Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

ineo, nie zrozumieliśmy się, zacytowałem

***Tak, a najlepiej o tym świadczy profil na FB, gdzie użytkownicy mogą pisać posty (taką opcję wiele fanpage'ów blokuje), mogą krytykować ile tylko chcą (tak długo jak używają godnego języka i nikogo nie obrażają). ***

przyjmując, ze tam fb jest ok, a tutaj inea czuje się poniewierana. pisząc dalej,

***administracja portalu, jak i modowie bardzo rygorystycznie przestrzgaja poprawności wypowiedzi, i śladowe ich zaostrzenie spotyka się z prawie natychmiastowa ich reakcja /kasacja/***

myslalem o tym portalu, sygerujac ze to nie jest prawda. wielu z nas oczekuje czestszych wizyt, jak i rzetelnych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

Mam dwa proste pytania:

1. Kiedy wreszcie doczekamy się czytelnego !!!!! CZYTELNEGO, spisu kanałów telewizyjnych, bo jak na razie od kilku miesięcy słyszymy tylko, że WKRÓTCE (chciałbym poznać definicję słowa wkrótce bo chyba jej nie znam)

2. Czy skoro uparcie prezentujecie kanały w postaci logotypów, to dlaczego robicie to z błędami???? Bo jak dobrze się orientuję a chyba dobrze, to w sieci INEA nie ma takiego kanału jak brazzers !!!!!!!!!!!!! no chyba, że mój tv i dekoder źle skanuje pasmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

Mam dwa proste pytania:

1. Kiedy wreszcie doczekamy się czytelnego !!!!! CZYTELNEGO, spisu kanałów telewizyjnych, bo jak na razie od kilku miesięcy słyszymy tylko, że WKRÓTCE (chciałbym poznać definicję słowa wkrótce bo chyba jej nie znam)

2. Czy skoro uparcie prezentujecie kanały w postaci logotypów, to dlaczego robicie to z błędami???? Bo jak dobrze się orientuję a chyba dobrze, to w sieci INEA nie ma takiego kanału jak brazzers !!!!!!!!!!!!! no chyba, że mój tv i dekoder źle skanuje pasmo?

akurat Brazzers zastąpi Private Spice od stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie odzywam, bo i tak jeśli napiszę cokolwiek na temat inei to i tak w ciągu pięciu minut jest usuwane :evil:

Mimo tego, że nigdy nie używam wulgaryzmów.

Ale cóż, prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Grunt, że ineowe statystyki się zgadzają, kasa leci, niedziałające hotspoty powstają. Cóż reklama dźwignią handlu, mozna olać klientów, bo konkurencję i tak się wykupi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inea płaci modom za usuwanie postow niewygodnych mimo braku wulgaryzmów itd. poprostu cenzura. a hotspoty wg inea działa może 1 na wszystkie. inea wie że jak inna sieć wejdzie to większość odejdZie dlatego na to nie pozwala. a tak swoją droga trzeba założyć własne forum bez tej cenzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, ze wykaz programów tv i radiowych mógłby być czytelny, w pdf podobny jak maja w bok.

jak sadze, czytelność takiego wykazu jest nie na rękę inei, każda zmiana była by widoczna "gołym okiem".

logotypy są bardzo nieczytelne!

ineo, nie napisze kiedy, ale o takim wykazie bardzo dawno temu wspominaliśmy i był nam przyrzeczony.

 

co do znikających wpisów, myślę ze znikają nie za sprawą inei, a za sprawa wulgaryzmów /które mnie się też nie podobają/ i niejasności zapytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już czas żeby ten GINX wymienić na bardziej przydatny kanał? Nie dośc że nie ma tam nic co można oglądać , to jeszcze ciągłe problemy techniczne .

 

W tej kwestii prawdopodobnie będzie się coś działo.

 

Niedawno podpisałem umowe z ineą, mam net 100 mega ,na speed teście mam 40 czasami 45 mega,jak jest u Was?

 

kabel? wifi? przetestuj łącze pobieraniem plik na test.inea.pl na kablu. W razie jakby problem wciąż występował prosimy o PW z adresem świadczonej usługi.

 

Poczekajcie jak klienci TESATu dołączą do nas :lol2: wtedy dopiero się zacznie. Nam trochę okroili ofertę, ale w TESACie mają HISTORY CHANNEL SD i HD, SUPERSTACJA, SPORTKLUB, FIGHTKLUB,UNIVERSAL CHANNEL, 13 ULICA. A u nas ich nie będzie. :read:

 

Naprawdę myślisz, że takie różnice spowodują, że się 'zacznie'? Uwierz, że dużą większą wartością dla Abonentów będzie możliwość skorzystania z PVR czy dłużej dostępna infolinia, niż pojedyncze kanały.

 

zgadzam się, ze wykaz programów tv i radiowych mógłby być czytelny, w pdf podobny jak maja w bok.

jak sadze, czytelność takiego wykazu jest nie na rękę inei, każda zmiana była by widoczna "gołym okiem".

logotypy są bardzo nieczytelne!

ineo, nie napisze kiedy, ale o takim wykazie bardzo dawno temu wspominaliśmy i był nam przyrzeczony.

 

Najbardziej widoczna jest chyba zmiana w dekoderach prawda? :) Powody, że listy jeszcze nie ma są inne.

 

co do znikających wpisów, myślę ze znikają nie za sprawą inei, a za sprawa wulgaryzmów /które mnie się też nie podobają/ i niejasności zapytań

 

Prawdę mówiąc nawet nie jesteśmy świadomi, co jest usuwane, bo nie jesteśmy obecni non stop na forum. Nie da się ukryć, że czasami pojawiają się tu agresywne posty czy śmieszne teorie spiskowe, ale z takimi nawet nie wchodzimy w dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem operatora Inea prawie trzy miesiące z usługami:TV i internet.Obydwie usługi funkcjonują bez zarzutu.Jestem także abonenetem NC+ ze względu na kanały filmowe typu premium.Napewno każda firma ma swoją politykę cenową,możliwości pozyskiwania takich ,a nie innych kanałów itp.Jedno mnie jednak zastanawia...jak to jest,że u operatorów stricte satelitarnych, możliwe jest uzyskanie cen nieporównywalnie niższych,niż np. w niektórych kablówkach.Sam chętnie włączyłbym kanały filmowe w Inei,jednak cena jest zaporowa,zmuszająca do wyboru innej opcji.Niezrozumiałe jest także roczne zobowiązanie przy wyborze kanałów typu premium.Oczywiście rozumiem argument,dajemy wybór,chcesz-płać,nie chcesz,nikt nie zmusza...jednak czy nieraz za nieco mniej nie warto mieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.../

Niedawno podpisałem umowe z ineą, mam net 100 mega ,na speed teście mam 40 czasami 45 mega,jak jest u Was?

 

kabel? wifi? przetestuj łącze pobieraniem plik na test.inea.pl na kablu. W razie jakby problem wciąż występował prosimy o PW z adresem świadczonej usługi..

INEApl, jeśli można podhacze się pod temat.

internet 50 mega (U.F.) wyniki na speedtest INEA:

po kablu 49,55 Mb/s/ 2,29 Mb/s

po wi-fi 31,38 / 2,29

 

plik testowy inei 10GB.test:

po kablu 5,8 Mb/s (w porywach 6,0)

po wi-fi 5,3 Mb/s (w porywach 5,5)

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jjak to jest,że u operatorów stricte satelitarnych, możliwe jest uzyskanie cen nieporównywalnie niższych,niż np. w niektórych kablówkach.

 

Wszystko wynika z kosztów dosłania sygnału.

Wysłanie sygnału na satelitę choć drogie zapewnia pokrycie całego kraju, a nawet sporej części Europy.

Operator satelitarny płaci na początku duże koszty, ale później za tą opłatę może dostarczyć usługę milionom klientów.

Operator kablowy, żeby świadczyć usługi w danym miejscu musi wybudować infrastrukturę. Średni koszt podłączenia klienta do sieci to ok. 400-800 zł (dla budynków wielorodzinnych) do 2000-3000 zł dla domków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczy.Wytłumaczenie kosztów ponoszonych przez obydwie grupy operatorów jest logiczne.Jednak przez ustawienie wysokich cen nie można uzyskać szybko odpowiednich pieniędzy,ludzie liczą się z groszem i szukają zawsze lepszych propozycji,tym bardziej,że różnice są aż nadto widoczne.Pewnie,że jest grupa osób,dla których cena nie ma znaczenia,ale to raczej mniejszość.Inea kuleje z promocjami i elestycznością oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...