Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jakim prawem operatorzy pobierają dodatkowe opłaty za kanały tematyczne TVP. Kanały te są free, a TVP pełni podobno rolę misyjną. Czy Urząd Kontroli Telekomunikacyjnej nie powinien zabronić podobnych praktyk?

8 zł. za testowy TVP HD nadający w kółko to samo, to rozbój w biały dzień! [beep]ość Inei nie zna granic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacroza masz 100% rację też tak uważam 8 zł za kanał powtórkowy i tylko trochę relacji live (min.koncert noworoczny z Wiednia czy MŚ w piłce ręcznej) to strasznie dużo. Niestety dzisiaj mi wyłączyli ten kanał i powiem, że mi go trochę brakuje. Mam nadzieję, że będzie jakaś promocja na program TVP HD i wtedy może skorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też go brakuje :) Jakość materiałów była doskonała, ale nie dam złodziejom zarobić. Podpisałem umowę na Polsat Sport HD i płacę 5 zł za beznadziejny TVN HD. który tylko HD udaje. Więcej nie dam!

 

Dziś udostępniono w eBOA opcję aktywacji kanałów HD i pakietów tematycznych. Miło byłoby gdyby hieny uruchomiły też opcję rezygnacji z tych usług, żebym nie musiał wystawać w kolejkach do BOK-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacroza masz 100% rację też tak uważam 8 zł za kanał powtórkowy i tylko trochę relacji live (min.koncert noworoczny z Wiednia czy MŚ w piłce ręcznej) to strasznie dużo. Niestety dzisiaj mi wyłączyli ten kanał i powiem, że mi go trochę brakuje. Mam nadzieję, że będzie jakaś promocja na program TVP HD i wtedy może skorzystam

Żeby Wam mina zrzedła to powiem,iż kanał ten (TVP HD) oraz TVP Sport w DVB-T z RTCN Śrem/Poznań od pewnego czasu w godzinach rannych są kodowane w NDS - podobno w ramach testow - jakich i po co? Po to aby w pewnym momencie zażądać kasy. Podobno Mutliplex TVP mial byc darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Inea dołączyła kolejną stacje

dolaczyla nie czyt DODALA bo stacja jest nam znana !!!! :(

 

TV5 monde ... zadna to nowosc ...

 

generalnie stacja ta mnie nie zadowala jak i INNE ktore ŚMIAŁO mogłyby byc zastapione INNYMI pozycjami OTO MOJA opinia ...

 

na co nam aż 16 ba bawet 17 stacji INFORMACYJNYCH - newsowych ??????????????

n-tv

n24

euronews

cnn

bbc world

cnbc

dw-tv

alJazeera

russia today

france 24 FR PO CO dwie te same stacje JAKBY nie mozna bylo SOBIE fonii w opcjach zmieniac !!!!!! żenada

france 24 ENG

polsat news

tv biznes

tvp info

tvn cnbc

tvn 24

TW1 co to F...K jest po co dlaczego ... bo wieczorami daja sport !!!!! szok !!

 

SPORT ???

oglada ktos ESPN CLASSIC ??? extreme sports ???

panowie panie bez żartów !!!!!!!

 

EDUKACJA ??

edusat --- JAKOSC stacji ponizej NISKIEJ !!

kto EDUKUJE sie przez ekran TV ... brawo za pomysl --- NIE w naszym kraju !!

 

ROZRYWKA ?

9 live --- kto gra w QUIZY na niemieckiej stacji ... U nas rodzimy TVNgra to pomysl dobry ale nie na dluzszą mete DLATEGO splajtował!! wiec po co NAM zapchajDZIURA w wersji niemieckiej!! prosze was !!!!!!!!!!!!!!

 

ROZRYWKA INACZEJ !!!!

MANGO 24 --- kupiles kupilas cos od NICH ... nie sadze !! i napewno nic nie kupisz !! poziom stacji zszedl na psy gdy zaczeli pokazywac w nocy POLSKIE sexy i niesexy !!!!!!!

MOZE zaczna tworzyc kanal w PL odmianie sex TELEFONOW !! jak za granicami !! -- niemcy maja takich smieciowych niszowych stacji ok 67 !!!! szok jak to zobaczylem na SATELITARNEJ TV !!!!!

 

 

MYSLE iz po malej analizie tego co tu [beep]LEM :):) ty TY czy TY stwierdzisz ze mozna by zmienic dodac zamienic jakichs NO NIE UKRYWAJMY z 10 STACJI !!!! na dzien dzisiejszy -- jestem zdania ze moge placic 10 -15 zeta wiecej ale miec w czym wybierac

 

INEA narobila apetytu ... niech go nam ROBI dalej TYLKO z glowa i ROZSADKIEM !!!!!!

 

pozdrawiam INEA maniakow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem...do pakietu Sport mogliby dodać Sportklub i Sportklub +, a do pakietu film nadający całą dobe TCM (a nie w jednym bloku z Cartoon Network) i TV1000 bo tam lecą w miare filmy...z tymi zagranicznymi to przesadzili...same nudawe informacyjne i za dużo ich. Zamiast nich pare nowych polskich kanałów by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na HD, w Inei bo mi tego brakowało po cos się kupowało przecież ten sprzęt płaski do oglądania TV i całe szczęście, że nie poleciałem po ten dekoder od razu tylko odczekałem, bo bym sobie pluł w twarz, bo oferta plus ceny to jakieś nieporozumienie nie ma to jak [beep]ny monopolista. Trzeba też podziękować, Inei bo dzięki swojej super ofercie HD C+ , cp i N-ka ma nowych abonętów u mnie w bloku i obok ludzie na to czekali, lecz jak zobaczyli, co i jak to wzięli TV sat w ciągu ostatnich 2 tygodni przybyło 7 anten i pojawiają się nowe o czymś to świadczy nieprawdaż. Moja będzie kolejna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Śremiaków !!!

Macie juz dostęp do Pakietu Podstawowego Cyfrowego ?

Ja mam nadal kluczyki i tylko Mini+TVN +Polsat.

Przecież to jest wszystko chore. Umowę podpisałem 9 stycznia br. Nie mogli do tego czasu aktywowac mojej karty ?

Uprawnienia mi i tak zmienili bo do 31 stycznia mialem :

01.01.2009 -31.01.2009 i jakis kod

01.12.2008 -31.12,2008 i jakis kod inny niz powyzej

 

Od 01 lutego mam

01.02.2009 - 28.02.2009 01000020

01.01.2009 - 31.01.2009 01000020

 

Wczoraj wysłałem zapytenia do BOA i nikt nie raczyl odpowiedziec.

 

PS Ciekawe co bedzie docelowo z Hallmark bo fizycznie jest w nowym zestawie a na stronie INEI niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ci poradzę nie pisz do nich bo odpisują jak chcą.

 

Lepiej zadzwoń lub http://server.livechatinc.net/licence/1 ... Dundefined

ale tutaj pisz tylko jak będzie konsultant , a nie zostawiaj wiadomości. - bo jak ci odpiszą do możesz się naczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO co dodali z analogu kanal TV5 tak nikt obcojezyki nie oglada lepiej by byly polskie jezyki i polskie programy ludzie mowia ze w cyfra + i polsat cyfrowy jest super program sląski TVS tam kawały gadaja piosenki biesiadne itp. przydaloby sie ten kanal w inei nawet TVS sląski nadaje juz w HD i orange sport tez by sie przydalo prawda a nie takie co ludzie nie ogladaje . pozdrawiam wszystkich na forum :lol2:

 

lepiej wszyscy zrezygnujemy z inei i na inne platformy przejdziemy to inea padnie bankrut bedzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od źródła.

Dzisiaj przeszedlem się do BOA na Chlapowskiego. Wedlug zapewnień milej Pani do 5 lutego wlacznie maja byc zaewidencjonowane wszystkie aneksy do umów (rozszerzenie umowy o Pakiet Cyfrowy - bo analog i tak mieliśmy juz od dawna) i puszczone uprawnienia - pozyjemy zobaczymy

Co się tyczy Hallmarku to będzie on do końca 2009 roku bo tak jest zawarta umowa z dostawcą kanalu. W przypadku zerwania umowy wxczesniej przewidziane sa kary. Czyli od 2010 roku nie bedzie w Śremie Hallmarku chyba że INEA podpisze nową umowę dla calej sieci w co nie wierze . Szybciej doloża jakis gniot jest nam niepotrzebny. Moze kolejny informacyjny w jakims egzotycznym języku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Inea dołączyła kolejną stacje

dolaczyla nie czyt DODALA bo stacja jest nam znana !!!! :(

 

TV5 monde ... zadna to nowosc ...

 

generalnie stacja ta mnie nie zadowala jak i INNE ktore ŚMIAŁO mogłyby byc zastapione INNYMI pozycjami OTO MOJA opinia ...

 

na co nam aż 16 ba bawet 17 stacji INFORMACYJNYCH - newsowych ??????????????

n-tv

n24

euronews

cnn

bbc world

cnbc

dw-tv

alJazeera

russia today

france 24 FR PO CO dwie te same stacje JAKBY nie mozna bylo SOBIE fonii w opcjach zmieniac !!!!!! żenada

france 24 ENG

polsat news

tv biznes

tvp info

tvn cnbc

tvn 24

TW1 co to F...K jest po co dlaczego ... bo wieczorami daja sport !!!!! szok !!

 

SPORT ???

oglada ktos ESPN CLASSIC ??? extreme sports ???

panowie panie bez żartów !!!!!!!

 

EDUKACJA ??

edusat --- JAKOSC stacji ponizej NISKIEJ !!

kto EDUKUJE sie przez ekran TV ... brawo za pomysl --- NIE w naszym kraju !!

 

ROZRYWKA ?

9 live --- kto gra w QUIZY na niemieckiej stacji ... U nas rodzimy TVNgra to pomysl dobry ale nie na dluzszą mete DLATEGO splajtował!! wiec po co NAM zapchajDZIURA w wersji niemieckiej!! prosze was !!!!!!!!!!!!!!

 

ROZRYWKA INACZEJ !!!!

MANGO 24 --- kupiles kupilas cos od NICH ... nie sadze !! i napewno nic nie kupisz !! poziom stacji zszedl na psy gdy zaczeli pokazywac w nocy POLSKIE sexy i niesexy !!!!!!!

MOZE zaczna tworzyc kanal w PL odmianie sex TELEFONOW !! jak za granicami !! -- niemcy maja takich smieciowych niszowych stacji ok 67 !!!! szok jak to zobaczylem na SATELITARNEJ TV !!!!!

 

 

MYSLE iz po malej analizie tego co tu [beep]LEM :):) ty TY czy TY stwierdzisz ze mozna by zmienic dodac zamienic jakichs NO NIE UKRYWAJMY z 10 STACJI !!!! na dzien dzisiejszy -- jestem zdania ze moge placic 10 -15 zeta wiecej ale miec w czym wybierac

 

INEA narobila apetytu ... niech go nam ROBI dalej TYLKO z glowa i ROZSADKIEM !!!!!!

 

pozdrawiam INEA maniakow :)

 

Potwierdzam, z tym, że co do ESPN tutaj się nie zgodzę, bardzo dobry kanał szczególnie jeżeli chodzi o archiwalne spotkania piłkarskie.

Mam pytanie o ten Hallmark on jest dostępny w INEI Poznań w analogu czy tylko w Śremie? Jeżeli tak to na jakiej częstotliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na HD, w Inei bo mi tego brakowało po cos się kupowało przecież ten sprzęt płaski do oglądania TV i całe szczęście, że nie poleciałem po ten dekoder od razu tylko odczekałem, bo bym sobie pluł w twarz, bo oferta plus ceny to jakieś nieporozumienie nie ma to jak [beep] monopolista. Trzeba też podziękować, Inei bo dzięki swojej super ofercie HD C+ , cp i N-ka ma nowych abonętów u mnie w bloku i obok ludzie na to czekali, lecz jak zobaczyli, co i jak to wzięli TV sat w ciągu ostatnich 2 tygodni przybyło 7 anten i pojawiają się nowe o czymś to świadczy nieprawdaż. Moja będzie kolejna.

INEA zaoferowala za pakiety z 7 programami HD cene 140,40 zl. jesli zaplacimy 214,40 dostaniemy dostep do FULL pakietu telewizji INEA.

INEA bije na łeb: CP, N oraz CYFRA +. Ludziska rezygnacje sie posypia jak grzyby po deszczu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... troche marnie wypadamy jak patrzec na palete programow ...rozpiescili nas na koniec ubieglego roku dodajac jakies kanaly i teraz CISZA ...cieszcie sie BO TERAZ ZBIERAMY KASE NA cos nowego mozepod koniec roku :lol2::lol2: :>

 

 

moja SUGESTIA ...

 

wprowadzic nowy SOFT do dekoderow ... vod ,nagrywanie przewijanie zatrzymywanie stacji...

CHYBA nie wczesnie do nas to zawita skoro dali nam dekodery bez TWARDEGO DYSKU :(((

 

nadal UBOGA I NAJDROZSZA OFERTA HD NA RYNKU KABLOWYM !!!!!! ŻENADA !!!!!!!!!!!

brak obiecanego HBO HD ... w gazetece go reklamowali ??? i cisza

 

NGC HD - DISCOVERY HD - EUROSPORT HD - brak podstaw w HD gdzie INNE sieci kablowe maja to

 

SPOJRZCIE NA OFERTE kablowki toya to jest OFERTA !!

 

inne stacje ... FOX LIFE , HALLMARK , SCI-FI , STACJE bbc TEZ SA PO POLSKU ALE PO CO MAJA BYC W inei !!!!

 

 

I NA KONIEC COS DLA KONESEROW

oferta XXX TO SZOK AND SZOŁ W TRAMPKACH

DLACZEGO STACJE HARD NADAJE TOYA ... A INEA NIE MOZE POSTARAC SIE CHOC O jedna STACJE Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA !!!!!!!!!

 

 

 

niby chcielismy hd , nowe stacje ... ale to wciaz KROPLA w morzu ofert jakie oferuja inne NIEMONOPOLOWE kablowki

maja monopol na WLKP ale dali nam TYLKO kawalek chleba by zapchac apetyt ... wola sie rozwijac i klasc kase w inne miasta zamisat zadbac o DOBRA OFERTE !!

 

 

ale sie nagadalem ... znow przyszlo mi na gorzkie zale

 

 

ale napewno nie jeden z was PRZYZNA MI RACJE !!

 

ok nagadalem sie DZIEKI

dawajcie swoje uwagi i zale !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie toya bije inea na głowe.Dużo bogatsza oferta programowa-więcej kanałow hd,sportowych i tych po 23.00.I to wszystko za rozsądne pieniądze.Jak się chce to można-ale inea nie musi chcieć bo wie że my abonenci nie mamy innego wyboru - możemy sobie tylko ponarzekać i płacić te ich kosmiczne stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce to można-ale inea nie musi chcieć bo wie że my abonenci nie mamy innego wyboru - możemy sobie tylko ponarzekać i płacić te ich kosmiczne stawki.

 

Możemy i to dużo wystarczy zalac mailami UOK że jest taki i taki monopolista który ma umowe ze społdzielnią i nie dopuszcza konkuręcji i musza się za to zabrać. Tak zrobili w sprawie internetu po kablu w jakimś mieście i wygrali dostali nakaz zmiany i kary finansowe może jak zapłacą raz i dostaną urzędowy nakaz na zmiany to bedzię konkuręcja.

Na rataje chciał wejść INOTEL i nadal chce ale cały czas jest blokowany a ofert mają moim zdaniem o wiele lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...