Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam że promocja jest tylko w biurze Inea na winogradach. W innych punktach w Poznaniu w ogóle jej klientowi nie przedstawią a potem kłamią że takiej oferty nie ma lub jest tylko na winogradach. Zapewnienia IneaPL na tym forum o dostępności tej oferty to fikcja, co zresztą zostalo przez kogoś udokumentowane na screenach. Ani w king cross, ani na ratajach nie ma tej oferty.

Nie do końca masz rację. Wczoraj byłem w Inei na Polnej, powiedziałem że kończy mi się umowa w związku z czym chcę zrezygnować z tv i telefonu i podpisać nową umowę na net 45MB za 49,90zł. Pan chyba udał że nie słyszy bo zaczął mi przedstawiać standardową ofertę, ja na to pokazałem wydruk oferty z linka który był tu podawany wcześniej i mówię że konkretnie ta promocja mnie interesuje. Pan się trochę zdziwił i zapytał czy ja dostałem tą ofertę, ja na to że nie, ale skoro taką promocję macie to chyba można z niej skorzystać, dostałem odpowiedź że oczywiście. Pan zaproponował jeszcze inną atrakcyjną promocję na 3pak lub 4pak, ostatecznie zdecydowałem się na sam net stacjonarny + mobilny, umowę podpisałem dzisiaj bo musiałem dostarczyć stary modem (dotąd używałem modem bez wifi). Tak więc zgadzam się że z informowaniem o promocji jest bardzo słabo, ale podpisać ją można nie będąc mieszkańcem Winograd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu ktos tu ma pobozne zyczenia z nowymi kanalami TV w INEA

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

 

Można by w końcu było jednak poszerzyć ofertę. Ale skoro jest ekipa na targach to może jednak w końcu coś się pojawi.

Nie chodzi mi ze mamy może za mało kanałów mamy w ofercie INEI, ale skoro tak szumnie była mowa o zmniejszeniu liczby kanałów w analogu, aby dołączyć nowe kanały cyfrowe. Tym bardziej że nie zawsze ilość idzie w parze z jakością.

Jak na razie pojawiły się tylko PPV. Bym zapomniał jeszcze o INEA INSTRUKCJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IneaPL

O co dokładnie Ci chodzi jeśli chodzi o moje posty? Może i wylewam gorzkie żale ale nie jestem ani niegrzeczny ani nikogo nie obrażam a już na pewno nie jestem nierzetelny. Co do rzetelności to proszę popatrz na swoje odpowiedzi i odpowiedzi konsultantów na chat na poprzednich stronach, bo w moich postach staram się być uczciwym, to wy jako IneaPL twierdzicie że mogę skorzystać z tej oferty a zostałem odesłany z kwitkiem.

 

@xardas

Może to był mój błąd, że nie miałem tej oferty wydrukowanej żeby konsultanta przyszpilić. W swojej naiwności myślałem że wystarczy poprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba proste dla stałych forumowych bywalców pytanie: czy dekodery inei HD (bez twardego dysku) mogą konstruktywnie współpracować z nagrywarkami blu-ray z twardym dyskiem?

 

Sprawiłeś trochę kłopotu tym pytaniem :) Jeżeli będzie podłączone przez HDMI może być problem, natomiast po złączach typu EURO powinno grać.

 

Dziękuję za odpowiedź! Nie spodziewałem się że będzie aż tak kłopotliwa. Głównym problemem i tak pozostaje to, że byłaby możliwość nagrywania tylko aktualnie włączonego kanału.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele miałem trochę czasu i zrobiłem tabelkę z częstotliwościami cyfrowymi i osadzeniem poszczególnych częstotliwości kanałami tv i radiowymi.

 

Gdyby ktoś z forumowiczów chciał pobrać podaję link.

 

https://docs.google.com/open?id=0B4vZ0L ... 2RDd2xGSmM

 

Proszę o komentarze i jeśli wkradł się jakiś błąd napiszcie na PRIVa. To się poprawi.

 

p.s. Gdyby były problemy z pobraniem pliku piszcie na maila. Wyślę bezpośrednio zainteresowanym.

 

Dodatkowe pliki (do wyboru)

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... DV0NnQzREE

 

lub

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... np3SUJ3V3c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do przedstawiciela INEI lub osoby obeznanej na tym forum na temat oferty INEA.

 

Obecnie po przejściu z INEI do Inotela moje rachunki miesięczne za pakiet internet 45mb + TV z 11 programami HD i dekoderem HD + pakietem sport i canal + szacują się w kwocie ok. 117 zł.

 

Jak wyglądałby taki pakiet w INEI? Czy coś się zmieniło od ostatnich 2 lat? Z tego co pamiętam moje rachunki u Was opiewały na kwotę ok. 165 zł.

 

Stąd pytanie, czy warto do Was wrócić, czy nie?

 

edit. zapomniałem o Waszej stronie i sprawdziłem:

- 119,90 za dwupak

- 14,90 za pakiet sport

- 29,00 za Canal +

= 163,8

 

Czyli za dużo się nie zmieniło. Dziękuję, poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#michalx1974,

 

podstawowy blad, czestotliwosci ktore podajesz nie sa tej wielkosci w kHz tylko w MHz.

 

w tym zakresie kHz pracowaly kiedys stacje radiowe na falach dlugich i srednich.

 

 

Zgadza się tyle że na Technisacie tak pokazuje. W wykazie zmieniłem na MHz.

20120914154710.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Poprawiony plik do pobrania.

Plik składa się z 3 arkuszy:

- Wykaz kanałów w INEI

- Układ kanałów na dekoderze

- Cyfrowe częstotliwości z wykazem kanałów

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... np3SUJ3V3c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalx1974, brawo, świetna robota !!!! :brawo::brawo::brawo:

 

INEO i co można? Może tak jakiś gadżet dla kolegi michalx1974? Zrobił kawał dobrej roboty za Was. Tak za Was, bo taki spis programów analogowych i cyfrowych z częstotliwościami powinien od dawna być na stronie http://www.inea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ michalx1974

good job!

tylko polskie napisy są na TV5, a nie na Euronews, a ten ostatni jest wielojęzyczny :)

@ andi

ten gadżet to jakiś wypasik kolega michalx1974 powinien dostać, nie smyczkę czy jakiś tam notesik!

@ inea.pl

pod koniec tygodnia mieliście podać jakieś wieści o nowych kanałach, są jakieś dobre wiadomości z targów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ michalx1974

good job!

tylko polskie napisy są na TV5, a nie na Euronews, a ten ostatni jest wielojęzyczny :)

....

Już poprawione.

Jeśli jeszcze znajdzie się jakiś błąd piszcie - mogłem coś przeoczyć.

 

p.s. Z a słowa uznania wielkie dzięki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Nawet sama INEA mi zaproponowała takie rozwiązanie, gdy dzwoniłem w sprawie ewentualnego Multiroom. Ale obyło się bez dodatkowego dekodera. Po prostu idzie analog. Tyle, że musiałem kupić rozgałęziacz (połączyłem 2 trójniki w ścianie, bo "czwórników" nigdzie nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...