Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

...co do promocji gdyz wybil 16-04

 

promuja PVR hd w cenie 64.90 czyli OBNIZYLI CENE AZ O 5 PLN :lol2::lol2::lol2::lol2:

daja pakiet sport hd przez 3 miesiace za free ale trzeba umowe podpisac i tak na 12 miesiecy :lol2::lol2::lol2:

 

kolejne zenujace newsy ze strony inea niebawem ...

 

no jestem w szoku , marketing myslal tygodniami nad ta promocja HAHAHAHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wiele szumu marketingowego dla zamydlenia oczu, a de facto dla Abonentów znów będzie gorzej.. czyli mniej usług za stosunkowo większą kasę :crazy:

 

Teraz w 3/5-Paku prędkością 100mbitów uraczyć się można tylko w pakiecie z Ekskluzywnym za 239 PLN :?: Powiem tak obniżono cenę pakietu za 159,90 PLN o 20 PLN, ale zamiast 100mbitów dano 50mbitów i zamiast taryfy telefonicznej praktycznie unlimited (10000minut), wciśnięto Złotą 300. Czyżby poprzednie oferty były zbyt atrakcyjne dla Abonentów? :brawo:

 

Jak tu czy też na facebooku INEA sugerowała, miano wprowadzić opcje pośrednie dla abonentów mniej wymagających, a nie zlikwidować taryfy dla bardziej wymagających :evil:

 

Obecnie jeśli miałbym wybrać ofertę, to wybrałbym tylko goły internet (bez tv) zamiast jakiegokolwiek paka, na tym Wam zależało? Pakiet internetowy 100mbit, Komfort PVR i taryfa Diamentowa nie są dla mnie na tyle istotne, żeby dać się zmusić podnieść abonament z 159,90 PLN aż do 239,90 PLN :!: To jak z tym pakietem INEA Muzyka, zmieniliście na INEA Rozrywka za większą kasę (i z masą niepotrzebnych kanałów), teraz obniżyliście atrakcyjność pakietów? Na co liczyliście, że jeśli ktoś chce mieć 100mbitów albo taryfę Diamentową, to a nóż zgodzi się zapłacić 80 PLN więcej :?::crazy: I znów błędna droga, tak jak pisałem wcześniej - Wasz pakiet Ekskluzywny jest niestety zbyt kiepski w porównaniu do konkurencji (brakuje zbyt wiele kanałów, które dostępne są u konkurencji) żeby aż tyle za niego płacić albo w ogóle na niego się zdecydować rozważając korzystanie z usług innych operatorów. Jeśli obecna oferta utrzyma się, przy następnym przedłużaniu umowy wybiorę tylko sam internet za 99,90 PLN, zostanie mi 60 PLN w kieszeni :jupi:

 

Mam nadzieję, że się zreflektujecie i następne promocje za jakiś czas będą faktycznie wynikiem słuchania głosów/potrzeb wszystkich profili użytkowników usług.

Moim zdaniem powinniście maksymalnie profilować/pakietyzować usługi, tak by każdy mógł z małych klocków poskładać całą ofertę dopasowaną do jego potrzeb. Może jestem nietypowym klientem, ale Wasza "pakietyzacja" próbująca wcisnąć dotychczasowo dostępne usługi w coraz to wyższych pakietach/cenach za każdym razem powoduje, iż wybieram u Was coraz mniej usług za mniejszy abonament. Czy aby na pewno Wam o to chodziło konstruując ofertę? Nie lepiej dać Abonentom swobodę dobierania usług? Przemyślcie swoją strategię, może czasem lepszy jest mniejszy zysk np. z mniejszego pakietu tematycznego tv za niższą cenę, aniżeli abonent, który w zamian nie wybierze żadnej dodatkowej usługi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja w ofercie? Jaka rewolucja? Poukładanie pakietów tak, aby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy? Każdy ma swoje zdanie, tylko, że my jesteśmy klientami i wymagamy.

 

Ostatnia sprawa, to taka, iż nie jestem jeden ani drugi! Tak w każdym razie się nie nazywam.

 

Losan

Gdyby moje postulaty zostały spełnione, to byłbym gotów płacić więcej niż obecna cena 3-paka/5-paka z pakietem ekskluzywnym (powiedzmy w okolicach 299PLN, zamiast obecnej 249 PLN).

 

Niestety taka postawa jest spotykana bardzo rzadko i musimy to brać pod uwagę przygotowując ofertę..

 

Waszym głównym mankamentem jest to, iż strasznie długo czeka się u Was na nowe kanały, które w platformach SAT pojawiają się w chwili startu kanału lub niewiele później. aszym głównym mankamentem jest to, iż strasznie długo czeka się u Was na nowe kanały, które w platformach SAT pojawiają się w chwili startu kanału lub niewiele później. Dominują w ofercie kanały w wersji SD, których jakość techniczna przy retransmisji jest niestety gorsza niż oryginalny sygnał SD dostępny na satelicie.

 

To prawda, niektóre kanały pojawiają się później, niż byśmy tego chcieli, choć są i takie, które dodajemy szybko. Nie będziemy ukrywać, w tym wypadku najczęściej problemem są ceny. Dzięki "opóźnieniu" w dodaniu paczki HD TVN udało się wynegocjować na tyle dobre warunki, że mogliśmy je dołączyć bez dodatkowych kosztów do pakietów Komfort. Z kanałami HD jest tak, że dla nadawcy koszt uruchomienia takiego kanału jest praktycznie żaden, bo i tak posiada materiały w tej jakości, natomiast od nas żąda dodatkowych, znacznych opłat za udostępnianie go Abonentom.

 

Obecnie mam pełną ofertę n-ki i Canal+HBO Superpremium Cyfry za 99 PLN, czyli mój budżet na samą tv wynosi ok. 199 PLN - w zamian za to mam dostępne praktycznie wszystkie kanały w HD jakie są na rynku, usługi subskrypcyjne VOD. Co mógłbym dostać w zamian w najwyższym pakiecie tv INEI? Niestety obecnie nie za wiele.. a przynajmniej o wiele mniej niż u operatorów SAT za tę samą kwotę.

 

Tak jak wspominaliśmy wcześniej - zdajemy sobie sprawę, że część wymagających klientów może nie znaleźć idealnie dopasowanego pakietu w naszej ofercie i tv satelitarne mają tu przewagę, ale... tutaj pojawia się kwestia łączenia usług, właśnie z chwalonym internetem (dziękujemy za miły głos :) ), telefonią stacjonarną i taka łączona oferta może już z tvsat wygrać.

 

I jeszcze jedno pytanie do INEApl - czy jest szansa, na powrót pakietu INEA Muzyka?

Obecnie niestety kanały te należą do pakietu INEA Rozrywka, ale ten z kolei pakiet zawiera mnóstwo kanałów, których nie potrzebuje (mam je w ofercie SAT) a ponadto INEA Rozrywka za dużo kosztuje by kupić go tylko dla paru kanałów muzycznych. W dotychczasowej cenie 4 PLN chętnie dokupił bym dostęp do kanałów muzycznych do których nie ma dostępu w ofertach naszych operatorów SAT. Rozumiem tendencję operatora do tworzenia pakietów molochów zawierających po trochę kanałów każdego typu w wyższej cenie niż dotychczasowe pojedyncze małe pakiety - ale w ten sposób możecie też przedobrzyć - np. kupił bym pakiet INEA Muzyka, ale nie zależy mi na nim aż tak, żeby mnie dodatkowo zmusić do jednoczesnego zakupu dawnego pakietu INEA Cafe+INEA Bajka pod postacią nowego pakietu INEA Rozrywka. Pomijam już fakt, iż dla mnie wrzucenie do jednego worka tematycznego kanałów muzycznych, bajkowych oraz typu lifestyle jest dość dziwne i nie widzę w tym niczego innego aniżeli chęci zysku operatora i wyjścia z założenia, że a nóż jeśli komuś bardzo zależy na któryś elementach nowego pakietu, to dodatkowo zmuszony dokupi kanały, których inaczej w ogóle by zakupu nawet nie rozważył.

 

Łączenie pakietów wynikało przede wszystkim z chęci uproszczenia oferty. Była ona mocno rozbudowana co powodowało problemy i po stronie Abonentów i po naszej. W tym momencie nic o wydzieleniu pakietu muzycznego mi nie wiadomi, więc w najbliższych miesiącach zapewne to nie nastąpi.

 

Przypomnę więc, że na początku pakietów typu "cyfrowy dom" było ponad 20 wariantów oferujących najróżniejsze kombinacje przepustowości internetu, taryfy telefonicznej i telewizji. Można więc było mieć najszybszy internet i najtańszy abonament tel oraz dowolny pakiet tv.

Ale powstał pomysł uszczęśliwiania na siłę i wciskania do szybkiego internetu taryfy tel z wielką ilością minut, jakby to miało jakiekolwiek uzasadnienie poza wzrostem waszego zysku. Ja nie wykorzystuje nawet 20% darmowych minut, ale niższego abo wybrać nie mogę (nie przepłacając).

 

Tak jest, wariantów było bardzo dużo i sprawiało to spore problemy organizacyjne. Zdajemy sobie sprawę, że uproszczając je nie zdołamy wszystkim dogodzić, natomiast dzięki węższemu wachlarzowi możemy je zaoferować w nieco niższych cenach.

 

Kwestię kanałów HD Polsatu sprawdzimy i damy znać.

 

promuja PVR hd w cenie 64.90 czyli OBNIZYLI CENE AZ O 5 PLN :lol2::lol2::lol2::lol2:

daja pakiet sport hd przez 3 miesiace za free ale trzeba umowe podpisac i tak na 12 miesiecy :lol2::lol2::lol2:

 

Po pierwsze prosimy o niewprowadzanie w błąd - przy pakiecie Sport HD okres przywiązania to 3 miesiące.

Druga kwestia - cóż, prawdopodobnie każda cena wyższa od 0 byłaby odebrana jako zbyt wysoka i skomentowana :lol2: a więc tylko poinformujemy, że 64,90 za pakiet KOMFORT PVR obowiązuje przez cały, skrócony okres przywiązania, czyli 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pełną ofertę n-ki i Canal+HBO Superpremium Cyfry za 99 PLN, czyli mój budżet na samą tv wynosi ok. 199 PLN - w zamian za to mam dostępne praktycznie wszystkie kanały w HD jakie są na rynku, usługi subskrypcyjne VOD. Co mógłbym dostać w zamian w najwyższym pakiecie tv INEI? Niestety obecnie nie za wiele.. a przynajmniej o wiele mniej niż u operatorów SAT za tę samą kwotę.

 

Tak jak wspominaliśmy wcześniej - zdajemy sobie sprawę, że część wymagających klientów może nie znaleźć idealnie dopasowanego pakietu w naszej ofercie i tv satelitarne mają tu przewagę, ale... tutaj pojawia się kwestia łączenia usług, właśnie z chwalonym internetem (dziękujemy za miły głos :) ), telefonią stacjonarną i taka łączona oferta może już z tvsat wygrać.

 

Niestety Wasza nowa oferta pakietów dostępna od dziś zaprzecza temu stwierdzeniu :( Wycofaliście pakiet za 159,90 PLN z internetem 100mbitów, Komfort PVR i taryfą Diamentową - ten pakiet był właśnie idealny dla osób, które jak ja decydują się na Wasze pozostałe usługi, bo wyższe pakiety tv nie spełniają ich oczekiwań w porównaniu z konkurencją platform SAT. Rozumiem, że teraz nie ma w ofercie odpowiednika ww. pakietu bez zmuszania od razu do wybrania pakietu tv Eksluzywnego (za 239,90 PLN)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, ponieważ wcześniej pakiet ten kosztował 149 zł. i dziwie się dlaczego INEA się nie chwali! Może jest to błąd na stronie? :)

 

Nie wydaje mi się, żeby był to błąd. Tu masz regulamin tej promocji i obowiązuje ona od dnia dzisiejszego-wynika z niej jasno, że za 129,90 PLN jest wspomniany pakiet Komfort PVR+Internet 100mbitów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Vectra reklamuje internet 24 Mega za 44zł

A Inea?? ha ha ha

Nie dziwie sie że tak mało słychac o inei w mediach. Beznadziejna oferta beznadziejny operator

 

Polecamy sprawdzić ceny internetu w INEA: http://inea.pl/dom/internet/internet_stacjonarny/

 

@456play

faktycznie, odpowiadaliśmy na Twoje pytanie o nowy 2-pak i zapomnieliśmy o zmianach w obecnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Vectra reklamuje internet 24 Mega za 44zł

A Inea?? ha ha ha

Nie dziwie sie że tak mało słychac o inei w mediach. Beznadziejna oferta beznadziejny operator

 

Wydaj mi się, iż internet w INEA akurat jest korzystny, jeżeli 24Mb/s w sieci Vectra kosztuje 44zł. Tak na zdrowy rozum w INEA 25Mb/s = 29,95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie - czy będzie kiedyś jeszcze dostępny 3-pak z internetem w opcji 100mbit, telefonem w taryfie Diamentowej oraz pakietem tv w opcji Komfortowy PVR?

 

Czy w nowej odsłonie 3-paka z opcją tv ekskluzywną (239,90 PLN) pakiet HBO GO/HBO OD wchodzi w jego skład? Jaki regulamin reguluje co wchodzi w skład tego pakietu tv w 3/5-paku? (Czy jest to taki sam regulamin jak dla osób, które osobno wybiorą sam pakiet tv w opcji ekskluzywnej)? Jeśli tak, to w regulaminie tym nie ma nic o tym, iż w ramach tego pakietu otrzymuje się także opcję/usługę "Canal+ na życzenie" - taka drobnostka, ale dla wybierających ten pakiet być może istotna rzecz :wink:

 

Aha, i jeszcze jedno pytanie - czy dobierając dekodery do opcji multiroom do pakietu Eksluzywnego w ramach umowy typu pak, można mieć także choć jeden dekoder HD w opcji multiroom (poza podstawowym HD PVR wydanym do umowy), który umożliwi dostęp do Canal+ na Życzenie/HBO OnDemand?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Vectra reklamuje internet 24 Mega za 44zł

 

Nie bronię INEI - niech starają się robić jak najlepsze oferty :jupi: ale żeby być uczciwym, trzeba napisać, że za te 44 PLN to są 24 mbity, ale tylko w godzinach: 24-12, poza tymi godzinami jest to 16 mbitów i umowa wymaga zobowiązania na 36 miesięcy. Poza tym zasięg Vectry w Wielkopolsce jest minimalny (Piła, Wągrowiec) - więc to taka dyskusja trochę z księżyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie zastanawiam się nad podpisaniem umowy z INEA na internet. W mojej okolicy (Poznań - Stary Strzeszyn) to zupełnie nowy operator i jak na razie jedyny oferujący coś więcej niż tepsa (max 2 Mb/s).

Mam szereg pytań i wątpliwości i byłbym wdzięczny za odpowiedzi osób lepiej obeznanych w temacie.

Planuję zakup usługi 50 Mb/s.

 

I teraz pytania:

1) który z oferowanych prze INEA modemów wi-fi jest Waszym zdaniem najlepszy (modem ma obsłużyć 2 komputery - najchętniej podłączone kablem, parę telefonów z wi-fi, playstation z wi-fi i kamerę IP - potrzebne DDNS). Modem musi mieć duży zasięg, bo mieszkam w szeregowcu, więc są 4 piętra do obsłużenia

2) czy mogę kupić swój modem wi-fi, czy MUSZĘ brać ten z INEA (opłata chyba 5 zł/miesiąc)? Jaki router polecacie, jeśłi mogę kupić swój biorąc pod uwagę to co napisałem?

3) nie doczytałem się w żadnej instrukcji obsługi modemów oferowanych przez INEA, żeby była dostępna usługa DynDNS w tych modemach, choć oryginalnie takie modemy mają DDNS i można to ustawić. Czy INEA zablokowała w swoich modemach tą usługę?

4) z nowego regulaminu wyczytałem, że za urządzenia podłączone po wi-fi nie trzeba płacić tej paranoicznej opłaty 5zł / m-c na każde urządzenie abonenckie (telefon, komputer, kamera IP, itd). Czy to prawda?

5) A co jeśli chcę podłączyć 2 komputery kablem, a resztę urządzeń po wi-fi? Czy za ten 2-gi komputer (bo rozumiem, że pierwszy jest w cenie) będę musiał dopłacić kolejne 5 zł/m-c?

6) czy będę miał swobodny dostęp w routerze do dodawania kolejnych urządzeń wi-fi (umiem to zrobić sam), czy też muszą to robić technicy INEI (i za ile jeśli tak)?

7) ile metrów może mieć kabel od "skrzyneczki", gdzie podłączony jest kabel z ulicy do routera wi-fi (muszę go poprowadzić przez kanał wentylacyjny na strych i później na około pokoju)?

8) jaka jest możliwa do uzyskania rzeczywista prędkość przesyłu danych po kablu podłączonym do routera, a jaka po wi-fi przy założeniu, że kodowanie musi być w standardzie WEP ze względu na kamerę IP?

 

Będę bardzo wdzięczny za kompleksową odpowiedź.

 

robas1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie związane z usługami INEA.

Chciałem wypróbować kanał KARAOKE przez VOD, jednak dostaję informację o braku tej usługi.

Pani w BOKU twierdzi, że wszystko ze strony operatora jest w porządku.

Kabel sieciowy podłączony, dekoder dostaje niby IP, aktualizacja ustawień VOD przebiega pomyślnie.

Jak wyglądają Wasze ekrany z ustawieniami sieci w dekoderze? U mnie widać tylko MAC, adres IP i bramę domyślną. DNSy są "wyzerowane".

Myślałem, że wystarczy podpiąć kabelek sieciowy i będzie działać.

Macie może jakieś porady przy podłączaniu tej usługi?

Pozdrowienia!

 

Przede wszystkim kwestia, czy został aktywowany kanał zwrotny. Jeśli nie, to prosimy o kontakt z infolinią i umówienie terminy. jak to wygląda przy próbie skorzystania z VOD ? Jesteś w stanie wejść w katalog z filmami/ utworami karaoke czy pojawia się komunikat “brak dostępu do usługi”??

 

1MB za 39,9

5MB za 59,9

 

A kolejne szybkości już nie pasowały do teorii :)

 

Nie bronię INEI - niech starają się robić jak najlepsze oferty :jupi: ale żeby być uczciwym, trzeba napisać, że za te 44 PLN to są 24 mbity, ale tylko w godzinach: 24-12, poza tymi godzinami jest to 16 mbitów i umowa wymaga zobowiązania na 36 miesięcy. Poza tym zasięg Vectry w Wielkopolsce jest minimalny (Piła, Wągrowiec) - więc to taka dyskusja trochę z księżyca.

 

Dzięki za ten głos, suchy przekaz reklamowy czasem bardzo może mylić.

 

Losan - kwestie, które poruszyłeś przekazaliśmy do wyjasnienia

robas1 - uff dużo pytań, odpowiedź się tworzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłata za multiroom przy pakiecie komfort hd nadal jest skandalicznie wysoka. Zwykły Polsat Cyfrowy dla swoich abonentów podpisujących nową lojalkę przy podobnym pakiecie jest w stanie znieść dopłatę 10zł za drugi dekoder i dają go za 1zł, natomiast nowi dostają go za 10zł i też jest to dobra oferta. A u nas co? A no to co zawsze, nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) czy mogę kupić swój modem wi-fi, czy MUSZĘ brać ten z INEA (opłata chyba 5 zł/miesiąc)? Jaki router polecacie, jeśłi mogę kupić swój biorąc pod uwagę to co napisałem?

 

4) z nowego regulaminu wyczytałem, że za urządzenia podłączone po wi-fi nie trzeba płacić tej paranoicznej opłaty 5zł / m-c na każde urządzenie abonenckie (telefon, komputer, kamera IP, itd). Czy to prawda?

5) A co jeśli chcę podłączyć 2 komputery kablem, a resztę urządzeń po wi-fi? Czy za ten 2-gi komputer (bo rozumiem, że pierwszy jest w cenie) będę musiał dopłacić kolejne 5 zł/m-c?

 

 

Wszystko zalezy czy na strzeszynie masz swiatlowod czy nie.

Jesli nie to jestes w korzystnej sytuacji bo biorac modem od INEA nie placisz za podlaczanie kolejnych terminali. Sytuacja zmienia sie diametralnie gdy masz pociagniety swiatlowod. Wowczas INEA twierdzi ze nie ma mozliwosci techicznych aby podlaczyc ci ruter Ineowski. Mozesz podlaczyc swoj, ale wtedy za kazdy komputer podpiety do rutera placisz osobno i dodatkowo co przestaje miec sens, zwlaszcza jesli masz w domu na przyklad ze dwa kompy stacjonarne, laptopa, dwie komorki ktore laczysz po wifi itp.

Czytaj regulaminy np 3 paka, znajdziesz zapis, iz mozesz dostac ruter wifi za 1 zl. Problem w tym, ze nie pisza ze na swiatlowodzie. Zapis w regulaminie sugeruje zas ze bedziesz mogl podpiac sobie do wlasnego rutera ile chcesz terminali bez oplat, ale niestety tak nie jest, bo inea miala na mysli tylko swoj ruter, ktorego na swiatlowodzie miec ze wgledow technicznych nie mozesz. Tak wiec jesli masz swiatlowod to masz przegibane i nici z cyfrowego domu.

 

Prosilbym przedstwiciela INEA o zgloszenie uwagi w BO na ta kwestie. Wystarczyloby umozliwic np uzytkownikom pakietu eksluzywnego czy mniejszego korzystanie z wlasno rutera z dowolna iloscia terminali w domu bez oplat, tak jak gdyby korzystali z rutera INEA w oferowanej promocji. W koncu to nie nasza wina, ze INEA nie ma ruterow pod skrzyneczki ze swiatlowodem. A czasy sa takie ze 5 zl za kazdy terminal oznacza okolo 25 zlotych miesiecznie w nowoczesnym domu za samo uzywanie rutera. Nikt przy zdrowych zmyslach nie wezmie wowczas intenetu w INEA. Pamietaj ze masz jeden terminal w cenie, ale jest to ruter wifi i kazdy kompuer to juz dodatkowa oplata.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Strzeszynie właśnie zakładają światłowód (przecież inaczej INEA nie oferowałaby 100 Mb/s). Rury są już zakopane w ziemi.

Ale brodziu coś chyba kręcisz, bo właśnie zmienił się Regulamin w Inei. Tak twierdzi ich przedstawiciel handlowy i sam to sprawdzałem na ich stronie.Regulamin zmienił się dosłownie tydzień temu i nie rozumiem, dlaczego twierdzisz, że pod światłowod nie można podlączyć routera z wi-fi, skoro na czacie z Ineą odpowiedziano mi, że można podłączyć ich router lub własny (taki pod kablówkę DSL).

W regulaminie wyraźnie jest napisane, że pod router wi-fi można podłączyć bez opłaty dowolną ilość urządzeń.

A swoja drogą JAK niby można dostarczyć 50mb/s inaczej niż światłowodem?

 

Powiedziano mi, że do domu dochodzi śwaitłowód do jakiejś skrzyneczki, a dalej kablem do routera.

 

W regulaminie świadczenia usług jest napisane:

:Użytkowanie dodatkowego Terminala abonenckiego (4). . . . . . . 5,00 zł - UWAGA: (4) Opłata nie dotyczy usług świadczonych w technologii xDSL. Użytkowanie dodatkowego Terminala abonenckiego podłączonego bezprzewodowo do modemu WiFi Dostawcy usług

jest zwolnione z opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak jest rzeczywiście jak piszesz brodziu (chociaż w rozmowie p. Zbigniew Torchała - przedstawiciel handlowy Inei zapewniał mnie, że nie będzie żadnych dodatkowych opłat) to z INEĄ umowy nie podpiszę. Musiałbym placić 50 zł DODATKOWO za podłączenie do routera wi-fi miesięcznie, co przy opłacie 70 zł za sam internet jest już dla mnie nieakceptowalne.

Dla wszystkich zainteresowanych:

WŁAŚNIE skończyłem rozmowę z BOA i potwierdzili informację, że OD DZISIAJ dostępna jest usługa z routerem wi-fi PO ŚWIATŁOWODZIE. Nawet już zamówiłem tą usługę.

Miesięczna dzierżawa routera kosztuje 5 zł i można do niego dołączyć DOWOLNĄ liczbę komputerów, telefonów i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...