Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wrócę może znowu do cen.

 

Chodzi mi o MTVNHD w INEI 9.50 zł.?????

 

A na platformach niższe ceny CP - 6.00 ZŁ

C+ - 5.00 ZŁ

N - w cenie pakietu.

 

Czy sobie zasłużyli abonenci Inei ????????

 

Pytanie do Śremian jak u Was z nową ofertą Inei ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę może znowu do cen.

 

Chodzi mi o MTVNHD w INEI 9.50 zł.?????

 

A na platformach niższe ceny CP - 6.00 ZŁ

C+ - 5.00 ZŁ

N - w cenie pakietu.

 

Czy sobie zasłużyli abonenci Inei ????????

 

Pytanie do Śremian jak u Was z nową ofertą Inei ??????

 

Dla mnie osobiście to jakieś nieporozumienie. Ja zrezygnowałem za ten kanał i od dzisiaj nie powinienem go już odbierać, póki co jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w Śremie bez zmian. Jeszcze stara lokalna kablowka w analogu, a dzisiaj juz 01 lutego 2009 r. Na kanale planszowym na ktorym były dotychczas lokalne reklamy ogloszenie, że od 01 do 08 lutego nie bedzie lokalnego kanalu RELAX SM w Śremie oraz zeby jutro nastroic ponownie kanaly analogowe bo beda zmiany. Co do cyfrowki to nadal programuje sie tylko 85 kanalow TV i 22 kanaly Radio. W statusie karty mam , ze do 28.02.2009 status 01000020 i ogladam tylko pakiet Mini + TVN i Polsat (razem 9), reszta zakodowana . Zobaczymy co przyniesie jutro.

PS Jak zadzwonilem w zeszlym tygodniu do BOA to mi powiedzieli,ze moja nowa umowa jeszcze nie zostala wprowadzona do systemu i nie moga mi uruchomic pozostalych kanalow. Paranoja. Umowe podpisalem 09 stycznia 2009 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zauważył wzmocnienie sygnału w dekoderach HD (Poznań-Grunwald), bo u mnie od piątku z ok. 20 skoczyło na jakieś 35-38%, a co za tym idzie, poprawiła się jakość odbioru. Pytam bo jestem ciekaw czy to odpowiedź na moją reklamację i w końcu wypowiedzenie- na które zresztą do dziś nie dostałem odpowiedzi.

PS. A technicy mówili, że 20% jest w zupełności ok, a tu nagle z pikselozy zrobiło się HD:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę macie zamiar płacic Inei po ok 10 zł za każdy kanał HD???? (to do tego TVP i TVN to głównie powtórki). Przecież to absurd. Tyle to powinny kosztować wszystkie razem skoro cały pakiet podstawowy kosztuje < 50zł. Do tego jeszcze problemy z dekoderem (dzwiek po HDMI oraz jakoś obrazu SD).

Ja myślę, że tę ofertę należy bojkotować aż zejdą z cenami oraz zagwatrantują odpowiednią jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyki będą bo jeszcze nam nie aktywowali umów :shock: Zalogowałem się do eboa i pisze że Brak aktywnych umów na tę usługę... Jeżeli oni dzisiaj tego nie zrobią to zapowiadam że nie zapłacę całej sumy abonamentu. Jeżeli oni się nie wywiązują z umową to ja też nie muszę! Napiszcie jak włączą coś u Was! :censored: Co prawda jest 10 godzina więc może coś ruszą ale to i tak jajca są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez od rana w Śremie mam juz w analogu kanaly na nowo - wgraly sie 63 kanaly. W cyfrowce 125 TV i 25 Radio. Ale dziala nadal tylko pakiet Mini + TVN i Polsat. Na reszcie kluczyki. Ciekawe czemu w statusie karty zmienili mi do 28 lutego 2009 a nie uruchomili mi pakietu Podstawowy Cyfrowy? Status zmienil się na 01000020. Moze ktos wytłumaczy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W poniedziałek, 2 lutego, INEA oficjalnie włączyła sygnał cyfrowy w Śremie, oferując swoim Abonentom dostęp do 125 cyfrowych programów telewizyjnych i 10 cyfrowych Pakietów Tematycznych – m.in. INEA Bajka, INEA Film i INEA Sport oraz Pakietów Premium – HBOPak, Cinemax i CANAL+. Posiadacze odbiorników typu HD zyskali także możliwość dostępu do 7 ciekawych programów prezentowanych w wysokiej rozdzielczości – TVN HD, TVP HD, MTVNHD, Polsat Sport HD oraz takich programów Premium, jak Filmbox HD, Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD."

 

Hahahaha! Czy ktoś w ogóle to już odbiera?! Bo nadal widzę kluczyki...! :crazy:

 

"- Z przyjemnością oferujemy mieszkańcom Śremu nasze flagowe usługi, cieszące się dużą popularnością wśród Abonentów INEA w całej Wielkopolsce - telewizję cyfrową i HD. Mamy już pierwsze sygnały, że zostały one przyjęta przez Śremian bardzo pozytywnie – zauważa Prezes Janusz Kosiński, INEA S.A."

 

No bardzo pozytywnie! Przecież nikomu jeszcze nie chodzi! :crazy:

jeśli komuś wszystko chodzi, to niech napisze godzinę włączenia i dzień podpisania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba kanalow w analogu zmalała do 57 w tym chyba 2x Dom&Biuro (chyba bedzie na jednym docelowo nasz lokalny).Kanały nie sa tak jak na wykazach dostarczonych abonentom. Mile zaskoczenie to Hallmark - ktorego nie bylo w wykazie a ktory mieliśmy od poczatku kablówki (KOMA)

W Cyfrowym podstawowym nadal kluczyki. Do EBOA trzeba miec dodatkowa jakąś karte - PARANOJA. Wystarczylo by podanie numeru umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko chodzi. Umowa podpisana o ile dobrze pamiętam 5 stycznia.

Fajnie piszą "125 kanałów + 10 pakietów tematycznych" - Jeżeli już to powinno być "w tym 10 pakietów tematycznych" . W sumie jest 125 kanałów ale 2 testowe.

 

Kanałów jest 125 + 2 testowe, dlaczego 125? bo podwójnie liczą Cartoon Network / TCM oraz Viasat Explorer / Spice

 

Witamy mieszkańców Śremu wśród użytkowników TV cyfrowej INEA, ale przygotujcie się, że z tą firmą nie jest lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...