Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tak oczywiście, będziesz posiadał analogowy pakiet podstawowy, z wszystkimi programami tymi co w pakiecie podstawowym cyfrowym oprócz: filmbox, polsat news, disney, TVN CNBC Biznes, Edusat, TVN Lingua, TV Biznes, religia.tv, Polsat Cafe ponieważ te kanały dostępne będą tylko przez dekoder :) Co do wyłączenie pakietu analogowego, to podejrzewam, że nie nastąpi to ani w tym ani w następnym roku i pewnie jeszcze dłużej. Wiele osób posiada jeszcze TV bez np. złącza euro, przez który podłącza się cyfrowy dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, POLSAT NEWS, CAFE są w pakiecie analogowym ale nie pośrednim tylko podstawowym :)

 

Sorka mój błąd.

 

Dzisiaj zauważyłem że przy nie których kanałach dopisali emisja promocyjna :

 

DOMO.TV

COMEDY CENTRAL

DAVINCI LEARNING

NICKELODEON ( był od początku włączenia do oferty )

Czyżby próba do podniesienia abonamentu???!!!

 

I przy kanałach HD

TVP HD ( tutaj już ustalili cenę 8 zł. to już trochę przesadzili )

MTV HD ( tutaj już ustalili cenę 9.50 zł. też przesada )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już od stycznia podnieśli abonament z 46,90 do 49,90 za cyfrowy podstawowy,

niestety bodajże od 1 lutego te kanały przejdą do pakietów [oprócz Nickelodeona ten dodali do cyfrowego podstawowego]

szczególnie żal Comedy Central bo Filmox który wprowadzili jest cieniutki ;(

 

Odnośnie HD to przeginają na maksa i dlatego nie chce od nich HD, a TVP HD [+TVP Sport] ściągam za pomocą DVB-T za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta podwyżka od 1 stycznia 2009 na szczęście nie była tak dotkliwa.

 

Poprzednia była gorsza bo dodali 7 kanałów i podnieśli chyba 6 albo 7 zł.

 

(13-03-2008 Nowe programy w cyfrowej jakości

 

http://inea.pl/strony/1/i/379.php )

 

Więc jestem ciekaw co teraz wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już od stycznia podnieśli abonament z 46,90 do 49,90 za cyfrowy podstawowy,

niestety bodajże od 1 lutego te kanały przejdą do pakietów [oprócz Nickelodeona ten dodali do cyfrowego podstawowego]

szczególnie żal Comedy Central bo Filmox który wprowadzili jest cieniutki ;(

 

Odnośnie HD to przeginają na maksa i dlatego nie chce od nich HD, a TVP HD [+TVP Sport] ściągam za pomocą DVB-T za free

49,90 to Podstawowy Cyfrowy + TVN HD i dostajesz tuner HD. Podstawowy Cyfrowy to na dzisiaj 44,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta podwyżka od 1 stycznia 2009 na szczęście nie była tak dotkliwa.

 

Poprzednia była gorsza bo dodali 7 kanałów i podnieśli chyba 6 albo 7 zł.

 

(13-03-2008 Nowe programy w cyfrowej jakości

 

http://inea.pl/strony/1/i/379.php )

 

Więc jestem ciekaw co teraz wymyślą.

 

wtedy nie podnieśli abonamentu [od wprowadzenia pakietu cyfrowego podstawowego było 46,90PLN], bo te kanały są dostępne tylko w pakietach, które wtedy podrożały np. INEA Relaks z 11 do 14PLN, INEA Max z 24 do 27 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko pakiet cyfrowy podstawowy i umnie też zaczęły występować chwilowe zaniki obrazu i dźwięku, co prawda tylko jakieś 2-3 sekundowe ale bardzo wkurzające, u Was też to występuje?

Wracając jeszcze do tych różnych cen za CP HD np. Kosmonautów 31,90 np. w Grodzisku 49,90 czy w większości 54,90 to ciekawe czy jest to zgodne z prawem, czy po prostu w miejscach gdzie jest konkurencja obniżyli sobie ceny by mieć abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że zaniki dzwięku występują,od dawna.Podczas kolejnej wizyty technicy stwierdzili iż koniecznie muszą przytłumić sygnał i wszystko będzie rewelacyjnie.Skutkuje to tym że kiedy wieczorem większość mieszkańców włączy TV to obraz jest nieakceptowalny.A przerwy w dzwięku jak były tak są nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna INEA rozne ceny pakietow HD . Poznań, Konin, Słupca, Kurnik, Swarzedz i Poznanskie osiedle Kosmonautow z pakietem HD za jedyne 31,90 zł oraz Śrem z anoalogowym podstawowym za 38 zł. Gdzie tu logika

 

Co racja to racja. Inea w różnych miejscach ma różne ceny ale na to wpływu juz raczej nie mamy . ja mam pakiet podstawowy cyfrowy za 44,90 a tak przy okazji Kórnik nie pisze się przez u otwarte 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przerwy w dzwięku jak były tak są nadal.

 

ja mam przerwę w dżwięku od momenty zamontowania tunera HD .po kablu HDMI całkowity brak dźwięku ,siła sygnału 12-17%

wczoraj technicy sprawdzali ,powiedzieli że 17% procent to ok :jupi: spisali model tv i sobie poszli :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie na TVP HD powtórkę meczu na MŚ w piłce ręcznej, dźwięk mam włączony poprzez kino domowe i niestety po raz kolejny zauważam zaniki dźwięku co 2-3 minuty. Jest to denerwujące i nie powinno mieć miejsca szczególnie, że za odbiór płacimy spore pieniądze. Mam nadzieję, że to forum czytają również technicy firmy INEA i coś w tym temacie robią bo jak widać wielu z nas ma problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie bez zmian nadal brak dźwięku po hdmi w zeszły piątek zgłosiłem we wtorek sprawdzali spisali model tv

iii cisza w środę dzwoniłem do boa i cisza ,dzisiaj sygnał 7-12% paru kanałów brak zwłaszcza mój ulubiony MIni Mini ;( nie działa ,tvp1 obraz fatalny , po 10 minutach słuchania muzyczki przez telefon dałem spokój wszak sobota niech sobie odpoczywają :brawo::brawo::brawo: szkoda tylko że to ja płace abonament za kablówkę i coraz większy za komórkę.

 

i się dodzwoniłem .Pan powiedział że po hdmi dźwięk nie idzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...