Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Stars TV jest lepsze od Next Music i dobrze że zastępuje. bylem w boa i powiedziano mi ze stacjonany+mobilny jest tylko na winogradach :read:

 

Ta jasne, szczególnie od kiedy stars puszcza wkurzające reklamy. IMO zmiana na gorsze, next po odejściu założyciela i kryzysie wraca na dobre tory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars TV jest lepsze od Next Music i dobrze że zastępuje. bylem w boa i powiedziano mi ze stacjonany+mobilny jest tylko na winogradach :read:

 

Ta jasne, szczególnie od kiedy stars puszcza wkurzające reklamy. IMO zmiana na gorsze, next po odejściu założyciela i kryzysie wraca na dobre tory.

tak tak, brak pikselowania nie oznacza powrotu na dobre tory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newpablos, a Ty myślałeś, że można robić taki kanał wstawiając go za darmo do sieci kablowej i jednocześnie nie grać reklam? Nie można a NM jest tego najlepszym przykładem... Jeśli kanał nie nadaje reklam to musi dość konkretnie kosztować "od gniazdka" innej opcji nie ma.

Wszystko można, jak się chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars TV jest lepsze od Next Music i dobrze że zastępuje. bylem w boa i powiedziano mi ze stacjonany+mobilny jest tylko na winogradach :read:

 

Nasze promocje nie są w ten sposób ograniczane, więc jeśli spełniasz inne warunki to spokojnie możesz z promocji skorzystać bez względu na miejsce zamieszkania.

W każdym razie dzięki za sygnał, przekazaliśmy już informację do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 HD, nareszcie :) dobrze, że wskoczył na miejsce wersji SD, nie będę musiał na module CAM na nowo układać listy ulubionych kanałów (u mnie trwa to ponad 2h !!!!!!)

podobnie będzie z STARS.TV zastąpią NEXT MUSIC na tych samych pozycjach :) pytanie tylko, od kiedy, od 1 lipca? bo informacja nie precyzuje dokładnie daty

 

@INEA, przy okazji zapytam, czy lipiec-sierpień potraktujecie typowo urlopowo i ew. zmiany i nowości dopiero od września?

- kiedy nowy soft do dekoderów ADB (ciężko w tej chwili się z nimi współpracuje, "mulą" strasznie)

- nowy dekoder?, kiedy? (na 100 pytaniach do......, była informacja, że pojawi się nowy sprzęt z podaniem nawet konkretnego modelu)

- wewnętrzny PVR, możliwość korzystania z biblioteki nagrań na wszystkich TV w domu?)

- zdalne programowanie dekodera przez www?

- modyfikacja "paków"?, większy wybór?

- modyfikacja multiroomu? też mieliście przyjrzeć się temu tematowi. W tej chwili abonent z pakietem ekskluzywnym za 1 MR na płaci, ale jak dobierze drugi to za niego płaci, co więcej płaci również za 1 MR. Czyli to tak jakby za ten kolejny płacił podwójnie?

- EPG i polska czcionka na modułach CAM? Czy Wasze wewn.testy się skończyły, kiedy możemy liczyć na poprawę w tym temacie?

- EPG - ogólna poprawa, bo w tej chwili nie jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newpablos, a Ty myślałeś, że można robić taki kanał wstawiając go za darmo do sieci kablowej i jednocześnie nie grać reklam? Nie można a NM jest tego najlepszym przykładem... Jeśli kanał nie nadaje reklam to musi dość konkretnie kosztować "od gniazdka" innej opcji nie ma.

Wszystko można, jak się chce...

 

Skoro wszystko można to w takim razie daj im pieniądze na dalszą działalność,na opłacenie transpondera na satelicie,na opłatę za prawa autorskie dla wytwórni,Stowarzyszeń i artystów,że o godnych pensjach dla pracowników zajmujących się kanałem już nie wspomnę.Jak wręczysz im jakieś kilkanaście milionów to wtedy jest bardzo duża szansa,że przez bardzo długi czas specjalnie dla Ciebie zrezygnują z reklam.To nie jest tak,że oni chcą nadawać reklamy,ale muszą po to,żeby przetrwać na rynku.Nie są telewizją charytatywną.Nie spotkałem jeszcze muzycznej TV FTA nie nadającej reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen jak amen. Ja w ogóle nie oglądam stacji z teledyskami, no może czasem przez 3 minuty jakąś piosenkę, którą pamiętam i wzbudza sentyment a akurat leci gdy pstrykałem po kanałach, ale spodziewam się, że jeśli ktoś to włącza taką stację na dłużej, to po to, aby mu muzyka uprzyjemniała jakieś inne zajęcie. jednak w takim wypadku 11 min reklam na godzinę raczej zniechęca. Jak więc to ma mieć większą widownię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skylla1, ale o czym Ty mówisz? Wszystkie polskie kanały muzyczne nadają reklamy bo tak to działa, nie da się tego zrobić inaczej. Jeśli zaraz napiszesz, że Next Music nie nadawał to ok, nie nadawał reklam i dlatego za chwilę w ogóle nie będzie nadawał... Bez pieniędzy telewizji się nie zrobi a w Polsce ludzie nie chcą płacić za oglądanie kanałów muzycznych, mają być za darmo i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEXT Music nie nadawał reklam,bo nie są obecni na satelicie tylko w kilku kablówkach,które biorą sygnał bezpośrednio od nadawcy.Takie nadawanie jest o wiele tańsze. Nadawanie na satelicie + te rzeczy,które wymieniłem wcześniej niestety kosztuje,a STARS TV w odróżnieniu od Next Music chce docierać do jak najszerszego grona widzów,a nie być małym kanałem dostępnym tylko dla nielicznych.Wcale się nie zdziwię jak w najbliższych miesiącach ,,NEXCI" zakończą oficjalnie działalność.

Co do długości reklam to była ankieta w tej sprawie na Facebooku i większość ludzi zdecydowało,że wolą 2 długie bloki reklamowe na godzinę zamiast krótkich,które u konkurencji są emitowane co 3,albo 4 teledyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl

 

przy zakupie oferty nr 19 z cennika promocji (internet + tv + telefon), modem Wi-Fi, który jest oferowany jako darmowe 'wyposażenie', będzie jednym z trzech modeli: Thomson WiFi TWG850-4, Thomson WiFi TWG870, Cisco WiFi EPC3925? Z tym, że model pierwszy nie obsługuje łącza internetowego o prędkości 250mb/s, o modelu drugim też nie słyszałem pochlebnych opinii. Dopiero model trzeci jest w stanie udźwignąć taką przepustowość. I tutaj pytanie, czy szanowni monterzy kierują się wybraną przez konsumenta ofertą przy instalacji internetu, czy, jak to zazwyczaj bywa, wciskają byle co? Czy jest opcja wybrania sobie modemu, w tym przypadku Cisco? I ostatnie - czy zdarza się, że dołączacie dwa urządzenia - modem (np. Cisco EPC3212) + router (np. TP-Link WR1042ND - jedyny, który wg specyfikacji obsługuje łącza przekraczające 100mb/s)? Bo to zakrawa o absurd, że osoba decydująca się na comiesięczne przelewanie Wam grubej ilości pieniędzy, otrzymuje w zamian za to urządzenie(/a), które nie są w stanie obsłużyć wykupionej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...