Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

hotspot w autobusie 1254 nie dziala. Juz miesiac temu zglaszalem a inea nic nie zrobila z tym. Pazdziernik sie konczy a softu do adb brak. Chcialbym rano sie obudzic i sie dowiedziec ze inea to tylko zly sen. Zycze wam bankructwa, by ludzie zmadrzeli.

 

Wybacz, ale ta wypowiedź nie świadczy o poważnym traktowaniu wypowiadanych czy pisanych słów. Soft pojawi się, jak zostanie dopracowana kwestia aplikacji. Czasem plany, szczególnie związane z technologiami i tworzeniem oprogramowania, okazują się zbyt optymistyczne. Brak zrozumienia tego i takie załamujące ręce komentarze, jak ostatnie zdanie odbierają jakąkolwiek chęć dzielenia się planami.

 

nie jestem zly , jestem wsciekly!!! drogi przedstawicielu inei , szumnie z przytupem zapowiadany start Lech tv ,ze dostepny w calej wielkopolsce dla abonetow inei , wszytko ladnie pieknie ale w GNIEZNIE go nie ma!!!! patrze sobie na fakture ktora co miesiac place o kurde!!! place inei !!! to co ? jestem waszym abonentem czy nie jestem ? wiem wiem, oferta jest realizowana poprzez siec satpol ,ale to nic nie zmienia , chce miec dostep do Lech tv i kropka!!! teraz konkretne pytanie KIEDY ?????

 

Zarówno w Gnieźnie, jak i we Wronkach nie wszystko zależy od nas, bo nie świadczymy tam usług w pełni autonomicznie, przez co nie możemy rozwijać oferty tak jakbyśmy chcieli. Konkretnej deklaracji o terminie od nas nie otrzymasz (dlaczego ? patrz wyżej), ale toczą się w tej kwestii ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie do przedstawiciela Inei.

Od grudnia kanał RTK przechodzi z sygnału analogowego na transmisję cyfrową. W związku z tym - czy kanał będzie kodowany (i wówczas potrzebny będzie dekoder/moduł z kartą), czy kanał będzie niekodowany i możliwe będzie oglądanie bezpośrednio np na TV z wbudowanym tunerem DVB-C ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi od poczatku sie mnie przypier... Nie lubie jak ktos mowi soft wtedy i wtedy a bedzie za rok itp. Lubie ludzi wiedzacych co mowia np lech.tv bedzie 24 i wtedy jest a nie 2tyg pozniej to byl przyklad. A soft juz tyle przekladany, albo republika hd wkrotce to miesiac, nie latwiej napisac za miesiac lub termin ktory napewno bedzie. Nie zalezy mi na sofcie itd ale chodzi o fakt. To tak jakby kazdy z nas mowil np 1grudnia wlacza mgm hd a inea uruchomi go za 5lat to samo. A andi zajmij sie soba i swoim podworkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 21 października podpisałem umową z Ineą. Dziś podpięto do mojego domu światłowód. Monter podłączył modem Motorola SBV5120E powiedział żeby połączyć laptopa

i modem kablem Ethernet i internet będzie chodził, niestety nie działa. IP i DNS mam ustawione na automatyczne próbowałem tez w konsoli flushDNS ale to nic nie dało. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja STK jest dostępna dla wszystkich abonentów.

 

Idea dla INEA pierwsze odrzucenia się pojawiły:

BOOMERANG - Kanał był obecny w ofercie telewizyjnej, ale przy jej odświeżeniu nie zmieścił się w pakietach. Być może, tak jak część innych tytułów wróci, ale w tej chwili takiego ruchu nie przewidujemy.

 

HISTORY HD - Nie istnieje możliwość uwzględnienia kanału History w obecnych pakietach abonamentowych. Będziemy poszukiwać możliwości dodania go w przyszłości.

 

SPORTKLUB i FIGHTKLUB - W tej chwili nie przewidujemy dodania tych kanałów. Śledzimy jednak ofertę ich ofertę programową i być może w przyszłości się to zmieni.

 

TVP HD - Nie planujemy przywrócenia kanału w obecnym kształcie. Jeśli nastąpią zmiany, będzie on brany poważnie pod uwagę przy aktualizowaniu oferty TV.

 

SUPERSTACJA - W najbliższej przyszłości nie przewidujemy dodania tego kanału, ale nie wykluczamy, że w przyszłości ulegnie to zmianie.

 

:( wiadomo że wszystkich nie można mieć , ale po kilku wpisach wychodzi że za małe ceny są w INEI.

 

Ja jednak mam nadzieję że się jeszcze coś pojawi w ofercie telewizyjnej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...