Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

nic nowego ta idea nie wniesie. widać że nie biorą pod uwagę zdania abonentów... a idea tania nie jest. miało z nowa oferta tyle kanałów dojść. a zmienili ofertę by więcej zarobić za mniej i mieć na.nazwę stadionu. listopad wirtuoz brak a miałbyc do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam przypomina mi się akcja z niedziałającym GG w wersji 10 w Inei jakiś czas temu. Tłumaczyli wtedy że nie blokowali portów ale na tym samym sprzęcie podpiętym u innego operatora GG chodziło bez problemu. Więc nic mnie już nie zaskoczy u naszego "kochanego" dostawcy internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FOX HD, Sundance HD, BBC HD i Nickelodeon HD pojawiły się napisy emisja promocyjna, dlaczego?

 

 

Wspomniane wyżej kanały będą dostępne w otwartym oknie dla abonentów posiadających dekoder HD(pakiety Standard HD, Komfort HD, Wygodny HD itd). Nie dotyczy to jednak abonentów pakietu Oszczędnego HD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do inei

 

10 października podpisałem dodatkowa umowę na multiroom, ku memu zaskoczeniu oplata wyniosla 15zl, choć tak nie dawno /wówczas/ był bez oplat.

dziś zostałem postawiony przed faktem dalszej ukrytej podwyżki, oplata za multiroom na nowy miesiąc wybita została na 30zl

 

czy to nie jest chwyt poniżej pasa?? proszę o wyjaśnienie

 

kupiłem za 15zl w pazdzierniku, w listopadzie 30zl, a w grudniu?

 

#andi, na eboa można zobaczyć platnosci, dodatkowo jestem po rozmowie z bok

 

http://www.inea.pl/cms/att/cennik/20130 ... elewizyjny[od2013-08-19].pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leckow

dziwna sprawa z tymi naliczeniami za multiroom ? obserwuj, może będzie korekta? a może to 30 zł nie dotyczy multiroomu? bo skąd już na początku listopada wiesz ile i za co naliczyli Ci opłaty? na eboa jest tylko ogólne obciążenie bez szczegółów za co.

 

Przyjrzałem się cennikowi za cyfrowy dom v. 9.0 i znowu zauważyłem zmiany, pierwszy multiroom HD bez opłat :) (cennik obowiązuje od 4 listopada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się tak wysokim cenom za pakiety premium w Inea.Wiele osób,korzysta dodatkowo z platform satelitarnych właśnie dla tych kanałów,bo wychodzi to sporo taniej.Być może wiąże się to z mniejszą ilością abonentów i stąd te ceny.Także brak wielu innych kanałów zmusza abonentów kablówek do posiadania tv sat dodatkowo.Wiem,że trudno zaspokoić potrzeby wszystkich w tym zakresie,ale np. wszystkie kanały polskojęzyczne powinny być w propozycji każdego operatora(brak Superstacji np.).Konkurencja na rynku mediów jest dziś duża,stąd różnego rodzaju promocje powinny być na porządku dziennym.Przemyślana elastyczność cenowa jest wyznacznikiem dbania o potencjalnego klienta i jego zatrzymania w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi To spójrz na cennik jeszcze raz i zobacz kogo dotyczy ten pierwszy multiroom hd za 0zl, jak dla mnie to pakow super hd pvr z c+platinum oraz ekskluzywnego :-)

@ leckow kiedys mi tez tak naliczono okazalo sie ze system policzyl oplate wg cennika standardowego za multiroom a nie wg cennika promocyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy z kilkoma kwestiami

 

@INEA

Mamy 1 listopada, czy możesz poinformować, kiedy oficjalny start aplikacji INEA online TV dla wszystkich? czy od samego początku będą dostępne opcje, programowania nagrań, tworzenie list kanałów tv, itp.?

 

Na dzień dzisiejszy jeszcze brak pewnego info. Wprowadzamy jeszcze poprawki, ale jak tylko będzie coś wiadomo to damy znać.

 

Wiadomo cos na temat canal plus na zyczenie. Czy wylaczenie tego by nie przyspieszylo vod? Tam i tak nic nie ma i zajmuje miejsce. 2.ile kosztuje pakiet film vod

 

1. Nic by to nie zmieniło. To nie jest skala, która ma wpływ na działanie. 2. 9,90zł miesięcznie.

 

Jeśli chodzi o porty - z reguły nic nie blokujemy, ale wyjaśnimy tę kwestię.

 

Idea dla INEA pierwsze odrzucenia się pojawiły:

 

Pamiętaj, że jest to kwestia tygodni, kiedy serwis funkcjonuje, a przygotowanie wszelkich zmian to jest bardziej kwestia miesięcy. Druga sprawa, to zainteresowanie. Większość propozycji, szczególnie nowych kanałów pojawiała się choćby tu na forum czy FB, ale trudno było oszacować faktyczne zainteresowanie nimi. Idea dla INEA powstała po to, żeby pokazać, zarówno Wam jak i nam skalę poprzez głosowanie. Wkrótce chcemy ruszyć szerzej z promocją serwisu, więc wtedy powinno być to lepiej widoczne w liczbie głosów.

 

@leckow

Temat w trakcie wyjaśniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o porty - z reguły nic nie blokujemy, ale wyjaśnimy tę kwestię.

 

proszę o sprawdzenie kwestii portów bo nawet dmz nie działa

oraz mam serdeczna prośbę o podesłanie info w jaki sposob w Thomson TWG870 ustawic adresy na sztywno.

Konsultant powiedział ze on wie tyle co jest w instrukcji na www a o tym nie ma tam słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank cos jest blokowane bo na tych ustawianiach ktore podałem wyzej tj po wewnetrzym ip smiga w sieci... dobijajac sie pod 77.65.104.218 działa w sieci ale jesli juz z telefonu probuje sie dobic po 3g to tzw doooopa blada

 

zreszta nawet na torrentch widnieje info ze port 81 zablokowany wiec serdecznie prosze o wyjasnienie mi tej sytuacji

przypominam rowniez o prosbie o wyjasnienie jak na w/w sprzecie przypisac komputerowi stałe ip

mam kamery i fibaro home center ktore musza miec stały adres w wewnetrzej sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...