Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy zauważacie, że nasze dyskusje nic nie wnoszą, my swoje (pytania, wątpliwości) INEA swoje, jednym słowem - szkoda czasu na pytania, traktujmy to forum jaki źródło informacji, o których pracownicy INEA nie wiedzą, nie mają pojęcia, bądź nie chcą mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zauważacie, że nasze dyskusje nic nie wnoszą, my swoje (pytania, wątpliwości) INEA swoje, jednym słowem - szkoda czasu na pytania, traktujmy to forum jaki źródło informacji, o których pracownicy INEA nie wiedzą, nie mają pojęcia, bądź nie chcą mówić

 

Może jednak coś dam dają, ale w końcu forum jest po to żeby głownie pomagać.

 

Ja byłem w ubiegłym tygodniu w BOA na Polnej i miałem okazję wysłuchać porady przedstawiciela INEI starszej osobie odnośnie działania modułu na TV i ręce mi opadły. To że tv ma miejsce na moduł nie koniecznie musi odbierać kanały cyfrowe z kabla (po części ma rację, ale tylko po części), a wystarczy wytłumaczyć że ustawienia początkowe ustawić na NIEMCY, czy SZWECJA (przynajmniej ja tak musiałem, zrobić na rożnych tv) i wyszukiwanie kanałów z DVB-C musi ruszyć.

 

A w BOA twardo "to trzeba mieć dekoder od INEI"

 

Nie wiem czy tak trudno klientom wytłumaczyć. Na pewno jak dadzą dekoder nie ma problemu że coś działa, czy nie działa - ale to jest pójście na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat SatFilm

"W związku z informacją uzyskaną od reprezentanta nadawcy informujemy, że w ciągu kilku najbliższych dni należy spodziewać się zakończenia emisji kanału Private Spice, dostępnego w naszym pakiecie Rozrywka-Lux."

Mówi jednoznacznie że dystrybutor tego kanału wycofuje go ze swojej oferty i tym samym wszyscy operatorzy którzy ten kanał mieli od niego go stracą.

A INEA cicho sza. Może nikt się nie połapie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

XBOX ONE - zagłębimy się w temat, choć tam zdaje się wciąż brak oficjalnej daty premiery(?) i pojawiały się info o listopadzie 2014(?)

 

 

Witam,

Wg. mnie powinniście to robić równolegle:) sami skontaktować sie MS i sie zapytać B2B , jezeli sam MS tego nie zrobil.

Powinniście być już gotowi na premiere!

Powinniście byc w kontakcie z "dzialem wspolpracy z dostawcami uslug TV" jezeli taki istnieje.... macie chyba dział Business Development i kogoś kto smiga w j.ang :)

co bede Wam, mówil, w koncu sami chyba dobrze to Wiecie :)za to MY Wam płacimy :!: za myślenie o takich rzeczach, a nie za petardy i finansowanie drużyn piłkarskich....

 

ps.

Moze nie dodalem wczesniej, jestem waszym "zadowolonym" klientem:) internet smiga, tv smiga ( brak paru prorgramow tv, ale podsumowując jest jednak OK) :)

moze jakbym placil 20% mniej, byłbym zadowolony w 120% :)

 

Pozdrawiam

 

ale sie rozpisalem :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zauważacie, że nasze dyskusje nic nie wnoszą, my swoje (pytania, wątpliwości) INEA swoje, jednym słowem - szkoda czasu na pytania, traktujmy to forum jaki źródło informacji, o których pracownicy INEA nie wiedzą, nie mają pojęcia, bądź nie chcą mówić

No to może podzielę się informacją, którą podzielił się ze mną pracownik Inei a nikt się raczej nie chce tym chwalić publicznie - podobno nowa wspólna oferta Inei i Tesatu przyniesie wzrost cen niektórych pakietów nawet o 30 złotych :) Chciałbym napisać coś pozytywnego, ale mam same negatywne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...