Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tak 250/4 super !!!! No ale INEA mówi, że abonenci nie potrzebują wyższego bo po co im ........ niech się cieszą z tego co jest.

Powiem tak po dzisiejszym dniu jestem strasznie zawiedziony tą firmą .... i mam nadzieję, że coś jednak poprawią w tej ofercie !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie nowości? Dobre programy zabrano nowym, a dodaje się jakieś bzdety. Na razie nie ma czego żałować. Tyle, że nowa oferta po raz kolejny nie spełnia oczekiwań bo jest to zmniejszenie możliwości wyboru, czyli coraz mniej pakietów i wymuszanie coraz większych opłat. Cóż trzeba będzie poczekać, aż pójdą po rozum do głowy i poprawia to w okolicach Wielkanocy zapewne... Teraz nie ma najmniejszego powodu zmieniać promocji na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro upload jest 4mb to ten net 250 mogą sobie wsadzić w :censored:

cp za róźnica czy ktoś ma 100 czy 250 mb to nic nie zmienia....ja na pewno nie odczuję różnicy nie wykorzystam tego. Upload to był jedyny argument! ja tez jestem strasznie zawiedziony to ofertą ,,więcej za mniej" :(

 

Pozostaję czekać na oerte i ceny nowej platformy nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że lojalka kończy mi się z końcem lutego. Obecnie mam Wygodny PVR (Podstawowy cyfrowy HD PVR) do tego pakiet INEA MAX, internet 6MB i telefon 60 min.

W nowej ofercie brakuje mi kanałów z paczki AXN. Komu one przeszkadzały ???

Jak dla mnie ta petarda to jest strzał ale w skroń. Jeżeli nic się nie zmieni do końca lutego będę szukał alternatywnego rozwiązania a moja ponad 6 letnia współpraca z Komą później ICP a teraz Inea DOBIEGNIE KOŃCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniłem mój wykaz kanałów jeśli znajdziecie jakiś błąd piszcie.

 

http://www.gg.pl/dysk/HzjNF0gysWULHjjNF ... 0loga.xlsx

 

Moje uznanie za dobrą i pożyteczną robotę. INEA jednak nawala z prawidłowymi danymi. W pakiecie Super HD nie da się doliczyć 31 kanałów HD. W tabeli "michalx1974"a doliczyłem się 28 kanałów HD. Na stronie inei tylko 25. Co na to INEAPL? Poza tym sposób przedstawienia przez michalx1974 bije na głowę idiotyczne obrazki (loga) poszczególnych kanałów na stronie INEI. Mała prośba - część użytkowników ( ja także) nie ma nowego Offica - stąd może podałbyś michalx1974 zestawienie zapisane także jako xls. xlsx można wprawdzie odczytać np. poprzez Excel Viewer, ale brak wtedy możliwości filtrowania danych z tabel dla własnych potrzeb.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, jaki gładki komunikacik prasowy http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/in ... -reklamowa

Oczywiście dziennikarze Wirtualnych Mediów nie zadają sobie trudu przyjrzenia się ofercie. Ani słowa o znikających programach i niedostępności nowych dla dotychczasowych abonentów.

I tak było zawsze: konferencja prasowa, obiadek, reklamówka z souvenirami i następnego dnia przygotowany przez Ineę komunikacik na łamach portali i gazet. Żadnej krytyki, oceny, wszystko cacy.

A najsmutniejsze jest to, że 95% to przeczyta i przyjmie do wiadomości, że jest naprawdę fajnie, Inea znów dała więcej za mniej, bo dba i kocha swoich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shider, pewnie zasypało im talerze i konwertery ;) Ktoś musi wejść na dach i odgarnąć śnieg :D Przepraszam za sarkazm, ale po wczorajszej "prezentacji" nowej oferty Inei po prostu nie wytrzymałem ;)

 

Mam nadzieję, że INEApl dziś tutaj na forum przekaże nam troszkę więcej pokrzepiających informacji, bo nie wygląda to wszystko dobrze, od oferty programowej po absolutną nędzę w ofercie internetowej - i proszę mi tu nie mówić, że 250 Mb to jest się czym chwalić, kiedy dostęp do tej przepustowości ma nikły % abonentów. Tu ważniejszy jest UPLOAD! Ineo! Otrząśnijcie się, tłumaczenie że monitorujecie ruch i że Waszym zdaniem jest to zbędne, to nie jest żaden argument! Spójrzcie do konkurencyjnych ISP jak tam przedstawiają się pakiety i czy aby na pewno jesteście w czołówce z DL vs UL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekac tylko kiedy na epoznan pojawi sie reklama mydląca oczy (nie informujaca o zabraniu około 30 programów) -bez mozliwosci komentarza pod artykułem

 

Na satkurierze nie jest dla inei juz tak dobrze...

https://satkurier.pl/news/81810/inea-petarda-internetowo-telewizyjna-i-nowe-kanaly.html

 

Opinia publiczna zrobi swoje.

Ale my szaraczki nic nie zdziałamy. Pozostanie nam zmiana, no własnie... u mnie inea jest monopolistą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego starzy klienci maja dalej dostęp do kanałów z obawy o przedwczesne zerwanie umowy. Jak by na to nie patrząc "stara" oferta nie będzie rozbudowywana i pewnie po czasie jak Inea doda jakieś nowe kanały do "nowej" oferty to część klientów sama przejdzie na nowe warunki. Inaczej tego nie widzę kompletnie niezrozumiały zabieg marketingowy jeżeli chodzi o pakiety TV !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniłem mój wykaz kanałów jeśli znajdziecie jakiś błąd piszcie.

 

http://www.gg.pl/dysk/HzjNF0gysWULHjjNF ... 0loga.xlsx

 

Moje uznanie za dobrą i pożyteczną robotę. INEA jednak nawala z prawidłowymi danymi. W pakiecie Super HD nie da się doliczyć 31 kanałów HD. W tabeli "michalx1974"a doliczyłem się 28 kanałów HD. Na stronie inei tylko 25. Co na to INEAPL? Poza tym sposób przedstawienia przez michalx1974 bije na głowę idiotyczne obrazki (loga) poszczególnych kanałów na stronie INEI. Mała prośba - część użytkowników ( ja także) nie ma nowego Offica - stąd może podałbyś michalx1974 zestawienie zapisane także jako xls. xlsx można wprawdzie odczytać np. poprzez Excel Viewer, ale brak wtedy możliwości filtrowania danych z tabel dla własnych potrzeb.

Pozdrawiam.

 

Zobacz czy tego Ci otworzy: PLIK .xls

 

http://www.gg.pl/dysk/ahw_sIpxOs4Laxw_s ... 20loga.xls

 

Napisz czy ten otwarłeś???

 

Po za tym poprzedni jest także dostępny: PLIK .xlsx

 

http://www.gg.pl/dysk/HzjNF0gysWULHjjNF ... 0loga.xlsx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inea, mam pytanie:

Czy istnieje możliwość korzystania tylko z jednej usługi np. Internet szerokopasmowy? Już niedługo kończy mi się umowa i mam zamiar wybrać telewizję u innego operatora N lub jak się pojawi NC+. Jeśli nie to będę myślał nad innym operatorem także Internetowym.

 

Dziękuję, uzyskałem odpowiedź na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniłem mój wykaz kanałów jeśli znajdziecie jakiś błąd piszcie.

 

http://www.gg.pl/dysk/HzjNF0gysWULHjjNF ... 0loga.xlsx

 

Moje uznanie za dobrą i pożyteczną robotę. INEA jednak nawala z prawidłowymi danymi. W pakiecie Super HD nie da się doliczyć 31 kanałów HD. W tabeli "michalx1974"a doliczyłem się 28 kanałów HD. Na stronie inei tylko 25. Co na to INEAPL? Poza tym sposób przedstawienia przez michalx1974 bije na głowę idiotyczne obrazki (loga) poszczególnych kanałów na stronie INEI. Mała prośba - część użytkowników ( ja także) nie ma nowego Offica - stąd może podałbyś michalx1974 zestawienie zapisane także jako xls. xlsx można wprawdzie odczytać np. poprzez Excel Viewer, ale brak wtedy możliwości filtrowania danych z tabel dla własnych potrzeb.

Pozdrawiam.

 

Zobacz czy tego Ci otworzy: PLIK .xls

 

http://www.gg.pl/dysk/ahw_sIpxOs4Laxw_s ... 20loga.xls

 

Napisz czy ten otwarłeś???

 

Po za tym poprzedni jest także dostępny: PLIK .xlsx

 

http://www.gg.pl/dysk/HzjNF0gysWULHjjNF ... 0loga.xlsx

 

 

 

Dzięki za aktualny spis kanałów bo na stronie inei ciągle jest bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inea, mam pytanie:

Czy istnieje możliwość korzystania tylko z jednej usługi np. Internet szerokopasmowy? Już niedługo kończy mi się umowa i mam zamiar wybrać telewizję u innego operatora N lub jak się pojawi NC+. Jeśli nie to będę myślał nad innym operatorem także Internetowym.

 

Tak, istnieje taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inea, mam pytanie:

Czy istnieje możliwość korzystania tylko z jednej usługi np. Internet szerokopasmowy? Już niedługo kończy mi się umowa i mam zamiar wybrać telewizję u innego operatora N lub jak się pojawi NC+. Jeśli nie to będę myślał nad innym operatorem także Internetowym.

 

istnieje możliwość korzystania z samej usługi interntowej. Tu są ceny http://www.inea.pl/dom/internet/internet_stacjonarny/

 

Dlatego starzy klienci maja dalej dostęp do kanałów z obawy o przedwczesne zerwanie umowy. Jak by na to nie patrząc "stara" oferta nie będzie rozbudowywana i pewnie po czasie jak Inea doda jakieś nowe kanały do "nowej" oferty to część klientów sama przejdzie na nowe warunki. Inaczej tego nie widzę kompletnie niezrozumiały zabieg marketingowy jeżeli chodzi o pakiety TV !

 

Oczywiście, że nowa oferta będzie rozbudowywana. Jeśli dobrze pójdzie, jeszcze w styczniu dodamy kanały, które przewijały się często w Waszych postach.

 

Pojawiały się jeszcze zarzuty o brak promocji paczki Canal+ . Już wyjaśniamy - taka jest decyzja nadawcy, który wstrzymał wszelkie nowe promocje w całym kraju. Jeśli chodzi o pakiety premium to widać po paczkach HBO, że również zależy nam na zaoferowaniu korzystnej ceny i jeśli to możliwe to to czynimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...