Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Być może się mylę zasięg Echostar Poznań, Swarzędz, Rokietnica, Biedrusko czy Mosina. Może faktycznie jest na celowniku INEI :D

Zobaczymy, od pracowników Echostaru słyszałem, że jest jakieś zainteresowanie, ale nie wiem czy jest to czymś potwierdzone, czy po prostu widzą, że Inea wszystkich wykupuje i biorą pod uwagę taką ewentualność :) Echostar może być o tyle interesujący, że jego właściciel ma powiązania z developerami i sporo w Poznaniu jest bloków, na których ma wyłączność. Jest jeszcze Maverick o tyle interesujący, że wg ich strony ma sporo własnej sieci światłowodowych, ich byłoby bardzo szkoda ze względu na stosunek cena-jakość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. Maverick

Usługi telewizyjne świadczone są we współpracy z SGT S.A., operatorem platformy JAMBOX

współpracuje z JAMBOXem.

 

Jedno jest pewne mamy wakacje i na nic nie mamy co liczyć. Ja mam nadzieję że jednak przejmowanie kolejnych kablówek nie zatrzyma poprawianiu oferty TV :!::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na Internet mobilny INEA. Ściągałem plik PDF 13MB telefonem, a ponieważ szło pod EDGE i bardzo wolno więc zostawiłem telefon włączony na noc żeby dociągnął sobie spokojnie ten plik. Rano uruchamiam telefon i przychodzi wiadomość, przekroczyłeś swój limit 1GB. Sprawdzam stan konta w EBOA a tam 1700MB, z których za 700MB muszę dodatkowo zapłacić. Pięknie dziękuje, nigdy więcej... internet mobilny od INEA idzie do szuflady i innym też tak radzę.

 

I niech nikt kitu nie wciska, że mi się pewno aktualizacje oprogramowania telefonu ściągnęły albo inne [beep], bo telefon obsługiwać i skonfigurować sobie umiem.

 

Podaj proszę dane abonenckie na PW. Spróbujemy wyjaśnić skąd taka sytuacja.

 

PS: Klienci INEA skorzystają na przejęciu TESATu pewno tyle, ile klienci nc+ po fuzji Canal+ z platformą N :)

 

Dwie totalnie różne sytuacje, zupełnie inne umowy i inne cele.

 

Echostar może być o tyle interesujący, że jego właściciel ma powiązania z developerami i sporo w Poznaniu jest bloków, na których ma wyłączność.

 

Każdy z operatorów współpracuje z developerami, natomiast wyłączności jako takiej mieć nie można. Jeśli jakiś operator nie 'wchodzi' na osiedle to jest decyzja albo biznesowa, albo brak takiej woli zarządcy/wspólnoty.

 

Jedno jest pewne mamy wakacje i na nic nie mamy co liczyć. Ja mam nadzieję że jednak przejmowanie kolejnych kablówek nie zatrzyma poprawianiu oferty TV :!::?:

 

Właśnie zakończyła się wspólna konferencja z Lechem Poznań. W INEA wystartuje pierwsza w Polsce telewizja klubowa Lech TV. To chyba podchodzi pod 'poprawianie oferty TV' i wielu wielu Wielkopolan się z tej wiadomości i startu takiego kanału ucieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........................

 

Właśnie zakończyła się wspólna konferencja z Lechem Poznań. W INEA wystartuje pierwsza w Polsce telewizja klubowa Lech TV. To chyba podchodzi pod 'poprawianie oferty TV' i wielu wielu Wielkopolan się z tej wiadomości i startu takiego kanału ucieszy :)

 

W taki m razie już z niecierpliwieni czekamy :D tylko żeby nie trwało aż do gwiazdki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam usługę na GPON'ie. Mam pytanie: ile mniej więcej czasu trwa "przyspieszanie przepustowości" łącza? Podniosłem przepustowość do 50 Mbs z posiadanej 10-tki i póki co osiągi to niespełna 25 Mbs w dół. Generalnie z każdym dniem wydaje się, że jest lepiej, ale czy to normalne? Upload od razu zadziałał na pełne 2 Mbs, a download w ciągu kilku dni powoli się rozkręca. Co jakiś czas restaruje sobie modem; czy u Was też tak bywało, czy to jakieś dziwne jest? Testowane oczywiście na kablu eth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz to widze jak dodadza ten kanal wszystkim na pewno starych abonetow znowu oleja i beda zmuszac do nowej wystrzalowej oferty czyli za dodanie nowego kanalu zabiora kilka dobrych kanalow ktorych nie ma juz w tej petardzie

Ale raczej nie będzie nowej petardy. I raczej mało osób zmieniłoby pakiet dla tego kanału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...