Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

East@West juz dawno spłacił sieć TKP:) Pomogli w tym Duńczycy, którzy też juz są spłaceni:) Inotel, to owszem Inea, ale jak wiemy idą na Piątkowie po LAN i to im za bardzo nie służy, ale odbiegliśmy od tematu. Jendak jest coś poważniejszego na Grunwaldzie, bo na Olszynce ledwo, co tn necik śmiga przy stówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielk316

Usunięcie awarii to zgodnie z regulaminem 2 dni robocze i w 99% przypadków taki czas wystarcza. Daj znać proszę, o jaki adres chodzi o sprawdzimy dlaczego trwa tak długo w tym przypadku.

 

Jeśli chodzi o Grunwald to faktycznie są problemy na dwóch projektach w tym rejonie. Technicy pracują nad usunięciem usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może dlatego, że wielokrotnie pisał w rodzaju męskim ;)

Nie mam w tej chwili informacji o dokładnym terminie. Ta dokładnie usterka,m w dwóch projektach na Grunwaldzie, została zarejestrowana wczoraj.

 

Wracając jeszcze do tematu ADB PVR - znamy problem, występuje on na części sprzętu tego modelu i konserwacja pracuje nad rozwiązaniem. W każdej chwili możecie wymienić sprzęt, ale mamy nadzieję, że szybko uda się usunąć problem i nie będzie takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea.pl pisze zwykle w liczbie mnogiej, więc to pewnie bliźniaki są :-).

Ja mam dekoder dość nowy i generalnie mniej kłopotliwy (nie wiesza się na 15 min), ale i tak czasami chodzi wolno, czasami szybko.

Czy to w ogóle da się poprawić?

Perspektywa wymiany, gdy małżonka zdążyła sobie zrobić archiwum programów na 400GB grozi rozwodem ;-), bo oczywiście nagrań nie da się przenieść ani samodzielnie ani u was, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lato w pelni,

 

temat, czy inea na forum to kobieta, czy mezczyzna, ciekawe?

ale ja nie zastanawiając się nad tym zbyt gleboko mam pytanie do inei,

moje zgłoszenie 47267 z dnia 20130514, chyba pieknego lata zamarzlo.

bo jak mowia, ani b, ani c, ani kukuryku, bez zmiany.

no jak ineo? naprawia, czy nie naprawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś informacje podane że do końca roku 2013 nie powinno odczuć żadnych radykalnych zmian. Znajomi którzy są w Tesacie są prze-szczęśliwi przejęcia ich przez INEĘ :/

 

Wyobrażasz sobie dodanie wszystkich kanałów do obydwóch kablówek? Wtedy dopiero by były okrzyki nie zadowolenia, chociaż jeśli dodano by kanały z TESATu to abonenci BARDZO by zyskali. Wtedy także musiała by być podwyżka już i tak drogich pakietów.

 

Pewnie po nowym roku będą konkretne zmiany.

 

Ceny i różnorodność pakietów też przemawia za Tesatem

Poniżej zrobiłem takie małe zestawienie. Porównajcie sobie sami.

 

INEA - Oszczędny HD - 24.90 zł TESAT - Mini SD - 23.90

INEA - Standard HD - 54.90 zł TESAT - Optymalny HD - 59.00 zł

INEA - Super HD - 79.90 zł TESAT - Jedyny HD -79.00 zł

 

Cenowo podobnie - oferta telewizyjna TESAT lepszy.

 

TESAT - (ONTV, SUPERSTACJA, AXN SPIN HD, FOX HD, FOX LIFE HD, SCI - FI CHANNEL, UNIVERSAL CHANNEL, 13 STREET CHANNEL,BOOMERANG, NIECKELODEON, NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD, NEAT GEO WILD HD, POLSAT CRIME & INVESTIGATION, HISTORY HD, ENGLISH CLUB TV, TV DISCO, ONTV PLUS, WtvK WINOGRADY, ONTV PLUS, RTL 2, SAT 1, PRO 7, VOX, KABEL 1, PLANETA RTR, TVE, ROSSIJA 24, MTV EUROPE)

 

INEA - (FILMBOX HD, FILMBOX, FILMBOX ACTION, FILMBOX FAMILY, FILMBOX EXTRA, KINO POLSKA MUZYKA TV ASTA HD,PLAYBOY TV, PRIVATE SPICE)

 

Dodatkowo w Tesacie są 2 pakiety dodatkowe:

 

SPORT HD - 19,90zł. (EUROSPORT HD, EUROSPORT 2 HD, EUROSPORT 2, SPORTKLUB, FIGHTKLUB, POLSAT SPORT HD, POSAT SPORT EXTRA, EXTREME SPORT CHANNEL, ESPN CLASSIC)

 

PODRÓŻE HD - 15.00 zł. (DISCOVERY HD, ANIMAL PLANET HD,HISTORY HD, BBC HD, MY ZEN TV)

 

Część kanałów jest dostępnych w INEI w pakiecie SUPER HD.

Ale pod względem różnorodnością oferty TESAT ma lepszą ofertę.

Nam pozostaje tylko czekać lub ewentualnie wybrać się po platformę nc+ lub Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do tematu ADB PVR - znamy problem, występuje on na części sprzętu tego modelu i konserwacja pracuje nad rozwiązaniem. W każdej chwili możecie wymienić sprzęt, ale mamy nadzieję, że szybko uda się usunąć problem i nie będzie takiej potrzeby.

 

I to właśnie jest olewanie klientów. Mówimy o problemie dekoderów od paru miesięcy, podpowiadamy Wam co jest nie tak, z czym jest problem, oczekujemy konkretnych informacji, a Wy dzisiaj piszecie, że znacie problem ????????????????????????????? najlepiej jest tak napisać i spokój, ściema totalna !!!!! dla świętego spokoju napiszecie: można wymienić sobie sprzęt (to nie jest takie proste INEO, nie mówię o kłopocie, że trzeba z tym jechać do Waszych biur, ale tracimy archiwalne nagrania na dysku twardym, trzeba od nowa programować dekoder, mozolnie układać listę ulubionych, itd) a i tak nie ma gwarancji, że za dwa-trzy dni znowu będzie trzeba iść do BOA i brać nowy dekoder !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że jednak INEA ma dużo większą część miasta i raczej east i west nie wejdzie w ich tereny.

Skąd taka pewność? E&W też ma sporo kasy, więc może zrobić pokazówkę i wejść na tereny Inei a nawet podkupić łącza, z których korzystają. Inea też robi dużo rzeczy, które niekoniecznie się opłacają a są sprawą prestiżu (np. sponsoring stadionu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea jak nie czuje że kasy nie zrobi to nie ryzykowała by. Ja jeszcze domyślam się że za nie długo dowiemy się że i ASTA także zostanie wykupiona przez INEĘ. Więc tutaj każda możliwość jest brana pod uwagę.

A E&W ma w sumie mały zasięg.

 

Jeszcze by pozostał do wykupienia echostar jeżeli już nie jest w ich łapskach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie bo oferta Echostaru jest megarozbita http://www.echostar.pl/tv/index/55 trzeba pozaznaczać wszystkie opcje żeby zobaczyć.

Być może się mylę zasięg Echostar Poznań, Swarzędz, Rokietnica, Biedrusko czy Mosina. Może faktycznie jest na celowniku INEI :D

 

Zobaczymy ile MY skorzystamy na zakupie TESATu :?::lol2: Pewnie nic jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardziej się opłaca kupić 50mb bo i tak nie będzie różnicy :lol:

Wystarczyłoby ale [beep]one pakiety są w inei sztywne, jakby viagry się nałykały ;)

Tyle, że wkurza mnie płacenie za coś czego nie otrzymuję od samego początku współpracy z ineą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na Internet mobilny INEA. Ściągałem plik PDF 13MB telefonem, a ponieważ szło pod EDGE i bardzo wolno więc zostawiłem telefon włączony na noc żeby dociągnął sobie spokojnie ten plik. Rano uruchamiam telefon i przychodzi wiadomość, przekroczyłeś swój limit 1GB. Sprawdzam stan konta w EBOA a tam 1700MB, z których za 700MB muszę dodatkowo zapłacić. Pięknie dziękuje, nigdy więcej... internet mobilny od INEA idzie do szuflady i innym też tak radzę.

 

I niech nikt kitu nie wciska, że mi się pewno aktualizacje oprogramowania telefonu ściągnęły albo inne [beep]oły, bo telefon obsługiwać i skonfigurować sobie umiem.

 

PS: Klienci INEA skorzystają na przejęciu TESATu pewno tyle, ile klienci nc+ po fuzji Canal+ z platformą N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...