Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam, że już niedługo pewnie usłyszymy następujący komunikat: ....w związku ze wzrostem kosztów licencyjnych i dystrybucyjnych a także pojawieniem się w sieci wielu "nowych" kanałów HD jesteśmy zmuszeni podwyższyć opłaty.....

 

I wtedy jako komentarz ze strony INEI będzie następujący tekst: ....Szanowni, drodzy koledzy. Przecież prosiliście o nowości !!!!! Wprowadziliśmy je, a teraz macie pretensje, że podwyższamy Wam opłaty???.....

 

Mam nadzieję, że to co piszę powyżej mimo wszystko się nie wydarzy i nie czeka nas niemiły prezent na Gwiazdkę 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....................................

 

O nagrywarce płyt też zapomnij - po to wprowadzono HDCP by nie kopiowac -- masz dysk w dekoderze to tylko odtworzysz na tym na czym nagrałes

 

Możesz pokombinować z podłączeniem nagrywarki DVD z dyskiem. Ja miałem ADB podłączonego do nagrywarki i jakoś się dało podłączyć i nagrywać. Tyle że musisz próbować jak kable podłączyć.

 

Trochę jest kombinacji ale było możliwe takie podłączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że już niedługo pewnie usłyszymy następujący komunikat: ....w związku ze wzrostem kosztów licencyjnych i dystrybucyjnych a także pojawieniem się w sieci wielu "nowych" kanałów HD jesteśmy zmuszeni podwyższyć opłaty.....

 

I wtedy jako komentarz ze strony INEI będzie następujący tekst: ....Szanowni, drodzy koledzy. Przecież prosiliście o nowości !!!!! Wprowadziliśmy je, a teraz macie pretensje, że podwyższamy Wam opłaty???.....

 

Mam nadzieję, że to co piszę powyżej mimo wszystko się nie wydarzy i nie czeka nas niemiły prezent na Gwiazdkę 2012

 

 

Teraz to już podałeś im formułkę na tacy :lol2: tylko czekać aż wejdzie w życie. :/

 

p.s. Prośba o połączenie postów (sorka za post pod postem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....................................

 

O nagrywarce płyt też zapomnij - po to wprowadzono HDCP by nie kopiowac -- masz dysk w dekoderze to tylko odtworzysz na tym na czym nagrałes

 

Możesz pokombinować z podłączeniem nagrywarki DVD z dyskiem. Ja miałem ADB podłączonego do nagrywarki i jakoś się dało podłączyć i nagrywać. Tyle że musisz próbować jak kable podłączyć.

 

Trochę jest kombinacji ale było możliwe takie podłączenie.

 

Ale wtedy można nagrywać tylko kanał, który jest akurat włączony w dekoderze...

No chyba żeby nagrywać z sygnału analogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leszel

Są nagrywarki Blu-ray Recorder z bliźniaczym tunerem HD DVB-C i dyskiem 1TB tylko, że dla każdego tunera musisz do gniazda CI włożyć moduł CAM z kartą żeby muc nagrywać na płycie i na HDD. Cena takiego sprzętu jednej z renomowanych firm to 699 euro to jest koło 2900 zł. Jak chcesz jakiś zaawansowany techniczne sprzęt to poszukaj w Japonii. Tylko żeby go mieć to byś musiał zarabiać chyba z 200 tys. zł miesięcznie. Bo np. TV 3D, który wyświetla bez okularów 3D kosztuje kilka set tysięcy euro i jest dostępny na rynku Japońskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby ktoś kto to czyta nie pomyślał czasem, że są jakieś podwyżki przesądzone i ogłoszone. Nic takiego w tym momencie nie ma miejsca, ofertę odświeżaliśmy w sierpniu, więc do jakichkolwiek zmian jeszcze pewnie trochę czasu minie.

 

Przy okazji jeszcze raz info o grze miejskiej, która właśnie wystartowała. Prócz niezłych tabletów, modemów mobilnych czy koszulek, można wygrać nagrody, które mogą do Was najbardziej przemówić :)

 

Pakiet kanałów tematycznych na 3 miesiące za free (lub do wyboru Kino VOD) - mamy takich do rozdania 90 sztuk.

 

normal_photo_1348838546.jpg

 

HBO Paki, również na 3 miesiące za free - takich paków do zgarnięcia będzie 30.

 

normal_photo_1348838444.jpg

 

Ściągnąć appkę i sprawdzić, gdzie czekają pakiety można tutaj: http://inea.pl/spothunter/

 

Zapraszam też do kliknięcia w wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/413978111997920/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie

szkoda tylko ze inne miejscowosci jak Konin nie maja takiego czegos - choc rozumiem ze to akcja marketingowa ale ja z konina tez chcialbym o cos zagrac... ale jak tu wygrac jak nie ma w co grac...

 

pomyslcie nad jakims konkursem dla innych miast - nawet jakis konkurs mailowy a da duzo radosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale np dla konina i inych miast mozna bylo podlaczyc np pytanie konkursowe ile takich hot-spotw jest czy cokolwiek innego poswiecic 2 nagrody wiecej i frajde by mieli wszyscy prawda?? czyba sie ze mna Inea.pl zgodzisz ze nie wymaga to ogromu sil czasu ani kasy a da satysfakcje wszystkim... chyba nie chcecie zeby ktos czytaj ja poczul sie gorsz z racji tego ze juz nie mieszkam w P-niu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z pytaniem do użytkowników modułu cam. Czy na kanale euronews macie głos w języku angielskim? Bo u mnie jak włączę ten program to nie ma dźwięku, jak wybiorę narzędzia na pilocie to domyślnym językiem jest francuski, ale po wyborze języka angielskiego jest ok. Ale po zmianie kanału i powrocie znowu jest francuski. O co tu chodzi?

Korzystam z telewizora Samsung LED UE40D5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo np. TV 3D, który wyświetla bez okularów 3D kosztuje kilka set tysięcy euro i jest dostępny na rynku Japońskim.

Ta, może nawet kilka milionów funtów brytyjskich co? :lol2:

[beep]ysz pan głupoty.

http://www.pcworld.pl/news/378234/Toshi ... 0.USD.html

Jeny to nie euro.

 

Natomiast INEA oczywiście trzyma poziom. Jakieś śmieszne konkursy dla poprawienia PR serwują zamiast dania po prostu dobrej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, otóż od jakiegoś czasu jestem w Inei i mam problem z dekoderem firmy TechniSat Digit MF-4K. Chodzi o to, że nie wyszukuje wszystkich kanałów; dotyczy to częstotliwości 602-850 MHz. Wszystko podłączone jest dobrze i nie wiem, gdzie jest problem; czy jest to wina dekodera, anteny, karty czy to po prostu wina operatora. Czy ktoś w tej sprawie może mi jakoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fresz

To, że Ty posiadasz nowoczesny sprzęt nie znaczy, że wszyscy wymienili telewizor na nowy i potrzebują dekodera HD. Do hejtowania znajdź sobie inne miejsce. Wielu moich znajomych nadal posiada w domach telewizory do których dokupowanie dekodera HD nie ma żadnego sensu i uwierz mi nie są to ludzie zacofani technologicznie. Ja osobiście nie mam nic do szerokiej gamy sprzętu. Istotne jest dla mnie tylko to aby nie blokowało to rozwoju najnowszych technologii i dalszego rozszerzania oferty HD przez INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoooo ziomek nie zrozumiales przeslania w tym poscie ,i nie spinaj sie tak krajoznawczo :)

zastanawia mnie tylko dlaczego ta kablowka wciaz wypozycza te ZAJECHANE dekodery , ktore sa niemalze wciskane zazwyczaj starszym ludziom nie bedacych w temacie

dekodery sa po przejsciach renowacjach brudne odrapane uszkodzone , ja bym sie wstydzil wogole to dystrybuowac

 

a technologocznie dekoder HD tez wyswietli obraz na tv SD ,wiec nie musisz biec po nowszy tv , wiec mozna miec cos fajnego lepszego niz w ciagu tygodnia zadzownic i wynienic TECHNISATA SD starszej kobiecie 4 razy !!!

 

przykladem jest platforma N ktora w swojej ofercie od poczatku powstania oferuje tylko DEKODRY HD , i niewazne czy podlaczysz je pod kineskop czy ledowego samsunga

a dla mnie wlsanie INEA sie ogranicza technologicznie dajac te badziewia SD do wielce CYFROWEJ TV kablowej gdzie jakosc obrazu jest pozal sie boze

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem Technisata SD na ADB z dyskiem tylko po to by mieć możliwość nagrywania... tv kineskop philipsa więc jakość obrazu raczej bez zmian... programy HD też można oglądać choć wiadomo że na kineskopie po euro to nie jest HD...ale jakby czystszy obraz. Dla kogoś bez nowego TV to bez różnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przex

Jest tak jak @andi napisał

 

@pawel41

To http://www.pcworld.pl/news/378234/Toshi ... 0.USD.html to już jest stara technologia którą niektórzy z japońskich producentów stosują od kilku lat. Ten TV nie posiada nawet nagrywarki płyt BR, a o innych rzeczach nie wspominając. A co do ceny to lekka pomyłka ;) w jednostce. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z pytaniem do użytkowników modułu cam. Czy na kanale euronews macie głos w języku angielskim? Bo u mnie jak włączę ten program to nie ma dźwięku, jak wybiorę narzędzia na pilocie to domyślnym językiem jest francuski, ale po wyborze języka angielskiego jest ok. Ale po zmianie kanału i powrocie znowu jest francuski. O co tu chodzi?

Korzystam z telewizora Samsung LED UE40D5000.

Mam model Samsunga UE32D5500 - występuje to samo na tym kanale. Domyślnie jest...cisza (obraz jest) - po zmianie na angielski jest OK, jednak po zmianie kanałów, znów muszę ustawiać ścieżkę dźwiękową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Euronews występuje także na dekoderach HD PVR - występuje on od czasu kiedy z EuroNews usunięto polską ścieżkę językową (nadawca zaprzestał jej nadawania). Za każdym razem kiedy włączę kanał EuroNews dekoder wyświetla w czerwonym okienku błąd "?", który po paru chwilach znika. Podejrzewam, że wraz z kanałem nadawany jest domyślny PID audio do ścieżki dźwiękowej której już nie ma (bo nie jest nadawana) i stąd w zależności od oprogramowania na jednym tv z modułem CAM załączy się inna ścieżka dźwiękowa nadawana wraz z kanałem a na innym tv nie będzie nic odtwarzane. Dekoder PVR HD akurat zgłasza jakiś błąd ale skoro nie ma dostępnej żądanej ścieżki to wyświetla błąd i przełącza się na inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...