskażą punkt w regulaminie tej promocji który wskazuje że promocje nie jest do Ciebie skierowana.

Sam z nimi to przerabiałem. W regulaminie jest zapisane że promocja jest skierowany do Abonentów i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oferty utrzymaniowe są tylko musisz złożyć rezygnację.

 

Wracając do pytania któregoś z Was najtanśsza opcja utrzymaniowa to:

Komfort 29,90

Internet 15Mbit 19,90

 

Opcje w utrzymaniu najtańsze odpowiednio dla pakietów to:

15 Mb/1,5 Mb 19,90 zł

50 Mb/5 Mb 29,90 zł

150 Mb/15 Mb 4 39,90 zł

250 Mb/25 Mb 49,90 zł

 

 

Pakiet Komfort 29,90 zł

Pakiet Komfort PVR 44,90 zł

Pakiet Ekstra 49,90 zł

Pakiet Ekstra PVR 64,90 zł

 

TELEFON NONSTOP 9.90zł

 

Tak przynajmniej wynika z Regulaminów Promocji, które otrzymałem ostatnio w ramach zawieranego Aneksu:)

Dla każdej usługi jest osobna promocja z tym że dla TV i NET są 4 wersje najtańsza to TV 4 Zostań z Nami oraz NET 4 Zostań z Nami. Dla telefonii to tylko TEL 1 zostań z Nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic nie ma ... wiec zostaje z tym co mam ... nie bede doplacac 50 zl wiecej by miec net 1GB i paczke C+ .

 

teraz mam

 

TV full bez C+ z PVR+ MR za 0zl

net500/50

tel non stop

 

cena = 169,90

 

Nie mam co negocjowac, nawet z wypowiedzeniem. :D

No z takiego pakietu też bym nie zrezygnował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie w Zalasewie gdzie jest konkurencja INEI po złożeniu wypowiedzenia udało mi się wynegocjować następujące warunki:

- ekskluzywny (z C+ i HBO)

- internet 100/10

- dekoder z nagrywarką

- telefon

Przy umowie na 2 lata średnia wychodzi 133,06 miesięcznie. Oczywiście udało mi się to wynegocjować dopiero przy ok.10 rozmowie.

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najwyższy pakiet TV"? Chodzi o Ekstra, czy Ekskluzywny? Jeśli ten ostatni, to cena zacna. :mrgreen:

 

BTW. Obecnie mam trójpak (TV Komfort, net i tel. stacjonarny) i gdybym chciał podnieść Komfort do Ekstra w trakcie trwania umowy (na pozostałe 14 m-cy) to robią jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najwyższy pakiet TV"? Chodzi o Ekstra, czy Ekskluzywny? Jeśli ten ostatni, to cena zacna. :mrgreen:

 

BTW. Obecnie mam trójpak (TV Komfort, net i tel. stacjonarny) i gdybym chciał podnieść Komfort do Ekstra w trakcie trwania umowy (na pozostałe 14 m-cy) to robią jakieś problemy?

Musisz podpisać aneks na kolejne 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest teraz najlepszy zestaw Router + dekoder przy łączu światłowodowym WSS?

 

Huawei ma dramatycznie słabe Wi-Fi. Genesixy jeszcze wydają? Co z Alcatel?

 

Ja mam Huawei i do tego swoje routery jaki AP. Najlepiej będzie, gdy kupisz swój router i podłączysz pod GPON Huawei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...