Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się, żeby ta lista była aktualna !!!

Podobno w Śremie w analogu jest program Hallmark? A na liście dotyczącej właśnie Śremu programu tego nie widzę :censored:

Czytaj uwaznie inne posty.

Wczoraj napisalem,ze w Śremie jest Hallamrk bo byl przedtem lokalnie i byla umowa z dostawca która wygasa 31.12.2009. Jakby teraz zrezygnowali to bylaby kara za zerwanie umowy. Dlatego fizycznie jest i bedzie do konca 2009 roku a w ofercie na stronie INEA go nie ma.

 

PS godzina 19:55 04 lutego w Śremie nadal kluczyki na wiekszosci kanalów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę może i mają do końca 2009 ale mogą zastąpić innym kanałem z sieci która nadaje " HALLMARK " np. w tej ofercie jest dziecięcy KIDS CO który jest nadawany cyfrowo i INEI, lub któryś z pozostałych tyle tylko że inne muszą już być po podpisaniu nowej umowy z grupy NBC UNIVERSAL

Tutaj macie wykaz kanałów grupy.

 

 

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/NBC_Universal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... u nas w ukochanej KABLOWCE :censored: nastaja czasy POSUCHY i ciszy jakby nabrali wody w usta

 

 

zauwazcie ze TERAZ priorytet to ŚREM i nowe miasta pod MONOPOL

 

wiec nie licze na

- nowe stacje ... marzenia o nowych kanalach HD

- rozwoj dekodera HD tez pewnie zapomnieli ze SOFT prosi sie o udoskonalenie ...

- zapowiadaja sie ciezkie miesiace tak jak okres zanim "zaskoczyli" nas opcja HD ...

 

 

:woot::censored::?::cry:

 

 

moj kumpel jest technikiem informatykiem ZAJMUJE sie dzialem EBOA czyli elektroniczne biuro obslugi

pokazal mi planogram na ten rok ...

 

jakas porazka ... w planach nie ma opcji rozszerzenia oferty programowej nawet o HBO HD--czyt CYTUJE " NEGOCJACJE i ROZMOWY z NADAWCAMI bez KONIECZNOSCI optymalnego rozwiazania z korzyscia dla strony zwanej ABONENT " ... ... inwestycje rozpisane sa na ROZWOJ i WDROZENIE uslug w innych miejscowosciach ...

 

niezle co ... DALI co chcieli ... i na chwile obecna STOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty w ogóle od nich wymagasz w Pyrlandii to Inea rządzi jak na razie. A to że teraz nic się nie będzie działo to jest raczej przesądzone , przecież teraz jest na topie TUREK .

Oferta w TURKU http://inea.pl/strony/1/i/380.php

 

Więc teraz to może sobie zajmą się sprzętem (nowe softy , inne tunki ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieje że ktoś z Inei tu zagląda i cokolwiek czyta :roll:

 

A tak jak wam pisałem że wiara zakłada Tv-sat to kolejne 2:0 tym razem dla platformy N w ciągu jednego dnia :brawo:

 

Ciekawe jak długo będa zwlekać na nasze prośby i sugestie bo emeryci nie wezmą HD tu muszą bazowac na nas młoych no i tych troszke starszych a jak wiaraz pozakłada sat to wtedy swoje HD mogą sobie w sadzić w :censored::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno, może nie mam racji ale:

kiedyś przechodząc z analoga na tv cyfrową wraz z dekoderem dostałem możliwość oglądania tv cyfrowej - bo to logiczne. Teraz przechodząc z cyfrowej na droższy abonament HD, za kanały HD muszę dodatkowo płacić - to już nielogiczne. A w ogóle zastanawiam się czy można pobierać dwa razy opłatę za to samo, bo tak to wygląda. Chyba szanowna INEA powinna zmienić nazwę abonamentu i w żadnym wypadku nie powinien nazywać się HD. Np. w cyfrze żaden abonament nie nazywa się HD poza prestiżowym+ HD - ale tu już się za nic nie dopłaca!!!

Tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz spasowalem i mam to wszystko w d**ie. Wlacza to bedzie nie wlacza to oddam tuner i niech spadaja. Dzisiaj bylem w Tymczasowym BOA . Jeszcze umowa nie jest wklepana do systemu a jutro mija 30 dni od daty podpisania umowy. Stale sie powoluja na te 30 dni ale terminu nie dotrzymują. Obiecali na wtorek 10 lutego ale nie wierze.

Dla uspokojenia nerwow wgralem sobie dzisiaj nowe image do flasha i na karte w moim linuxowym tunerze i delektuje się wlasnie filmem na C+ . Moge tez sobie nagrywac filmy na HDD i później oglądać lub nawet przerobic na DVD

Mam Pakiet Komfortowy z dodatkami w promocji gwiazdkowej i sobie ogladam , a INEA niech sie idzie walic. Normalna cena oczywiście o niebo niższa niż w INEI. A w promocji tylko 30 zl miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N --- 5HD 38 zł 6HD 48 zł 7HD 64 zł 8HD 79 zł 9HD 104 zł

CYFRA + --- 1HD 45 zł 2HD 50 zł 3HD 52 zł 4HD 67 zł 5HD 87 zł 6HD 102 zł 7HD 134 zł

CYFROWY POLSAT --- 1HD 43,90 zł 2HD 49,90 zł 3HD 55,90 zł 4HD 61,90 zł 5HD 87,90 zł

INOTEL POZNAŃ --- 1HD 42 zł 2HD 47 zł 3HD 54 zł 4HD 69 zł 5HD 89 zł 6HD 104 zł

INEA --- 1HD 54,90 zł 2HD 62,90 zł 3HD 70,90 zł. 4HD 80,40 zł 5HD 95,40 zł 6HD 125,40 zł 7HD 140,40 zł

Nasza INEA wygrywa zawsze. Ceny bez promocji, INEA rowniez ma naj... promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem osób, które porównują ceny platform cyfrowych z "kablówką" Kolego kibic z daleka pokaż mi platformę na której jest dostęp do: TVP Sport, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Canal+Sport? Chcąc oglądać te programy musiałbyś kupić co najmniej dwie platformy a to już cenowo się nie kalkuluje, nie mówiąc o dwóch dekoderach, które trzeba podłączyć pod TV. Dlatego ja wolę "kablówkę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace sie teraz ja... Po pierwsze w Cyfrze placisz 15zl za dekoder HD lub kupujesz wlasny sprzet za minimum 200zl. Przy Polsacie jest podobno tyle ze kupujesz na wlasnosc i chyba kosztuje tez kolo 200zl. Poza tym w N masz 9 programow, ale nie bedziesz miec Canal+ czy Polsatu, w Cyfrze masz tez kolo tylu programow ale juz nie bedziesz miec np. Polsat Sport, w Polsacie nie bedziesz miec np. C+. Czyli zeby miec podobne programy w INEA, a dodam ze oferta na pewno sie poszerzy, to bys musial miec 3 platformy a z tego wynika ze te wszystkie ceny musisz dodac. No i dodam ze INEA czy tez inne sieci kablowe umozliwiaja Ci rozdzielic sygnal na kilka TV np. 1, 2, TVN i kilkadziesiat innych programow, a w przypadku np. CYFRY to mozesz to rozdzielic kupujac dodatkowy sprzet lub placac kilka abonanamentow. Oferta moze i jest droga, bo do tanich nie nalezy, ale wszystko ma swoje zalety i wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podanych cenniku INEA brak Polsatu Sport Extra oraz TVP Sport, jesli chodzi o canal + mozemy wykupic w cyfrze tylko pakiet canal + (cena bez promocji to 29 zł oraz dodatkowo canal sport 2).

W sieciach kablowych rowniez brak kilku programow z ofert platform (w naszej INEA bardzo duzo).

Co powiesz o cenach i ofercie np. INOTEL Poznań ? Oni moga byc tansi nawet w Poznaniu.

Nie ilosc lecz jakosc programow i cena sa znaczece w INEA sam wiesz jak jest. Jakie programu mozesz rozdzielic, jesli chcesz pakiet np. INEA bajka w innym pokoju to zaplac szanownej INEA dodatkowo prawie 60 zł (analog w INEA jest bardzo ubogi i zniknie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dodam ze INEA czy tez inne sieci kablowe umozliwiaja Ci rozdzielic sygnal na kilka TV np. 1, 2, TVN i kilkadziesiat innych programow, a w przypadku np. CYFRY to mozesz to rozdzielic kupujac dodatkowy sprzet lub placac kilka abonanamentow. Oferta moze i jest droga, bo do tanich nie nalezy, ale wszystko ma swoje zalety i wady.

 

Skoro jesteś taki dobry to jak rozdzielisz sygnał z pakietu podstawowego cyfrowego czy HD w INEI na więcej niż 1 TV [przy 1 dekoderze cyfrowym]?

A co do oferty INEI to jest bardzo droga w stosunku do jakości kanałów, nie mówiąc już o pakietach tematycznych i braku możliwości wyboru interesujących pojedynczych kanałów ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...reasumujac te POGAWEDKE :)

 

kablowka -oferuje NAM

-zestawy kanalow stacji dostepnych u SIEBIE jak najbardziej z 3 naszych PLATFORM !!! i to i tak w sredniej cenie !!! -ilosc -jakosc - cena = daje nam WYGOROWANA CENA

 

na chwile obecna NIE bedzie mozliwosci ROZDZIELENIA -legalnego !! jakkolwiek to brzmi -patrz OFERTA multiroom CYFRY

sygnalu cyfrowego na kilka TV - powod REGULAMIN INEI nie przewiduje KILKU dekoderow cyfrowych na jednego abonenta - chyba nawet nie mozna podpisac dwoch umow na te sama osobe !!

analogowa kablowka tak !! mozesz zalozyc kilka gniazdek w domu od GNIAZDA GLOWNEGO !! wtedy mozesz miec nawet 15 TV i kazdy ma niezalezny kanal do ogladania w tej samej chwili bo sybnal laczysz przewodem antenowym do TV !-- to chyba OCZYWISTE i jasne dla kazdego !!

 

KAZDY zawsze bedzie miec niedosyt tego co ma >>> APETYT rosnie w miare jedzenia ... zawsze bedziemy zazdroscic innym sieciom kablowym np TOYA VECTRA ... ze ONI maja A MY nie ... tak bylo jest I BEDZIE !!

NIESTETY poznan JEST pod wladza monopolu O NAZWIE INEA i wyboru nie mamy

ALBO KABEL albo TALERZ SAT :) ...

 

no i znow sie rozgadalem :)

 

POZDRAWIAM FANÓW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA ma lepsza oferte ??? (jest tania czy ma super programy HD ?) Jakie glupoty pisze o CP (jasniej prosze) ?

 

Ilość kanałów HD w Cyfrowym Polsacie za które się płaci 6 zł to obecnie 4 nie 5. Ma lepsza ofertę bo jest kablówką platformy mają kanały na wyłączność wiec nie ma porównania jak to zrobiłeś. Jeśli już to porównuj z innymi sieciami kablowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem zerwać umowe z INEA...dziś włączyli mi pakiet INEA Max na dekoderze lecz ja jeszcze podpisałem umowe o HBO pak a nie mam tego pakietu...sprawa trafiła do wyjaśnienia...oczywiście się wymigiwali że na umowie nie ma HBO chociaż ja podpisywałem...żal kompletny, pozatym nie chwyta mi na dekoderze kanałów Boomerang, Viasat History, Jim Jam, Kids Co (brak sygnału)... :/:/:/ ...wydzwaniam do nich, zje...je ich ale to nic nie daje. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...