Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W starych dekoderach ADB HD (bez VOD) należało wręcz tłumić sygnał, bo były zbyt czułe na mocny sygnał i tam poziom był czasem poniżej 40%. ADB z VOD nie ma już tej przypadłości, więc tłumik można w moim przypadku było zdjąć - w zależności od kanału siła waha się w okolicach 55-65% (Rataje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do poziomu sygnalu to wcale nie jest tak ze im silniej tym lepiej , tak jak gaspar napisal powyzej dekodery ADB bez twardego dysku wymagaja wrecz wytlumienia sygnalu , podobno optymalnymi wartosciami dla nich jest sila na poziomie 40- 60 % , jak partametry sa wyzsze to moze to skutkowac szatkowaniem i mrozeniem tak jak w przypadku za niskiego poziomu , to wiaze sie chyba z bardzo czulymi glowicami tych dekoderow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekodery ADB bez twardego dysku wymagaja wrecz wytlumienia sygnalu,

 

Tu należy uściślić - dekodery ADB bez twardego dysku są 2 rodzaje: bez VOD (model o ile pamiętam 5809C) oraz z VOD (model 5810CD) - w tym przypadku dla dekodera bez VOD należy stłumić sygnał, natomiast ten z VOD tego nie wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zawsze pierwsze uruchomienie po włączeniu do sieci trwa dłużej, gdyż dekoder wgrywa system. Nie wiem jakie tam macie piloty w INEA do tych ADB, ale nie stało Ci się może to co dzieje się wielu abonentom Vectry - przez przypadek klikają w klawisz DISP na pilocie, który zmienia rozdzielczość i wtedy znikają wszelkie grafiki i niektóre funkcjonalności. Sprawdź więc co się dzieje ze sprzętem klikając na ten klawisz z panelu dekodera. A jak to nie pomaga to chyba rzeczywiście trzeba będzie zrobić reset ustawień. W Vectrowych ADB nie trzeba żadnych pinów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt :)

 

Od kilkunastu dni mam dziwny problem z internetem. Tracę co parę/paręnaście minut połączenie z siecią. Wszystkie diody na modemie się święcą, jednak nie mogę się połączyć. Za każdym razem uruchamiam "Rozwiąż problemy" w Win 7 i za każdym razem problemem jest to samo : Karta sieciowa nie ma poprawnej konfiguracji IP. Co ciekawe te problemy zdarzają się tylko w godzinach przedpołudniowych, wieczorem jest już ok. Ma ktoś podobnie, bądź wie czy problem leży po stronie dostawcy, bądź mojego sprzętu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franas mam ten sam problem od paru dni. Co chwilę wywala mi internet rekordy to 18 razy w ciągu 30 min. Resetowanie modemu, routera nie pomaga, zauważyłem też że spadła mi prędkość z 25 do zaledwie 2-4 O.o No nic musimy poczekać aż się święta skończą i ogarną ten syf co się narobił.

Wesołych świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka będzie, owszem - pakiet analogowy pośredni, który już nie jest w sprzedaży wzrośnie z 15 zł do 19,90. Inne zmiany przewidziane na 16.04 będą miały kierunek przeciwny, nie będzie to rewolucja w ofercie, ale promocje na wybrane jej elementy. To niespełna 2 tygodnie, poczekajcie :)

No tak, a na dniach ze Śremu będzie już około 17 programów nie licząc TVP 1 i 2 w HD

Więc za co te 19,90???

To powinno byc za 1 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka będzie, owszem - pakiet analogowy pośredni, który już nie jest w sprzedaży wzrośnie z 15 zł do 19,90. Inne zmiany przewidziane na 16.04 będą miały kierunek przeciwny, nie będzie to rewolucja w ofercie, ale promocje na wybrane jej elementy. To niespełna 2 tygodnie, poczekajcie :)

No tak, a na dniach ze Śremu będzie już około 17 programów nie licząc TVP 1 i 2 w HD

Więc za co te 19,90???

To powinno byc za 1 zł!

 

a co zostanie włączone dodatkowo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...