Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy abonenci Inei w tej wspólnej ofercie z Tesatem będą mieli dostęp do kanałów które są w Tesacie a nie ma ich tu.

Nie. Wspólna oferta będzie obejmowała obecne kanały Inei, chyba że Inea do tego czasu dogada się z jakimś nadawcą, wtedy nowy kanał będzie zarówno u dotychczasowych klientów Inei jak i Tesatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to już przerwy na kanałach występują bardzo często "program kodowany"

 

Przerwy występują na wielu kanałach POLSAT, POLSAT 2, NICKELODEON HD,ORANGE SPORT, NSPORT HD :/

 

Na GINX TV plansza - czyżby przez wyłączenie na sat było powodem?

 

https://satkurier.pl/news/93640/ginx-tv- ... -0-8w.html

 

frq1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może podzielę się informacją, którą podzielił się ze mną pracownik Inei a nikt się raczej nie chce tym chwalić publicznie - podobno nowa wspólna oferta Inei i Tesatu przyniesie wzrost cen niektórych pakietów nawet o 30 złotych :) Chciałbym napisać coś pozytywnego, ale mam same negatywne informacje.

 

Ale głupoty pleciesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może podzielę się informacją, którą podzielił się ze mną pracownik Inei a nikt się raczej nie chce tym chwalić publicznie - podobno nowa wspólna oferta Inei i Tesatu przyniesie wzrost cen niektórych pakietów nawet o 30 złotych :) Chciałbym napisać coś pozytywnego, ale mam same negatywne informacje.

 

Ale głupoty pleciesz.

 

Na podwyżkę to chyba sobie nie pozwolą - oferta jest za słaba, już teraz brakuje kilku "wartościowych" kanałów. Ale może kiedyś muszą zrobić krok w tył - żeby później było lepiej. Sami widzicie że nawet jak ktoś zapytuje o nowe kanały nie ma ŻADNEJ odpowiedzi. Tak czy inaczej musimy czekać aż się coś pojawi.

Gdyby nie @inea.pl to w ogóle nic byśmy się nie dowiedzieli. No zapomniałem jeszcze FB też jest stały przedstawiciel Inei.

 

Czat - informacja a właściwie jej brak - kuleje!

 

 

 

 

Na GINX TV już jest z powrotem ale jakość kanału :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie mogliby sobie pozwolić, ale sami przecież mówicie, że Inea wykonuje nielogiczne ruchy :) Ciekawe, czy będzie można zostać przy dawnej ofercie Tesatu. Prawda jest taka, że na terenach, na których jest Tesat zazwyczaj nie ma prawie żadnej konkurencji oprócz Inei. Co do braku informacji - zauważ michalx1974, że w ostatnim czasie Inea nie ma się za bardzo czym chwalić. Co jakiś czas są różne fajne promocje, ale są one utajane, żeby klienci się masowo na nie nie rzucili. Stawiają na monopol, podłączają małe miejscowości, gdzie jedyną konkurencją jest Orange, Netia i operatorzy satelitarni a tych pierwszych czasem nawet nie ma, w Poznaniu kupili Tesat, swego czasu chcieli dać każdą kasę za E&W, ale ci wciąż odmawiali a do tego podjęli działania, które mogą spowodować odpływ części abonentów od Inei. Inea się zabezpieczyła, ale kosztowało ją to sporo kasy, więc teraz najchętniej pokupowaliby wszystkich pozostałych operatorów, żeby nikt im nie robił konkurencji :) Podobno negocjują nawet z tymi, którzy się z nimi sądzili. Nowa oferta będzie pewnie jeszcze większą klapą niż petarda, ale może być tak jak mówisz michalx1974, że podnoszą ceny, żeby mieć z czego potem spuszczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak to jest w duży mieście gdzie jest kilka sieci kablowych z jednym dominującym operatorem. Tak czy inaczej ja już nie spodziewam się od INEI jakiejś wielkiej poprawy oferty TV - po petardzie mnie mocno rozczarowali. Chcieliśmy - pisaliśmy o przywrócenie kanałów z przed PETARDY nawet właśnie podniesieniem abonamentu za wszystkie te kanały (utworzenie nowego pakietu)- nic to nie dało. Przecież im ciekawsza oferta to i abonenci wybiorą ofertę atrakcyjną dla siebie (co do układu kanałów to i tak wiadomo, że każdy operator kablowy czy satelitarny, tak układa pakiety, aby wybrać jak najwięcej).

 

Wiadomo że tyle kanałów co http://www.echostar.pl/ to nie musi być ale przynajmniej mają wybór.

 

Nawet otwarte okno mają całkiem imponujące http://www.echostar.pl/pages/show/184 a u nas TYLKO 4 kanały :x

 

@pincet

Ja nie pisałem że podnoszą ceny - bo nie było takiej informacji. Jedynie moja ocena jest taka po pojawieniu się petardy.

Szkoda tylko że mimo kilku kanałów nadal jest za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore

dopadłem do dekodera, żona przestawiona :) włączyłem wyszukiwanie oprogramowania i .......... niestety komunikat: brak nowego oprogramowania dla twojego dekodera :( no ale może coś jest na rzeczy i wkrótce się pojawi? a jaki masz dekoder?

 

a przy okazji trochę ponarzekam, wczoraj będąc u rodziców na Cyfrowym Polsacie włączyłem TVP HD (cały czas twierdzę, że najlepszy kanał w wersji HD jaki był w INEI) dziwię się, że tak duża sieć jak INEA (tyle nagród i wyróżnień) nie potrafi wynegocjować przyzwoitych warunków na emisję tego kanału w sieci ? Gdzie nie spojrzę, czy w dużych czy małych sieciach kablowych TVP HD jest obecny i proszę nie mówić, że TVP1 HD i TVP 2 HD zastąpiły go, bo to nie prawda.

a druga rzez, dlaczego INEA w swojej ofercie nie ma chociaż jednego kanału 3D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez na stronie inea jest że podwyżki nie będzie.

Oj bedzie, będzie. Stadion się sypie, potrzeba kupę kasy na remont, firma, która go budowała zbańczyła i nie ma do kogo z reklamacją się zwrócić, miasto nie jest zbyt chętne żeby wyłożyć, a skoro Inea jest sponsorem stadionu to dołożą do remontu. A kto za to zapłaci?

Inną sprawą jest to, że obecne poczynania Inei bardzo przypominają mi działalność tepsy (czy ktoś jeszcze pamięta tą nazwę?) sprzed kilkunastu laty, kiedy to rozpoczynałem swoją "przygodę" z internetem. C.h.o.l.e.r.n.i.e drogo (monopol na usługi) i bardzo słabe łącza (stare centrale). Pamiętam jak ludzie na forach łgali wtedy na tepsę za ceny i jakość. 1 MB danych ściągał się wtedy ok. 10 min. (łącze miało 64 kbit/sek) a płaciło się za czas połączenia a nie za ilość danych. Tepsa (teraz Orange) jak wiadomo skończyła z ręką we własnej d... i podobnie będzie z Ineą za kilka lat jak nie zmienią podejścia. Po co nam wyższy upload, po co nam jakieś tam kanały TV, tylko płacić i nie narzekać. W Inea nie wiedzą, że coraz więcej ludzi wrzuca pliki w chmurę, filmy na YT itp. Być może ktoś w zarządzie firmy pracował kiedyś w tepsie i stąd takie podejście do klienta, monopolistyczne praktyki czyli zwykły beton!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...