Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jest promocja na Canal+ Prestige w cenie 49,90zł miesięcznie

"W przypadku rozwiązania Umowy Abonenckiej, w tym na podstawie pkt. 1.4. Regulaminu Promocji, zawieszenia lub rezygnacji pakietu CANAL+ PRESTIGE przed upływem 12 pełnych miesięcy kalendarzowych, w których świadczona była Usługa, przez Abonenta lub przez Operatora z przyczyn leżących po stronie Abonenta, w tym z powodu opóźnienia Abonenta w uiszczeniu miesięcznych opłat abonamentowych, Abonent zobowiązany będzie do zapłaty na rzecz Operatora Opłaty wyrównawczej w wysokości całej ulgi przyznanej Abonentowi wskazanej w pkt. 2.1., pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia Umowy abonenckiej do dnia jej rozwiązania."

 

Wszystkie informacje masz na stronie www.inea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie promocji nie ma podanej kwoty ulgi jaką otrzymasz więc według mnie nie powinno być kary. Chyba w regulaminie zapomnieli wpisać wysokości ulgi.

 

Jednak w dalszej części regulaminu jest i według mnie ulga to 349,2 i teraz musisz policzyć ile zapłacisz w zależności kiedy zerwiesz umowę

Edytowane przez JerzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Online TV działa od wczoraj już tylko na Internet Explorer, bo to tylko obsługuje Silverlighta. :lol2:

 

No właśnie. Ciekawe, ile czasu zajmie Inei dostosowanie serwisu online do współczesności?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pomyśl, ile typowych Grażyn, Januszy i Mieczysławów, odbiera tam faktury, nie kumając żadnego eboa, ilu podawało w wielu miejscach ten adres jako główny do elektronicznej korespondencji, a teraz bez kliknięcia w link przychodzący na martwą pocztę, nawet nie są w stanie w wielu miejscach tego adresu zmienić.

I to zrobiono z dnia na dzień, bez np. informacji przysyłanej na taki adres, że usługa wygasa za 30 dni. O przekopiowaniu adresów i listy kontaktów, w tym takich sprzed lat, to już nie wspomnę... pełen profesjonalizm, brawo INEA :)

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj mnie pomyślunku, napisałem o swoich problemach z poczta.

W korespondencji i rozmowach na ten temat, czytalem, slyszalem, ze poczta inei jest dodatkiem, bez sladu w umowie, z czym się nie moglem zgodzić.

Moja kilkuletnia wymiana pism wynikała z tego, ze konto w inei posiadałem od początku istnienia internetu na ratajach i było dla niektórych spraw podstawowym, bo nie było możliwości zmiany.

Oczywiście jest to tragedia, ale co na to nasza pani od cyfryzacji?  

Jak wspomniałem, przypuszczam ze serwer był zdrodlem znaczącego spamu i ostrzezenia były przez inee olewane, az doszło do ultimatum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wystarczyło poinformować, że za 30 dni wygaszamy, wstawić info do mediów społecznościowych, wysłać wszystkim takiego maila, wrzucić to w ramkę po zalogowaniu się na eboa i byłby koniec. Normalny koniec.

Wygaszenie usługi "bo tak" i od zaraz to jakaś patologia.

A oberwie się znowu tym z infolinii i odpisującym na maile, a nie osobom, które podjęły niefortunną decyzję. Gdybym sam miał tam coś istotnego, to "niefortunną" zamieniłbym na "skandaliczną".

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Problem w tym że oni nie wyłączyli poczty na stałe. Z tego co wiem ma ona wrócić, a wyłączyli serwer poczty chwilowo. Poza tym z dobrych źródeł wiem że było to spowodowane atakiem na ich serwer poczty wiec nie ma mowy o jakichś 30 dniach. A o wygaszaniu piszą dlatego że każda nowa umowa od 2 lat już adresu email nie dostaje.

 

Nawet gdzies na jakimś blogu ktoś napisał o tym problemie.

Edytowane przez pitter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...